Mezeler - Ordövrler Ara Sıcaklar - Mezeler & Oylama Anketi

En Başarılı Bulduğunuz Tarif?

• Ankete Katılan
    160
  • Anket Kapalı .
çok iştahın yok anladıgım kadarıyla , ama aklına esince ne istersen üşenmeyip yapıyorsun :kk77:
Evet aynen aklıma ne eserse:KK66: aksam yemeklerımız duzenlıdır ama es ısten gelır
kız kresten hep beraber yenır:)
Sen yenı evlımısın cnmo_O burda daha yenı tanıyorum herkesı:)

Canım salon ve mutfak kaldı :KK73:Tabi onlar en zor yerler:cry:
Evet ama sen halledersın masallahın var yetısıyosun hem evıne hem buraya:nazar:
Nazar degmesın:nazar:
Hangı ara uyuyorsun kı?
Ben uykumu alamazsam cok sınırlı olurum ondan hafta ıcı en gec 11 de yatmaya calısıyorum..

:)) büyük temizligi nasıl yapıyorsun oda oda mı??
Canım oda oda yapıyorum 1 günde tüm evi yapma imkanım yok:KK43:
Şimdi her odanın duvar,cam,kapı ve yerlerini sildim,perdeleri yıkadım,oturma odasının kltuklarını sildim..
Tüm odalar bittikten sonra halıları makina ile sileceğim avizeleri silip işi bitireceğim..:KK19:Tabi banyo vestiyer mutfak dolaplarıda var:KK51:Onları en son yapacağım:KK14:

Evet ama sen halledersın masallahın var yetısıyosun hem evıne hem buraya:nazar:
Nazar degmesın:nazar:
Hangı ara uyuyorsun kı?
Ben uykumu alamazsam cok sınırlı olurum ondan hafta ıcı en gec 11 de yatmaya calısıyorum..
Teşekkür ederim:KK36:
Canım çok fazla uyumuyorum.:KK39:.Günde 5-6 saat yetiyor bana:KK19:

Şimdi her odanın duvar,cam,kapı ve yerlerini sildim,perdeleri yıkadım,oturma odasının kltuklarını sildim..
Tüm odalar bittikten sonra halıları makina ile sileceğim avizeleri silip işi bitireceğim..:KK19:Tabi banyo vestiyer mutfak dolaplarıda var:KK51:Onları en son yapacağım:KK14:
Sen anlatırken ben yoruldum:KK14:
Ev hanımlarının mesaısı hıc bıtmıyor:KK51:

vaaaauuuuvvvvvvvv ellerine saglık :21: çekmeceler dolaplar dahil mi? :KK66: bir de yılda kaş kere böyle temizlik yapıyorsun?

X