Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

şimcik bana göre zaman hızlıca geçiyor gibi geliyor ne tuaf ama geçiyor özellikle askelrik süreci nasıl bittti diye düşünüyorum 12 ağustosta 1 sene olmuş olucak 12 ağustos 2012 skerliğe gittiği veee o gitti geldi işe girdi nişan yaptık nasıl bunlar sığdı diyorubizde düğün tarihi muhtemelen ağustosta görümcemin düğünü var ondan sonra belli olucaktır nisan mayıs düşünüyoruz inşallah huzurlu bir şekilde bugünleri bitirirz

peki bu süreçte tartışmalar yaşanıyormu elife bişi diyemicem o 1 y kadar nişanlı kaldı ama sen 15 ay nişanlı kalmış olcan nasıl geçti süreciniz canım tartışmalar oluyormuydu biz şimdiden düşünüyoruz nerede oturalım nasıl yapalım diye birbimizi yıpratmaktan korkuyoruz

olmaz mıııı:KK9::KK9:

her gün bazen günde 2 kere:KK53:bazen de haftada bi kere :KK9::KK9:

gözünü korkuttum dimi :KK1:

ama bizde en büyük etken mesafe:KK31: gözüne bakmadan hissiyatını geçiremiyosun karşıya :KK14:

yani bişey anlatıyo aslında bende öyle düşünüyorum ama o anlatışına takıyorum misal tartışma çıkıyo

ama yanyana olsak hiç olmaz onlar çünkü biz yanyanayken hiç tartışmadık :nazar::nazar:

bide aileler çok fazla etkiliyo :KK50::KK50: çok uzatmamak en iyisi ne kadar uzarsa o kadar tadı kaçıyo ve müdahalaler artıyo:KK31:

size de tavsiyem şu olur en yakın ihtimal neyse o zaman yapın düğünü

benim ailem illa önce abimininki olcak dedi pek idedik onlardan 2 ay sonra yapıyoruz bak:KK9:

maddiyatı beklemek çözüm değil 5-6 ayda çok bişi farketmez zaten:KK31:

bilmem ki böyle serdar fanı olmandan kaynaklı sanırım :KK17:

ben 23.5 yaşındayım :KK1:30 küsür gün sonra evliyim :123:

evlilik muhabbetini gördüm..baya heyecan var sanırım :KK52: tebrikler şimdiden canım..nerde oturuyosun bu arada?

olmaz mıııı:KK9::KK9:

her gün bazen günde 2 kere:KK53:bazen de haftada bi kere :KK9::KK9:

gözünü korkuttum dimi :KK1:

ama bizde en büyük etken mesafe:KK31: gözüne bakmadan hissiyatını geçiremiyosun karşıya :KK14:

yani bişey anlatıyo aslında bende öyle düşünüyorum ama o anlatışına takıyorum misal tartışma çıkıyo

ama yanyana olsak hiç olmaz onlar çünkü biz yanyanayken hiç tartışmadık :nazar::nazar:

bide aileler çok fazla etkiliyo :KK50::KK50: çok uzatmamak en iyisi ne kadar uzarsa o kadar tadı kaçıyo ve müdahalaler artıyo:KK31:

size de tavsiyem şu olur en yakın ihtimal neyse o zaman yapın düğünü

benim ailem illa önce abimininki olcak dedi pek idedik onlardan 2 ay sonra yapıyoruz bak:KK9:

maddiyatı beklemek çözüm değil 5-6 ayda çok bişi farketmez zaten:KK31:

bizd eüniversitedeyken mesefeler avrken ilk aralar kavga ederdik osnra mesafelere ölesiye alıştık askerlikte bile sorun yaşamadık şu anda yan yana her akşam görüşüyoruz konuşuyoruz anlaşmaya çalışıyoruzz

aslında maddiyatı beklemek çözüm değil inan çok doğru sölüyorsun nişanlım yeni işe girdi hiç birikimi yok biz bunun altından kalkabilirmiyiz ben büyük şeylerde istemiyorum herkese olan kadarıyla düğünü 5.500 tl lik salon buldum mesela inan kır düğünü diye diretmiyorm ailesi kır düğünü istiyor ben ise o kır düğünü olacağna bize bişi alırlar diyorum ve haklıyım kızını evlenirmese hiç bişi demezdim istediklerini yaptırdım ama ablası evleniyor ben onlara fazla düşünceli davranıyorum

bakalım bekleyip göreceğiz biraz nişanllığın tadını çıkaralım diyoruz ama işte tartışma felan yaşamak istemiyorum onuda sıkmak istemiyorum hani pınar sen sabırlısın düğüne az bir vakit kala herşeyini halletin ben öyle olabilirmiyim ben napacaksam gelinliğim bile 5 ay öncesinden başlanmalı ev belli olmalı mesela ben geleceğimi çok önceden görmeliyim

bu huyumu kırarsam sorun yaşamam sana çok şaşırmıştım o yüzden benim için sende bir örneksin

evlilik muhabbetini gördüm..baya heyecan var sanırım :KK52: tebrikler şimdiden canım..nerde oturuyosun bu arada?

