Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Heyy bizde de öyleydi dün yemeklerrrr

Ellerinee kollarına sağlık miniimmm bende yemek istiyorum ama senin elinden yemeklerrr

ayy bitiremedim 80. sayfadan devam edicem unutmıyım dıye yazıorum burya akşam devam edicimm işten cıkcam 18:00 da hayırlı iftarlar size yogun olcam diye oruç tutmamıstım iyki tutmamısım geberdim

iyi akşamlar hepinizeee bebişlerr

tuğba ben direk seni yicem biliosun msjı okudum akşam yazcam sana

evimizin anahtarını almışız

ev sahibimiz mutfaktaki o saçmalığı anlamış ve nişanlıcan demeden o tezgahı kestirip ankastre yapalım demiş

ve sözleşmemizde avize yoktu ama süpper avizeler alıp taktırmış

çok şükür Allah'ım

Son düzenleme:

İyi akşamlar kuzumm mesajını bekliyorum akşamm aklıma bişi geliyo ama bakalım doğru mu çıkcakk

Öpüldün kuzummm

Pınartoşşş hayırlı uğurlu olsunn, seninde yazdığın gibi başlığaa apaşıkk,musmutluuu,hupphuzurluuu günler geçirin evinizdeee

Mutfak olayına canının sıkıldığını azcık ucundan görmüştüm onunda hallolmasına sevindimm

İyi akşamlar hepinizeee, hayırlı iftarlar şimdidenn

sağol tugbakoviççççç

musmutlu etti ev sahibimiz biziii

extra dolap yaptırıcaktım oraya patronum para almazdı ama ben mahcup olurdum çok yükür gerek kalmadı

avize işi de çözülmüş oldu

ona da bi dünya para bayılacaktık

bende gidiyom artık

hayırlı akşamlarrr

ayy evim evim güzel evimmm

pınarımm hayırlı uğurlu olsun kuzumm
aşklı meşkli yıllarrr geçirinn inş aşk yuvanızda

Dilviiinnn işkolik misin sen bakiiimmmm
İşkolik olunca sevgiliye ihtiyacım olmuyo demişsiinnn
Bence o kişiyle henüz karşılaşmadığından bu fikirleeerrr
Bakınız şekil a

bencede olabilir tatlım

Böyle giderse kıskançlık yüzünden senin hiç bir zaman sevgilin olmicak, ben de sözü atıcam
Allah göstermesinnn
kızzz oruç oruç hayıra ağzını aç bakiiiiiimm
kızlar yeni geldim dersten pert oolmuşum sıcaktan

Günaydın Kızlar

Dün enerjik olmadığımdan gelemedim aranıza ne okuyasım vardı ne yazasım ama akşam bol bol uyudum iyiyim bugün

Pınarım çok mutlu oldum bak Allah gönlüne göre verdi bir başladın hepsi nasılda peşpeşe geliyor

Daha da güzel olacak inşallah 1 ay kaldı :18::18: hadi kork artık

Çeyiz ne zaman gidiyor bakalım

günaydın yavru canlarrr

bugün nassınız bağalımm

ayy evim evim güzel evimmm

pınarımm hayırlı uğurlu olsun kuzumm
aşklı meşkli yıllarrr geçirinn inş aşk yuvanızda

amin sibelimm

darısı başına inşAllah ne güzel duygular ya bunlarrr

günaydın bircanımmmdün nen vardı hasta değildin dimiuykusuzluk ve oruç mu:26:

gerçi sende adet olmalısın şu anda

bildim mi:26:

o zaman sadece uykusuzluk

çok şükür gönlüme göre oldu yainşAllah bi terslik çıkmaz da şu ankastre işi bi an evvel hallolur:26:

