Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

pınarr maşallah size ya ne güzel kısa öz anlattın

bende aşk deil apaşık olmak istiom :84::84: sizi böle görünce tabisi özenio insan okuyunca ayhhhhh dioo
ama hazırmıyım ki yeni birine bilmiyorum !
uzun süre biriyle olup yeni birine alışmak zor olsa gerek
hayırlsı bakalım

sana da en hayırlı zamanda en hayırlı şekilde karşına çıksın inşAllah prensin

biraz daha zamana ihtiyacın olabilir ama herşey mümkün bu hayatta

kalp ritmini değiştiren biri çıkarsa karşına neden olmasın dimi ama:26:

apaşık ol sende

hayalimdeki ramazan

ama bi tek cumartesi gecesi mümkün olabildi

ııı şeyyeşinle evleneceğini sen nası anladınnn

benim çocukluk arkadaşım ile eşim aynı bankada çalışıyorlarmış, biz bunu sonradan tesadüfi öğrendik.. ortak konuşmalar,o zaman msn falan derken binevi nette tanışmış olduk sayılır toplamda 2 yıl beraber olduk,flört olarak ve sonra evlendik canım kavga,tartışma hep oluyordu bazen ufacık bişeyden bile çıkıyordu ama ben onun yanında değilken onu özlüyordum..haber alamadığım bi 10 dk bile olsa çok merak ediyor bazşına bişey mi geldi diye korkuyordum..yani aslında klasik şeyler işte ama insan hissediyo o kişiyi bulunca..özellikle beraber vakit geçirip sonra ayrıldığın an hissediyosun..

dimiiiiii

ben buluşmadan ayrılırken o beni dolmuşa bindiriyodu her seferinde canımda can koparıyolar gibi geliyodu

resmen kalbimin acıdığını hissediyodum

dimiiiiii

ben buluşmadan ayrılırken o beni dolmuşa bindiriyodu her seferinde canımda can koparıyolar gibi geliyodu

resmen kalbimin acıdığını hissediyodum

evet canım ona benzer hisler,şeyler.. tüm bi günü beraber geçirsende doymuyosun hep daha fazlasını istiyosun.. herşeyi beraber yapmak zevk veriyo insana,paylaşmak..

ay ben sizin hikayelerinizi yirim, çok duygulandım ki ben okuyunca

inşallah hepimiz çok çok mutlu oluruz her zaman, Allaha şükür ki sevdicekleri karşımıza çıkarmışşş

hanımlar bu mesajjj çoook çok uzun yıllar öncesindne geliyor 5 6 senelik mazisi var o yüzden uzun oldu okuyunuz lütfennn lütfeeenn

bizimkide arkadaş ortamında tanışmıştık bir cafede arkadaş doğum günüsü kutluyorduk o benim arkadaşıma dans teklifi etti ama arkadaşımında erkek arkadaşı var oda biliyor bende arkadaşma bu çocuk bilmiyormu sevdiğini dedim kızdım fotolarını çektim dans olurken şakayla tehdit ediyorum arkadaşmda çok ayıp bu benim kardeşim gibi giz erkek arkadaşım bu şehre gelinca onlarla takılıyor sen tanımıyorsun bu çocuk çok iyi dedi ok ok dedim

doğum günü partisine devam bide o gün doğum günüsü olan çocuğa gizin partisi var demişler oda inanamış ki partiye en son ben geldim çocuk karışıladı beni gizzz burda senin tanıdığın kimse yok hepsi benim arkadaşlar derken oturdum yerime benimkiyle göz göze geldim ama delimi ne ne bakıyorsa diyorum

o zamanlar atarlıyım feminist takılıyorum doğum günü olan çocuğa daha önce bir düğüne gitmiştik okuduğmuz şehirde karadeniz düğünleri oluyordu ve giderdik düğünlere doğum günü olan çocuğada kalk dans edelim demiştim oda ayy edemem kem küm edince intikamım acı olcak demiştim nihahahaha