evlilik düğün olur heyecan olmaz mı ya :KK1::KK1:

teşekkür ederim bu arada :KK16:izmirdeyim şu an da evlenince aydına geçicim kısmet olursa :21:

bizd eüniversitedeyken mesefeler avrken ilk aralar kavga ederdik osnra mesafelere ölesiye alıştık askerlikte bile sorun yaşamadık şu anda yan yana her akşam görüşüyoruz konuşuyoruz anlaşmaya çalışıyoruzz

aslında maddiyatı beklemek çözüm değil inan çok doğru sölüyorsun nişanlım yeni işe girdi hiç birikimi yok biz bunun altından kalkabilirmiyiz ben büyük şeylerde istemiyorum herkese olan kadarıyla düğünü 5.500 tl lik salon buldum mesela inan kır düğünü diye diretmiyorm ailesi kır düğünü istiyor ben ise o kır düğünü olacağna bize bişi alırlar diyorum ve haklıyım kızını evlenirmese hiç bişi demezdim istediklerini yaptırdım ama ablası evleniyor ben onlara fazla düşünceli davranıyorum

bakalım bekleyip göreceğiz biraz nişanllığın tadını çıkaralım diyoruz ama işte tartışma felan yaşamak istemiyorum onuda sıkmak istemiyorum hani pınar sen sabırlısın düğüne az bir vakit kala herşeyini halletin ben öyle olabilirmiyim ben napacaksam gelinliğim bile 5 ay öncesinden başlanmalı ev belli olmalı mesela ben geleceğimi çok önceden görmeliyim

bu huyumu kırarsam sorun yaşamam sana çok şaşırmıştım o yüzden benim için sende bir örneksin

şimdi öncelikle sana şöyle şöylim bende aynı senin gibiyim aslında tezcanlılıktan ölücen der annem hatta bi iş olacak mı hemen olmalı

ailecek bi yere mi gidicez evden ilk ben çıkarım mesela her zaman böyleyim yani ama bizden önce abimin düğününün olması beni durdurdu hep

bişe yapacak olsak durun abininki hallolsun dediler hep bize

bizde yaydık gitti en sonunda:KK9::KK9::KK9:

alıştık sanırım rahatlığa:44: mayısta ev bak ev tutalım diye beynini yiyodum mesela nişanlımın şimdi nerdeyse bi ay var evin anahtarı bugün alıncak daha :KK9:ve inşaat pisliğinden arınacak bu ev :KK31:ne zaman olcak bakalım hayırlısı :KK9::KK9:

gelinliğim de yok henüz piyasada :KK1: ay sonunda gidicem bakalım provaya noldu kaldı o zaman görücem

halım perdem yok beyaz eşyam yok daha :KK14:

ama benm keyfime de diyecek yok:KK52::KK52::KK52::KK52:

elbet olacak hepsi son gün de olsa telaşla da olsa olacak elbet:KK31:

birde sakın herşeyin uygununa bakayım zora sokmayayım deme:KK31:hiç bişey içinde kalmaısın sırf bu yüzden ha sende istemiyosundur tamam ama onlar zorlanmasınlar diye hayallerinden vazgeçme :KK34:

teşekkür ederim bu arada :KK16:izmirdeyim şu an da evlenince aydına geçicim kısmet olursa :21:

hımmm anladım canım.. ben evlenicekken baya stresli geçmişti,heyecan kısmını ben hariç diğer yakınlarım,arkadaşlarım yaşamıştı benim yerime :KK1: ondan sordum..tek heyecan hissettiğim yer nikah masası olmuştu valla.. bende İst'dayım canım ama Üniversiteyi Aydın'da okudum,biliyo musun,sempatim var o yüzden Aydın'a :KK34:

hımmm anladım canım.. ben evlenicekken baya stresli geçmişti,heyecan kısmını ben hariç diğer yakınlarım,arkadaşlarım yaşamıştı benim yerime :KK1: ondan sordum..tek heyecan hissettiğim yer nikah masası olmuştu valla.. bende İst'dayım canım ama Üniversiteyi Aydın'da okudum,biliyo musun,sempatim var o yüzden Aydın'a :KK34:

heyecan stres hüzün hepsi bi arada ya

tam bi duygu karmaşası yani :KK31::KK31::KK31:

olsun bak 2 yıl bitmiş bile :nazar:Allah mutluluk versin :KK16::KK16:

aydında mı okudn :KK53: çok şaşrtıyosun beni pufpuffff :KK53:

bende orda okudum :KK19:sen ne mezunusun:26:

