Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

ilk 3-4 ay güzeldi,hatta çok güzeldi.. çünkü iş bunalımı,stresi sonrası iyi gelmişti.. sabahları uyumak,istediğinde kalkmak falan.. ama sonra yavaş yavaş sıkmaya başladı ve bunaltıcı oldu.. her gün monoton ve aynı işte sıkıldım artık.. 2 düşüğümde de bebek görünmedi kesede.. ve kendiliğinden düşük gerçekleşti,kürtaj olmadım allahtan.. neden oluyo bilinmiyo henüz canım,bisürü test istendi yaptırdık şimdi sonuçlarını bekliyoruz.. bakalım ne çıkcak.. canımmmm bu arada ben 1 saatliğine dışarı çıkıyorum,gelince burda olursan devam ederiz.. memnun oldum

bende seni öpim o zaman

ağustosun kaçında ablanın düğünü :26:aslında beklemenize gerek yok nişanlını tak koluna hafta sonu gidin bakın salonlara hangi tarihler boş

kasımda bakın bi bide istediğin gibi mayıs en azından kafanızda bişeyler canlanır bu şekilde

nasip tabi bu işler hiç belli olmaz pat diye bi düğüne daha kalkışırsınız

sizin yine arda 2 aydan fazla olcak bizim bi temmuz geçiyo bak haziranda düğün yaptık ağustos da bida düğünümüz var

milletin başı dönecek annem iyiki bi tane daha doğurmamışım diyo o da kesin ekim diye tuttururmuş

bende en fazla bi ay biçiyorum kendime sonra bunalımlardan bunalım beğenirim artık:18:

anlamam pek ama bebek kesede değilse nerdeydi ki:26:

nerde olması lazım normalde:26:sorması ayıptır neyle korunmuştunuz öncesinde :26:

tutunamama gibi bişi mi acaba:44:

hadi sen çık gel gelince burda olurum muhtemelen hiç çalışasım yok bugün

bende memnun oldum çokcanaa

Herkese merhabaaaa !!! =)

merhaba neyooooo

sefalar getirdin

ohhhh mutlanmış gelmiş bizim kızzzzz seviyom kiiii

ayy benim yarim de evinden işine işinden evine olur mu kiiii:26::26lur olmasına da yanında tayfasıyla gelir kesin

maç var da bugün bizim tv de digitürk var ya diye diye toplar herkesleri

surat asarım ki bendeeee

ben sana pasta yapmıştım başbaşa yerin diye sen toplamışsın herkesi derim

tamam tabiki getir ama derim bide ki ters tepmesin

tabi ki gelebilirler ama ben senle vakit geçirmek istiyorum derim

fenayım heeee

Pınarııımm özel mesajla atıyorum sitenin isminiii hemmmeeennn

Tuğbacıııııımmm sen bana 'Elifkoviiiççç' didiiiiinnnn
Nerden biliyon sen benüüümm adımıııı
Bu arada çalışın tabii ya, gerçekten çalışan adam başarır Rabbimin de izniylee!

Gizooott benim fikrimi soracak olursan da bak inan evlendiğimizden beri o hazırlık sürecindeki halin milyonda biri tartışıyoruuzz, o da yemeği ben hazırladım çayı sen kooyyy, ayakkabıları içeri sen al ben almak istemiyom vs vs
O süreç bilmiyorum insan büyüleniyor gibi oluyor, her kafadan bir ses
Öyle birşey ki ne tam ailenin kanatları altındasın, ne de eşinin kanatlarında.
Eşin de ne bizim ilişkimiz kime ne diyebiliyor, ne de buyrun gelin karışın hakkınız diyebiliyor
Haliyle bu da ince bıçak üzerinde yürümek gibi birşey.
Birbirini hiç tanımayan insanlarsanzı bekleyin derim ama 5 yıl var geçmişinizde.
Üstelik sen maddi açıdan hazırsın, geri kalanı da çorap söküğü gibi gelir inan bana.
Düğününü kınanı istediğin gibi yap ayrıca.
Ben şatafatlı, yemekli düğün istedim.
Hem kınam hem düğünüm öyle oldu
Şatafatlı bir nişan istedim oldu
İçimde kalmasını istemezdim açıkçasıııı

Ama düğün bayramda az para harcamak, hatta yapmamak gibi bir düşüncen varsa da öyle olsun.
Çünkü hayat senin!
Kimseyi ilgilendirmez, sevgilinden nişanlından başka tabüüüü

Tekrar yineliyoruuummm; Bekleme evlen Giiiizz!:123:

Pufpuf hoşgeldin aramızaaa, ben Elif!