doğum günüsünde herkes beni zorladı bende ayy olmaz hem ben ona dedim daha önce dans etmedi şimdi ben ilk dansımı ilerde

sevgilim olucak adamla edicem dedim şok oldular sevgili felan eee kız kendine güveniyor feminist kimse benden beklemiyor bu sözleri

sonra parti bitti yemeğe gitttik yemekte nişanlım kaşrıma oturdu ben lahmacun yiyorum saçlar kızıl balyajlı herkes giz şahika sacittt doğum günüsü olan çocuk diyor nedense yakıştırdılar avrupa yakaısna bayılıyoruz o günlerde

nişanlımda hayır hayır gizle o uymuyor sacit başka biri olmalı dedi bende hay allahım yaaa sen ne karışırsın diye baktım

herkes msn adresini veriyor birbine dışardayız bende kimseye vermicem öle birine sölerken benimki duymuş geldi demek galatasaraylı vee 88 lisin dedi 88 tuttuda gs tutmadı dedi bende zorlama o zaman dedim ama içimden yahuuu bu neden benden korkmuyor niğdaları atıyorum :))))))))))))))))

ordan çıktık okey için başka cafeye gittik nişanlının ev arkadaşalrı v ekuzeniyle masaya oturdum kuzenine sen koç burcusun çok hırslısın kesin koçsun dedim çocuk kahkaalar atttı inanırmısınız 6. hissim yanılmaz

bir baktım diğer masadan nişanlı çağırıyor bizimlede oynasan nedne oynamıyosun dedi o masadada nişanlıma aşık olan bir kız var liseden beri şaık üniyi ona sebep orayı yazmış felan bide çok yakın arkadaşım ve sevgilisi arkadaşımın sevgilisi takılıyorrr bana sürekli arkadaşmda kızımız evde kalıcak babası bak hep başkalarının yanında kızımı rencide ediyorsun diyo bunlar benden 3 yaş büyükler heee :))))

ben pat diye nişanlımın yanındaki kıza siz sevgilimisiniz dyie sordum tamammn iyi niyetle nişanlım cevapladı hayır arkadaşım o benim dedi :)))))))))))

o gece ben yurda giderken tamammen onu düşünüyordum ne garip çocuk diye çok fakrlı geldi ve o an onunla evlenceğimi üdşledim çok uzaktııı yaaa çok uzak

o gece o ve ev arkadaşları herkes benden cana yakınlığımdan bahsetmişler

birgün ders çalışırken msn ye giresim geldi bir baktım bu eklemiş beni ne alaka iki güldük diyemi alla allla yaaa dedim bide naber canım yazmış bak bak ben sana canım dermiyim diyorum ama kendi kendime konuşuyorum sonra arkadaşım ayyy bu çocuk melek giz bu çocuğa kaba davranma dedi veeee ben durdum kız yazdı merhaba diye oda kusura bakma ekledim diye kızdın sandım dedi arkadaşımda yok canım yazdı

canım mmmııı ben bu kelimyi öyle birine demem diceğim adam olamaz her erkeğe denmez diyorum arkadaşımada çemkiriyorum bidaha bu çocuk benden cnaım kelimesini duymayacak dedim :))))))

günler geçiyordu ben kampüse gitmiştim nişanlımı görmeye sebep değil öyle bakıcaktım kampüste benmki kızlara selam verdiği için ben gelince tekrar gelememiş o günü hiç unutamıyormuş çok acı çekmiş bana bakarken :))))))))

msn den konuşuyorduk arada ben ona fb gs den bahsedip ders çalışması gerektiğinden bahsediyordum arada arkadaşlarla buluşup tabu oynuyorduk o bana açılmaya çalışırken ben cadılık yapıyordum