1 ay kaldı :18::18::18:al korktum

çeyiz bayram bitişi 11 ağustosta gidicek ramazanda oruçla olmaz didik bayramın hemen arkasından gidecek inşAllah

bende anca bitiririm zaten

Evet Pınarım regl oldum bildin uykusuzluk ve karın ağrısı vardı onun dışında çok şükür iyiyim

mussssmuttluuuuuu bi güneee merhaba diyin inşAllah canlarım benniimmm

dün akşam regli oldum ben oruca ara verdimtam alışmıştım

bi hafta kadar sahalarda yokum

sonna bomba gibi dönicim inşAllah ne huzurluşmuşum oruçluyken şimdi bi garip içim:26:

neyse dün ben iş çıkışı çarşıya dittiiimmm

çamaşır astığımız o şeyin adı neyse ondan aldımm ki dün servis yoktu yine tabanvayla çarşıya ordan onu alıp eve doğru giderken annemi arıyayım dedim gelsin alsın bunu aradım önüme geldi verdim ona gönderdim eve bida çarşıyaa

bu sefer ütü masası aldım

geçen gün gamze bana ütü masası hediye geldi demişti keşke bana da gelseymiş didim :106:

100 tl bayıldım da:97::97:

ya da elifinki gibi nişanlıcımın da olabülürdüü:100:

yanmaz kumaştan aldım ama sakarlığımın önüne geçtim şimdiden:86::86::86::86:

işte bakın buuuu

çok heves ettim ya buna

bu heves evlenince de devam eder mi ki

Hayrlı olsun eşyaların canım İnşallah hevesin evlenince devam eder ama yorum yok yaşa da gör

Artık çeyiz görmeye gelenler başka hediyeler getirir sana

Annen sana havlu kenarları ördümü kullanacak mısın..

borcam getirirler anca

teşekkür ederim ama biliyoyum bu heves geçiçi

annem hala yapıyor o havlu kenarlarını gerçi onları bohçaya koycak ama benim için yaptıklarıda var tabi olmaz mıı

oda kapılarına atıcaz ya onlarıı

günaydınlarrr güzellll bayanlarrrr

bende dün kendime çeyizler aldım hatta nişanlıcanda masa örtülerimi aldı englısh home indirimiden englısh homede yakaladı beni akşam :)

pınar güle güle kulllan canım ütü masası bende en sona bırakıcam ama 100 tl çokmuş az tutar dediklerimiz hep çook tutuyor

dün bide termosta aldım markaofniden sanki çok lazımdıda buraya tık tık

http://www.kadinlarkulubu.com/ceyizimiz-icin-neler-aldik/502208-gizin-ceyizine-aldiklari-151.html

gizott sende güle güle kullan herbişeycikleriniiiiii

ben geçen sene anneme lamştım ütü masası 60 dı ama yamuldu bi senede ondan daha iyi bişey alıcam diyodum zaten 100 ü verdm gitti artık

napayım canım sagolsun

günaydınlar uykuluu bir günden
işe yeni geldim hergün geç kalıyorum ama bugün daha fazla geç kaldım
4 de uyudum izmirden kuzenciklerim geldi sabaha kadan muhabbet derken şimdi işede zorla geldim

pınarımm güle güle kullan ciciklerini 100 tl banada fazla geldi ütü masası için ama olsun ki yaa

giz sende sahalara dönmüşsün tekrardan baya bişi almışsın canım güle güle kullan kuzum
çeyiz diince ben sıfırdan nasıl başlıcam ya :26: şuan hiç hevesim bilem yok zaten ama başlamam gerek yavaştan

günaydın canlarrrrr

herkescikler bişiler almış ben de istiyorum alışveriş yapmak, çeyiz ile ilgili özellikle ama netten alma huyum yok hiç ya bi nehir kaşıklarımı alıcam inşallah, gidip görmem lazım ama vakit yok kiiiiiiiiiii

giz çeyiz topiğine inceleyeceğimm hemencecik

kuzum sen çok mu geç yattın ay dikkat et kendine halsiz düşme sakın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…