Seviliyoruuumm ve bende seni çok seviyyyooommm kiiii

Sen en fenasın heeeeee
Evlenmeden atrtışma çıkarıp diyeceklerini hazırladın yaaa
Cadıııııı
Bööölleee süpürgelisinden bideeee
Ne dijitürkü aldınız, niye aldırdın de bakem

fenayım huyum kurusun

tartışmayı çıkardım suratı astım nazı yaptım tatlıya bağladım olayı

gerçi sonrası nereye bağlanır bilemedim ama:89:

ne digitürkü alcaz maç için aldı

aman kaçmasın fenerin maçları hatta artık hiçbir maç kaçmıyor :95::95:

Seni takip ediyodum demiştim kiiiii

Elifim şuan işim iyi aslında rahatım ama memurluk istiyorum tabiki deee o yüzden çalışmaya başlamak lazımmm
:126:
Pınarr, bende beğendim ki çiçeğiniiii

Beğendim de bilemedim kiiii:26:
Papunun resmi olmuyo di mi halaaaa
O geldi aklımaaa
Fuşya da olabülüüüü
Gerçi sen eccük klasik olacaksın di miii?:123:

ebet klasik olcam ben

pabum nası biliyon mu önü kapalı üstü dantel hafif topuklu bişi:26:

sedef zaten rengi biliyon

ya da beklesem mi biraz daha gelinliğimi teslim alayım o zaman bida gidince yani tekrar çekerim gelinliği de pabuları da öyle karar veririz madem:26:

Kadın milletiyiz yaaa hepimiz aynıyız ciddeeennn
Bende yazar çizer oynarııımm sıık sııkkk

Fenerin maçı mıııı
Bizimkinin aklına gelmedi iyi kiiiii
Bi ara nargile alalım demişti, bende artık millet gelir kafeye döner bura dedim, kapandı gitti sonna

Seni takip ediyodum demiştim kiiiii

Elifim şuan işim iyi aslında rahatım ama memurluk istiyorum tabiki deee o yüzden çalışmaya başlamak lazımmm
:126:
Pınarr, bende beğendim ki çiçeğiniiii

Bende seni takip edecem artıııkıııınnn
Tuğbakoviiiiççç mertebesine yücelttim senideeee

Memurluk herkesin dileği, haftasonu olmadığı için mi?
Yoksa maaşım yatsın kafam rahat olsun diye mi?:26:

Aaa benim bi ara düşündüğümdeeennn
Klasik bir gelin olma hayaliiim varddıı, takiiiiiiii içimdeki haylaz çuçuk dışarı pörtleyene kadar
Enem bir pörtledi kiiii cıvıl cıvıl oluverdiiimmm
Nasip işteeee

Gelinliğini ne zaman alacaksın kii?
Daha çok var gibi geldi niyeyseee:26:

elüff gelmiş mükemmel vakit geçirmiş vuhuuu aferin size diyorum bende akşam aşkımla buluşcam ama yine iftar yapamıcaz veee elüfüm pınarım öperim sizi sağolsun pınarda sende çok güzel ılımlı şeyler sölüyorsunuz seviyorum buranın dost canlı halini sağolun elüfüm bakalım kuzum ne olucaz bekleyelim görelim diyorum ona bir bekleyilm şu ağustos geçsin

pınarım ağustos 17 de düğünü görümcemin inşallah güzel bir şekilde yuvasını kurar çok hevesli çünkü

tuğba canım ben nişanlıma kpss ilacı aldım ihtiyacın bugün geldi harika şeyler var bide x yayınxılığın coğrafya tarih kitaplarını aldım şiddetle tavsiye ediyorum konu anlatımlı 120 sayfa kitaplar bildiğin içi defter notlar renk renk kalemlerle yazılımş yani aşkımın beynine girmemesi imkansız o derece eğlenceli çaıklayıcı aşkıma ihtiyacın tarih konu anlatımlısını vermiştim 300 400 sayfa yorumu şu oldu ihtiyaç biz yazalımda bizden gitsin herşey çıkabilir yapmış dedi kısa özet yokmu diyince x yayıncılık aldım ben kendimde matematiğini alacağım