şimdi öncelikle sana şöyle şöylim bende aynı senin gibiyim aslında tezcanlılıktan ölücen der annem hatta bi iş olacak mı hemen olmalı

ailecek bi yere mi gidicez evden ilk ben çıkarım mesela her zaman böyleyim yani ama bizden önce abimin düğününün olması beni durdurdu hep

bişe yapacak olsak durun abininki hallolsun dediler hep bize

bizde yaydık gitti en sonunda:KK9::KK9::KK9:

alıştık sanırım rahatlığa:44: mayısta ev bak ev tutalım diye beynini yiyodum mesela nişanlımın şimdi nerdeyse bi ay var evin anahtarı bugün alıncak daha :KK9:ve inşaat pisliğinden arınacak bu ev :KK31:ne zaman olcak bakalım hayırlısı :KK9::KK9:

gelinliğim de yok henüz piyasada :KK1: ay sonunda gidicem bakalım provaya noldu kaldı o zaman görücem

halım perdem yok beyaz eşyam yok daha :KK14:

ama benm keyfime de diyecek yok:KK52::KK52::KK52::KK52:

elbet olacak hepsi son gün de olsa telaşla da olsa olacak elbet:KK31:

birde sakın herşeyin uygununa bakayım zora sokmayayım deme:KK31:hiç bişey içinde kalmaısın sırf bu yüzden ha sende istemiyosundur tamam ama onlar zorlanmasınlar diye hayallerinden vazgeçme :KK34:

bizimde bu sene olsaydı aynı senin gibi olurdu herhalde canım herşey son annna kayardı olurmu bu sene hala net bir bilgim yok benimde garip bişi oldu görümcemin araya girmesi felan o günleri unuttum allaha şükür garip olmuştum inanamamıştım :)

:))))))))))))) olur olur herşey olur sen işten ne zaman çıkıcan de bakayım o zaman herşeyin hallolur gidip gelirsin rahatça haftasonları gidiyormusun aydına canım

aslında durumlar iyi kötüde değil bizimkilerle eşitler yani hatta benim ailem bişilerden kısıp bize ev almıştı ama onlar babası tek maaşla gayet iyi geçiniyolar biz iki maaşlıyız anniş babiş ev kiraları felan ama yok yani onlar iki nişanı yapıyolar eminim bizd eolsaydı annem dur şimdi derdi ama kayınvalidem hemen sizinkinide yapalım kızım diyor aslında uyguna kaçmak değilde düşünüyorum düğüne dair bir hayalim yok sevgilimde bunu anlamıyor gemi düğünü kır düğünü istiyor babasıda öyle istiyormuş ama benim sülallem çok 300 kişilik yemekli kır düğününe kim gleip ne takacak yani ben düğün istiyorum 1000 kişi rahat gelir

benim tek hayalim mükemmel bir kına gecem olması çok istiyorum hava güzel olursa dneiz kıyısınd aolucak kınam ateş felan yakarız öyle istiyorum kına hediyelikleri yapıcam azar azar alıcam bişiler değişik fikirlerim va rinşallah olur

elüfff nerede kaldııı acebaaaaa :)))))))))

heyecan stres hüzün hepsi bi arada ya

tam bi duygu karmaşası yani :KK31::KK31::KK31:

olsun bak 2 yıl bitmiş bile :nazar:Allah mutluluk versin :KK16::KK16:

aydında mı okudn :KK53: çok şaşrtıyosun beni pufpuffff :KK53:

bende orda okudum :KK19:sen ne mezunusun:26:

ooyyyy hadi canım,cidden miiii :KK19: tesadüfe bak... ben yarım dönem uzattım ve 2007'de mezun oldum canım,bilgisayar programcılığı bölümüydüm..sen?

bizimde bu sene olsaydı aynı senin gibi olurdu herhalde canım herşey son annna kayardı olurmu bu sene hala net bir bilgim yok benimde garip bişi oldu görümcemin araya girmesi felan o günleri unuttum allaha şükür garip olmuştum inanamamıştım :)

