Kontakt Lens AQ Colors Renkli lens deneyen?

Bende hep adore yellow kullanıyorum ve bana gore numaralı en rahat lens gözlerim açık güzel gidiyor fakat artık üretilmediğini söylediler nereden aldınız en son acaba bulamıyorum hiçbir yerde :/
Optikcilerde eyemed markasi ismiyle var.Adi pure yellow olmus.Adore bi tone ile dokusu farkliymis.Ben pure yellow olarak isim ve tasarim degistikten sonra aldim hic begenmedim.Damarli ve boyamasi cok az.Ustelik haresi cok zigzagli.Ama rahatlik iyi.3 aylik lens 90 tl degmez bir daha almadim.

aq colors tasarım olarak renkten renge değişiyor bazı renkleri çok damarlı bazılarında sıfır damar bu damar olayını katologdaki lens suyu içerisindeki lenslerden anlarsınız
magic blue platinium denedim geçen yıl ikisinde sıfır damar özellikle seçtim zaten bazı yeşilleri damarlı arkadaşım da kullandı katologdan da belli. ilginç bir lens anlayacağınız. magic blue çok doğal ama orta koyu mavi aradığım değildi bir gün bile takamadım çünkü bana yakışmadı platinium da fazla griydi ama damar yoktu rengi de kurt gözü gibi değildi tavsiye edebilirim. ama en kötüsü bile freshlooka amazona on basar uygundur da.
magic blue açık orta kahve gözümde liv tyler gibi durdu bu arada.

Mesela nasıl bi ton soloticalardan birine benzetebilir misiniz renkleri doğalmış ama rahat değilmiş soloticalar

Mesela nasıl bi ton soloticalardan birine benzetebilir misiniz renkleri doğalmış ama rahat değilmiş soloticalar
Hmm her seri değişiyor soloticada tüm topaziolar çok açık magic bluye göre. Grafitler koyu. Belki azullardan biri olabilir incelemedim. Doğal hareli bir lens magic blue ama haresi kalın olduğu halde çok belli olmuyor doğal lacivert gözler gibi.
Solotica rahat ama kişiden kişiye değişir. Damarsız doģal ama bazı renkler çok yapay ve fosforlu. Ben de renk arayışındayım instagramdan yabancı etiketlere bakıyorum. Bella glow u inceliyorum şimdilik. Açık mavi bir göz istiyorum ben de Zoeey Deschanel gibi. Topazio koyu mesela denedim kullanamadım. Icelar gri ama denemedim.

Açık mavisi olan magic blue bile koyudur. Hangi tonlarda istiyorsunuz ?
merhaba ben de alıcam aq colors blue ama blue ile magic blue arasındaki anlayamadığım icin siparis veremiyorum bilgi verebilir misiniz:)hareli mi magic bluesu da?ben belki fark hare olayıdır diye düsünmüstüm.magic daha mı acık mavi?:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…