kızlar bir prgoram var bakın gelecekteki japon olacak benim oğlum gözlerim çekik diye buyrunnn

benden çıkmaz öyle bi çocuk çıkamaz ya bu cüsseden içerde bi yerde sıkışır kalır

klasik sade ama şık olayım istiyoyumbakalım nolacam

gelinliğim eğer bu sefer olduysa 29 u sanırım

olmaydıysa bi gelnilk daha diktirih düğüne son dk yetişmeyi planlıyorum

gizot görümcen benden bi hafta önce gelin olicik

ne heyecanlıdır o da

Allah mutlu etsin

sende hala şu ağustos geçsin bi deyip durma git bak salonlara şimdiden

bide o çuçuk ne güzel yaaa

bende görmek isityom cucuğumu ama resmim yok yeaa

Asıl biz senin sessiz sakin durup durup cıvıldaşan halini seviyom kiiiii
Arada aklıma gelmişken koyduğun yemek takımalrından ikinciyi sevdim ben, ama çok pahalı ya haksız mıyım
Birde dikkat et bulaşık makinasına giriyor muymuş, sir altı mı yanii?
Yoksa çok zor olur, ben direnmiştim bernardodan bi model için, yıkanmıyo diye aldırmadı babamla eşim.
İyi ki de almamışım, daha cumartesi konuştuk hatta
Uğraşılmaz valla, insana makinaya atmak bile zor geliyo bazeeenn

Ben Kıbrıstayken belli olursa haber et bana, çatlarım yoksaaa

Benim çuçuğum da kesin bööölleee olacak

Geldi papun şimdiiiiii
İyi günlerde giiiiyyyy
Sade şık dantellüüüüü
Sade bir buket gider buna kanısındayım ben
Gerçi gelinliğin nasıl meraklardayım amaaaaa

canım 2 kardeşiz bide 5 yas küçük erkek kardişim var
güvenememe şöyle şimdiye kadar kimseye güvenmediğim için sevgilim olmadı o bakımdan
kıskançlık bebeyim bunun adı !!

Böyle giderse kıskançlık yüzünden senin hiç bir zaman sevgilin olmicak, ben de sözü atıcam
Allah göstermesinnn

progrmaı indirin çocuğunuzu görün pınarım çok eğlenceli bişi herkes bugün bunla uğraşıyor :))))))

çok heyecnalı çok zaman geçsin istiyordur bide çeyizi yoktu herşeyini hemen aldı hemde sitediği gibi elektirkli üspürge bile meşhur bir markadan 1500 vererek aldı düşün az zamanı var ama yaptı yani benimki ben taa kışın o markayı sölerken alıcam derken bana uzaylı gözüyle bakmıştı hiç unutamam şimdi gördü ablasını aşkım sanada alallım diyor yok ben istemiyorum istesemde ailem alır dedim

bana böyle entel gibi bakıyordu hep kokteyl tarzı bir düğün istemiştim kır düğünü koktey ama bana avrupai derdi şimdi ablası öyle olucak beni anlıyor bana uzaylı gözüyle bakıyordu şimdi şu anlarda beni anlıyor artık senin istediğin olsun diyor çünkü nişanlım eğlenceli düğünlere alışık ablası kendi kararını verdi yaa oda benim arkamda durdu ama geçtiii geçtiiii ben artık davul istiyorum

şu sıra ne istiyorm biliyormusunuz davullu zurnaı bir düğün istiyorum nedense bunu istiyorum ben artık :)

elifim aslında nişanım 2 gün oldu herşey dışardan geldi çok kişi ağırladık babamlar üzgün ama kınam güzel olucak allah izin verirse annemi üzmicem yemekli olucak benimkide herkes bahçede çimende yapalım evimizin önünde kocaman bir arsa ve ful tepede oldğu için denizi görüyor her açıdan ama ord aolursa annem yorulcak oyüzden annem yorulmasın sahilde gittiğimiz klübü tutarız biraz tuzlu olur ama babam halleder kınam öyle olucak hiç bişiden kaçınmıcam düğünümde salın istemiyordum artık salon istiyorum ya salon yada bir otelin balo salonu olur :))))))))))kısmıcam kendimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…