:))))))))))))) olur olur herşey olur sen işten ne zaman çıkıcan de bakayım o zaman herşeyin hallolur gidip gelirsin rahatça haftasonları gidiyormusun aydına canım

aslında durumlar iyi kötüde değil bizimkilerle eşitler yani hatta benim ailem bişilerden kısıp bize ev almıştı ama onlar babası tek maaşla gayet iyi geçiniyolar biz iki maaşlıyız anniş babiş ev kiraları felan ama yok yani onlar iki nişanı yapıyolar eminim bizd eolsaydı annem dur şimdi derdi ama kayınvalidem hemen sizinkinide yapalım kızım diyor aslında uyguna kaçmak değilde düşünüyorum düğüne dair bir hayalim yok sevgilimde bunu anlamıyor gemi düğünü kır düğünü istiyor babasıda öyle istiyormuş ama benim sülallem çok 300 kişilik yemekli kır düğününe kim gleip ne takacak yani ben düğün istiyorum 1000 kişi rahat gelir

benim tek hayalim mükemmel bir kına gecem olması çok istiyorum hava güzel olursa dneiz kıyısınd aolucak kınam ateş felan yakarız öyle istiyorum kına hediyelikleri yapıcam azar azar alıcam bişiler değişik fikirlerim va rinşallah olur

elüfff nerede kaldııı acebaaaaa :)))))))))

olabilir diyolarsa bakın siz salonlara bence elifin dediği gibi kasıma falan ne bekleyeceksin 6 ay daha herşeyin hazır zaten senin.al çeyizini çık git işte:KK1:

gemi düğünümü istiyomuş kayınpeder :KK53:bakma sen ona buna ne istiyosan onu yap:KK31:

kına geceni dediğin gibi hayal ettim de çok güzel olur yaa:KK16::KK16:

sizin evin bahçesinden başlayıp deniz kıyısına taşan bi kına merasimiiiii:21::21::21::21::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gönlüne göre olur inşAllah:KK19:

aydına en son gecen hafta değil ondan önceki hafta gitmiştim bu hafta nişanlıcan gelecek :KK69:ondan sonraki hafta da ben gidicem:KK16:

işten de bayramda ayrılcam canım nasipse tabi:21:

ooyyyy hadi canım,cidden miiii :KK19: tesadüfe bak... ben yarım dönem uzattım ve 2007'de mezun oldum canım,bilgisayar programcılığı bölümüydüm..sen?

sen gelmişsin ben gitmişim , iktisat okudum ben 2011 mezunuyum

:KK1::KK1::KK1::KK1:

çalışıyomusun şimdi puf :26:

okul bitti,3 ay sonra çalışmaya başladım bankada.. 5 yıl çalıştım ve 2012'de ayrıldım (tazminatımla) :KK52: 5 gün sonra tam 1 sene olcak,evdeyim..ama çooooooook sıkıldım artık,tekrar çalışmak istiyorum.. bi yandan bebek istiyoruz,bu arada 2 düşük yaptım.. aaaay çok karışık :KK53:

olabilir diyolarsa bakın siz salonlara bence elifin dediği gibi kasıma falan ne bekleyeceksin 6 ay daha herşeyin hazır zaten senin.al çeyizini çık git işte:KK1:

gemi düğünümü istiyomuş kayınpeder :KK53:bakma sen ona buna ne istiyosan onu yap:KK31:

kına geceni dediğin gibi hayal ettim de çok güzel olur yaa:KK16::KK16:

sizin evin bahçesinden başlayıp deniz kıyısına taşan bi kına merasimiiiii:21::21::21::21::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

gönlüne göre olur inşAllah:KK19:

aydına en son gecen hafta değil ondan önceki hafta gitmiştim bu hafta nişanlıcan gelecek :KK69:ondan sonraki hafta da ben gidicem:KK16:

işten de bayramda ayrılcam canım nasipse tabi:21:

sen gelmişsin ben gitmişim , iktisat okudum ben 2011 mezunuyum

pinerr ağzını öpecem kızz çok doğru diyosun benim eşşek ıspam ne der acaba bide işin o tarafı var oda çok istiyor bakalım olmazsa ama üzmicem kendimi ggaip olan benim herşeyim hazır görümcemin hiç bişiyi hazır değildi tek fark bizden büyük diye herhalde :) ben 5 senedir çıkıyorum o çok kıs asüre ay oldu hattaha ama senelerdir tanıyo aynı iş yeri neyseee allah rabbim o zamanı saati iyi bilir inşallah bizde tarihi belirleriz bir ağustos bitse rahatlıcam çok hemde o zaman

