Kontakt Lens AQ Colors Renkli lens deneyen?

Ben de aq colors giallolarımı ekliyorum kızlar.
1. Kendi göz rengim (açık kahve- bal rengi)
2. Resimaq colors giallo gün ışığında

Lenslerin dokusu-rengi çok doğal gerçekten fakat solotica gibi noktalı boyama bunlar da rainbow giallo gibi değil dokusu.
Renk olarak rainbow giallo ile aynı gibi yalnız rainbowlar biraz daha soluk duruyordu bunlar rainbowa göre biraz daha parlak bir yeşil. Bir de rainbowa göre biraz daha büyük bir lens. Ama beğendim gene de :)
Ve çook rahat bir lens.

GÜLE GÜLE KULLAN LENSLEİNİ ! BUNLAR AYLIK MI YILLIK MI ? BİRDE FİYATI NE KADAR ACABA

Lensleriniz çok çok güzel güle güle kullanın.Göz renginizin çok etkisi var tabiki bende böyle durmaz yoksa tam alınası bir lens:)
Çook teşekkür ederim :)
Benim gözlerim de açık kahverengi sonuçta renkli değil o yüzden çok fark edeceğini sanmam, bir de lens daha önce kullandığım adaşı rainbow giallo gibi soluk değil daha parlak ve biraz daha opak aslında o yüzden koyu kahve gözü de açacaktır, düşünüyorsanız tavsiye ederim :)
Bu arada bunu da çok beğenerek kullanıyorum ama sizin resmini koyduğunuz rainbow hazelda da aklım kaldı onu da almayı düşünüyorum en kısa zamanda :)

İkisi güzel renkler ama sizinki daha belirgin benimkiler çok radikal bi değişim yaratmıyo günlük kullanımda lens olduğu belli değil o yüzden tercih ettim ben.Peki lensler için opak dediniz bu opaklık yapay görüntü oluşturuyo mu yada bombe belirginmi yandan bakınca? Benimki yarı opak olmasına rağmen çok hafif bombesi var.

Bu lensler de yarı opak aslında ama rainbowlara göre rengi daha belirgin ve gözü daha çok açıyor tıpkı solotica mel gibi... Rainbow giallo takınca gözüm daha koyu/soluk bir yeşil olmuştu, bunlar biraz daha açık ve parlak bir yeşil yaptı. Önden lens olduğu belli olmuyor ancak yandan rainbowdaki gibi çok hafif bir bombe var maalesef

Ben de şu sıralar günlük kullanabileceğim göz rengimi biraz belirginleştirecek lens olduğu belli olmayacak bir lens arıyorum umarım hazeller olur :)

O zaman öneriyorum size birde şu var sizde daha hoş durur çünkü göz renginiz açık:)

Aa almıssınız lensleri cok güzel rengi cok doğal ve hos bir yesil.Ben de dün adore pure yellow aldım ama acmadım daha:)

Aa almıssınız lensleri cok güzel rengi cok doğal ve hos bir yesil.Ben de dün adore pure yellow aldım ama acmadım daha:)
Evet aldım, çok teşekkür ederimm :) adore yellow da bu renklerde çok doğal bir yeşil, ben de resimlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum :)

adore pure yellow kapındaki durusuEki Görüntüle 1599940
Tabii haklısınız kullanacağınız zaman açın sonuçta lensler süreli ve süresi açıldıktan itibaren başlıyor.
Kaptaki duruşu çok doğal gözüküyor, bazı resimlerde adore'un haresi fazla bariz geliyor bana ben hareli lense pek alışkın olmadığım için ama bunları beğendim, haresi de çok doğal görünüyor. Güle güle kullanın şimdiden :)

Pure yellowları denedim canım.Merak ediyordun resim ekliyorum

Çok beğendiim :) Çok güzelmiş. Çok doğal görünüyor. Kendi gözün gibi durmuş. Güle güle kullan ben çok yakıştırdım sana :) kaça almıştın canım?
tesekür ederim canım ilk defa bir lensle rahat ettim göz kuruluğum olduğu icin pek cok markayı kullanamadım,adoreler gercekten cok rahat:)75tl ye aldım optikten 3 aylık

tesekür ederim canım ilk defa bir lensle rahat ettim göz kuruluğum olduğu icin pek cok markayı kullanamadım,adoreler gercekten cok rahat:)75tl ye aldım optikten 3 aylık
Çok uygunmuş, rahat olması da çok iyi. güle güle kullan :)
Ben bu kadar doğal duracağını tahmin etmezdim. Gözünde lens yok gibi durmuş.
Belki ben de düşünebilirim bu lensleri :)

Cok yakismis gule gule kullanin.Surekli kullanimda rahatligi nasil acaba?Bir de hareli degil galiba degil mi?Hareli olmayan capi buyuk lensler tasma yapabiliyor o yuzden tereddut ediyorum yoksa hemen alacagim.

Cok yakismis gule gule kullanin.Surekli kullanimda rahatligi nasil acaba?Bir de hareli degil galiba degil mi?Hareli olmayan capi buyuk lensler tasma yapabiliyor o yuzden tereddut ediyorum yoksa hemen alacagim.
Teşekkür ederim :) Çok rahat bir lens, tüm gün sabahtan akşama kadar gözümde kalıyor ve batma yapmadı hiç. Evet haresiz bir lens, ben daha önce haresiz solotica mel kullanmıştım taşma yapmıştı ama AQ giallo taşma yapmadı bende. Aq'ların çapı 14.20 olarak gözüküyor, eğer kendi göz çapınızı biliyorsanız ve bu değere yakınsa taşma yapacağını düşünmüyorum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…