Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Rabbim hepimiziii mutlu etsiiiiinnn

Sibelim o hikaye benim hikayem, daha önce bir yere yazmıştım da oradan kopyalayıp biraz da ekleyip yazdııımmmm

Pınarııımm ıslak saçlı dimeeeekkkk

Giiiizzz senin aileni kandırma yalanlarını yirim ben yaaa
İnsan yapmam aileme böyle şey diyo ama yapmaya da engel olamıyo di miii
Benim de var öyle bir anım;

Şimdi biz sevgili olduk, 3-4 ay fln olduuu
Hafta sonları evden çıktım, babam sormuyodu kız arkadaşlarımla çıkıyorum diyeee
Hayır öyle de birşey ki sert biridir, erkek arkadaşlarla dışarılar fln naaayynnn
Neyse biz çıktık, gezdik dolaştık fln

Akşam yurda döndüüüm, birden kız arkadaşlarımın kaza geçirdiğini öğrendim
Hatta bende gidecetim o pikniğe ama son anda vazgeçmiştim
Lunapark oyuncakları yüzünden olmuş, biri yoğun bakımda biri ameliyatta
Bel omurga kemikleri kırılmış, durum ciddi tabii

Olay bi gün önce olmuş, ben taaa ertesi günü akşama duyuyoruummm
Babamı aradım, biriyle de ailecek görüşüyoruz
İşte kaza geçirmişler siz hastaneye gidin diye zırlıyoruuummm
Hiç aklıma gelmiyo, babam demesin mi; 'Sen bugün kiminleydiiinn?'

Ben bööölleeee oldum tabiii

Kıvırana kadar feleğim şaştıııı

Gizooott feministtin demeeeek, bendeee
Hatta babam geçen 'Gördük bunun feministliğini de ' dediiii
Erken evlendim yaaa

Puf puufff sizde hep mutlu oluuunnn!

kızlar sağolasınız sibelimmmm teleofnu almaya çalışırken bir dünya şey dedi bide sıkıyordum onu ne konşcağmı bilmediğim için en iyi bildiğim futbol muhabbetini yapıyordum dünya futbolunu deli gibi takip ederim oda futbol değil benden konuşmak istiyordu utanıyorum napayım kiii :)))))))))))))) o muhabetlerde komiktir tabu oynarken sakarlıklaırm ki biz o zaman sevgili değildik tabuda hep onun grup yenerdi bizi

en sona kadar ben hırsımla şampiyon olurdum sonra bakardım bu bizi geçiyor kaç kez oyun sırasında kızmışımdır ona o bana hep derdi kızınca seni ayrı seviyorum ayağmı yere vurmalarmı felan seviyoru kızınca heyecanlı oluyorum çünkü

tatlım bennn cok tsk edrımm bılgılendrdgn ıcın evet bu cok guselmıss:)ama özel tasarım sanırım yaptrmam gerek..aslında dedgın gıbı az topuklu bakablrm gelınlıgı kaldrmam gerek cunku bıkaç yere daha bakcam umarım bulurummm tatlım

eneeee yeşil mercimek erişteli dün vardı bende.. bi önceki günde mantı vardı heheheheheh

ohh ne güzel yaa yemeklerinide yapıyolar acaba bende sizler gibi olabilicem miiiii

ayy ne gusellll....maşalahh allah ım ömür boyu mutluu etsınn canım benmmm hemencecıkk sewvdıgınee kavusu ver ınslahhhh musmutluuu olunnn

aylaynırrr hem lahmacun hem de o yemekleri mi yicennn

maşallah

bende bi 1.5 lahmacun götürürüm sankim

*
elifim ebet ıslak ıslak

*
kübra cannn bi çıkıp bak ayakkabıcılara hafif topuklu bak önce istediğni gibi olmazsa babetlere bak sırf dantel çok güzel babetler var..benim aldığım yerde vardı mesela bulursun yani inşAllah

karnıyarık / fırında makarna / lazanya / ıspanak / patates köfte / mantı / bolonez soslu makarna / şinitzel / soslu tavuk pilav / yumurtalı patates / karışık kızartma sarımsaklı yoğurtla / çorba çeşitleri ... aaaayyyy hepsinden yerim şu an olsa Allah'ım affet :18: ama acıktımmmmmmmmmmmm

ELİFCİM TŞKEDRM bakınıyomm sımdı umarım kafama yatan bısey bulurummm off

ayy ne gusellll....maşalahh allah ım ömür boyu mutluu etsınn canım benmmm hemencecıkk sewvdıgınee kavusu ver ınslahhhh musmutluuu olunnn

aminnnhepimiz musmutlu olalım inşAllah

hep apaşık olalım

eşlerimiz yaşam enercimiz olsun hep dopdolu olalım

evlerimiz yuva olsun huzur dolsun

[*
kübra cannn bi çıkıp bak ayakkabıcılara hafif topuklu bak önce istediğni gibi olmazsa babetlere bak sırf dantel çok güzel babetler var..benim aldığım yerde vardı mesela bulursun yani inşAllah[/B][/QUOTE]

TSKEDRM CANIM IZINLI OLDGUM GUN CIKIP BAKCEM INSALHH BULURUMMM YAAA...OHH NEGUSEL SEN HERSEYNI HALLETMSN ..
ISMIN NEYDI BUARADA TATLIM

Herkese merhabalarrrr

Elifkoviççççç,
iyi olmaya çalıışıyorumm çok işim var çoookkkk

Bidee çok acıktım ben bugün

Bu aradaa hikayenize bayıldımm,hep böyle aşk dolu oluunn

Pınarrr, ütü masan ve çamaşır askın hayırlı olsuunn güzel günlerde kullanınn

Emleb, Hoşgeldin sendeee

Miniimmmm, benim aklıma biri geldi ama o çiçekleri gönderebilceeekkkk

Gizottt, zaten sizin aşkınıza bayılıyorumm hikayenize de bayıldımmm, hep böyle mutlu olun canımm

Allah'ım yaaaa

bende ne sayıyo bu diyorum

ayyy pufpufff çok yaşa emiiiii

[*

TSKEDRM CANIM IZINLI OLDGUM GUN CIKIP BAKCEM INSALHH BULURUMMM YAAA...OHH NEGUSEL SEN HERSEYNI HALLETMSN ..
ISMIN NEYDI BUARADA TATLIM

pınar bennn

ama benim herşeyim hazır değil kiiii

gelin papum var ama gelinliğim yok

büssürü çeyiz almam lazım 3 hafta içinde:18:

oooo yazsam roman olur eksiklerimizi:18:

olsun musmutluyum

ohh ne güzel yaa yemeklerinide yapıyolar acaba bende sizler gibi olabilicem miiiii

Neyooooooooooooo!!!!!!
Hoşgeldin aramızaaaaa
Sen çok çok daha iyi olursun benceee
Şahsen ben en başaramayacak insandım ama iş başa düşünceee oluyomuş

Sende mi evlilik hazırlığındasın yoksaa?

Ne olur ıslak ıslak bakmaaaa öylleeeeee
Sizin şarkınız olsuunn
Ne de güzel şarkıdır ama di mii?

ELİFCİM TŞKEDRM bakınıyomm sımdı umarım kafama yatan bısey bulurummm off

Hazırlık sürecinde hiç birşeyi takma kafana sen
Su akar yolunu buluuurrrr
Papusuz gelin gördün mü hiiiiçççç, herkes bulmuş buluşturmuuuş, bi sen mi kalacaksın sankii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…