canım tavsiyelerin için çok sağol deşarj oldum sayende gel öpicem :KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::21::21::21::21::21::21::21::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK8::KK8::KK8::KK8::KK8::nazar::nazar::nazar::nazar:

okul bitti,3 ay sonra çalışmaya başladım bankada.. 5 yıl çalıştım ve 2012'de ayrıldım (tazminatımla) :KK52: 5 gün sonra tam 1 sene olcak,evdeyim..ama çooooooook sıkıldım artık,tekrar çalışmak istiyorum.. bi yandan bebek istiyoruz,bu arada 2 düşük yaptım.. aaaay çok karışık :KK53:

çalışmaya alışmış insana zor gelir dimi evde olmak:26: bende bayramda ayrılcam işten aydına gidince ne kadar zamanda iş bulcam bilemiyorum korkuyorum da evde oturmaktan bunalırım diye :KK31::KK31:

gerçi mutfaktan hiç çıkmam ama yine de sıkılırım yani:KK30:

senin nası oldu alışma süreci yine baya boş kalmışsın sen 1 yıl uzun bi süre:KK31:

bebek için de Rabbim hayırlısını versin istiyosanız tez zamanda olur inşAllah:KK16::KK16:

düşükler neden oldu ki:26:

Helllööööööö :KK3:

Ben geldimmmm :KK16: Öperim hepinizi çokçanaaa
:KK54:

Gizzz, kınan bencede bahçenizde harika olurrrrrr
:21:

Elifkoviçççç, sınava hazırlanmaya başliiciimm bende inşallahh, sağol kuzuc
umm :KK16:

Heeeyy yettiiim geldiiiimmmmm:KK55::KK55::KK55:
Bol bol Aşk'landııımmm, çiçeklere, umutlara, hayallereee, yepyeniden hayata bulandıııııım ve döndüüüüüümmmmmm:KK16:
Gerçekten musmutlu döndüm aranızaaaaa:KK52::KK52::KK52:

Tek sorunum sahura kalkamayan klasik vatandaş gibi susamaaakkk:KK14::KK14::KK14:
Lıkır lıkır bir su için neler vermezdiiiim, ah aaahhh..

Neyse efenüüümmmm:KK9:
Hemen Pınar hanımın arkamdan kıskançlık söylemlerine şahit olduuummm:KK9:
Hanıııımmm! Haaağğğnnııımmm!!!:KK9::KK9::KK9:
Silkelen ve kendine gel sen çabuuukkkkk:KK52::KK9::KK9::KK33:
Gizi de kendine uydurmuşsuuuunnnn:KK9::KK9::KK9:
Yok ööle bi dünyaaa:KK9::KK9::KK9:

Sizlerde bi kerem evli diilsiniz ama herkeşlere nasip olamayacak Aşk'lara, sevgililere sahipsiniiizzz!:KK69:
Sizin için en iyisini düşünen, sizle evlenmek için çırpınan birilerineee!:KK69:

Annem hep derdi ki 'Baban evden işe, işten eve geliyo, içkisi yok kumarı yok, ona böyle yapmayın şöyle etmeyin':KK9::KK9:
'Ne iyi adam, eve gelmeyebilirdi' derdiii nutuk atarken:KK9:
Annemde ne kanaatkar derdiimmm:KK9::KK9::KK9:

Şimdi eşime bakıyorum, iş çıkışı yok şunla takıliiim yok bunla giddiiim diye beni düşünmemezlik etmiyo hiç, benimle bi an için neler yapıyo ediyo:KK69:
Öğle arasında bile koşuyo bana çoğu zamaaann!:KK69:
Aynen annemin dediği gibi; 'evinden işinee, işinden evineee':KK60::KK60:
Ama bu öyle önemli birşey kiii!:KK69:
Bazen niye erken evlendim oluyorum da, ya adam senle evlenmek için nasıl acele etti, her şeye göğüs gerdi oluyorum:KK69:

Sizlerde böyle şanslısınız işte!:KK69:

Adamlar sizin her anınızda olmak için, gelecek nesillerinin sizden olması için, büzüş büzüş halinizde, kim bilir belki yataklara düşmüşken ilgilenebilmek için sizle evlenmek istiyorlar!:KK69:

Var mı sizden ve bizden ötesiiii!!!!:KK16::KK69::KK69::KK69:

:123:
:nazar:
:nazar::nazar::nazar:

X