bu anlatııığğım herşey 10 kasım ve sonrası 10 kaısm 2007 de tanıştık bizzzzz

veee ben kaısm sonu eve gittim kurban bayrmaıydııı bana netten diyor ki arkadaşa mesaj atıcam ama bir mesaj örneği yok sen kesin hazırlammışsınıdr dedi bende söliyim kopyalıyorum dedim :)))))))))))) teleofnumu istiyor benden bak bakk

sonra demezmi sizin oraya gelicem sahile anons edicem senii başka türlü haberleşemicez diyeeeeee en son teleofnu düzgün bir şekilde istedi

ben zor kızım anacım koş koş koş biraz ilk elimi tutcak adamsın nasıl biri oldğnu anlayım demi diyorum tabeee içimden bunları sölüyorum bütün arkadaşlarıma msn yazışmalarımızı gönderiyorum hiç erkek arkadaşım olmamış cahilim bakın bakam yazar burda ne diyor diyorum :))))

vee biz öyle mesajlaşa mesajlaşa okula geri döndük okula geldik 5 gün mesaj yok ve ben demişim bu adam 5. gün sonunda bana mesaj atmazsa biter istanbulda yazışıyoruz okulda ses yok diye kızıyorum ama cidden haklıyım ben atmadım oda bana tmadı ikimizde aynı gün geldi bide

gel zaman git zaman o tabi o 5. gün mesaj atttı :)))))))))))))))))))

sonra 1 ocak yılbaşı partimiz var ve arkadaşımın doğum günü partiyi ben organize ediyorum yani sıradan öğrenci partisi bir cafe tuttuk ve saat 12 olmadan yurda gidicez kenan doğulu eurovisyon şarkısını duyurcak o gece heyecanlıyız cip cola alıcaz biz parti yapıcaz yurtta diye konuşuyoruz bir yandan oda yanımda o parti boyunca hep oturup onla mesajlaştım ben :)))))))) hala utanıyorum halaaaaa

o gece beni yurda bıraktıııı veee biz 2 ocak için sözleştikkkk

veeee 2 ocakta başladıı serüvenimizzzz masal gibi bir aşk o gün kar yağıyordu buz gibi bir havaydı ve biz tam 8 saat dışarda dolaşa dolaşa konuştuk biraz zorlandı benle çok seviyordum ama nasıl davranmalıydım o feminist kız utangaç olmuştu yok yani oluru yok ben değişiyordum vee onunla büyüyüp değiştik 20 yaşımda girdi biz 25 yaşımıza giricez beraber büyüdük gibi olgunlaştık

Son düzenleme:
ay ben sizin hikayelerinizi yirim, çok duygulandım ki ben okuyunca

inşallah hepimiz çok çok mutlu oluruz her zaman, Allaha şükür ki sevdicekleri karşımıza çıkarmışşş

aminnn

şükürler olsun benim kepcük yarim iyiki benimle

akşama ne yemek yapcanızzzz
mamalardan konuşalım

akşama lahmacun yicektik ya

senin haberin yok mu anacım:26:

bi solukta okudum açıkçası.. ne güzel, hemde hatırladıkça gülümsetecek bi anı sizin için..

gizzzzzz sıkılmadannn heycanlaa okudumm yaa sizede kocaman maşallah en çok telefonunu almaya çalışmasına güldüm kurban bayramı örnek msj varmı falan hahahah allahım hep böyle mutlu kılsın sizi

hem kuru hem normalden var canım.. aynı kabak ya da biber dolması gibi patlıcandan yapılıyo.. bilmiyon mu kız ?

şeyy ımm pufpuf aplaaa ben yeni öğreniomdaaa yapmayı falan ondan böle çok herşeyi de yemiyorum acayip yemek seçerim ondan cahil kaldım ama kuru olan dolmaları severimm bak ama yaş patlıcan dolması yimedim hiçç

Son düzenleme:

aaaay kıyamammmm bende kuruya bayılıyorum ama..çok severim patlıcanı,patlıcanla yapılanları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…