Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

darısı başıma inşallah ramazan geçsin bende adam akıllı çalışmaya başlıcam tekrardan ramazan geçsin diye bekliyorum :KK31:
rabbim banada isteyen herkezede nasip eder inşallah :KK31:

aynen bahane resmen.. 2 ay oldu işte canım geçiyo ya hayat devam ediyo sonuçta böyle olması gerekmiş :KK31:

Amin cnm darısı basına ıns:KK16:sıkı çalışırsan olur benım kocamı bıle gozum gormuyordu ders calışmaktan delırmıstım:KK53:çok şükür atandımda emegımın karsılıgını aldım:KK55:soracagın seyler olursa herzaman yardımcı olurum

Amin cnm darısı basına ıns:KK16:sıkı çalışırsan olur benım kocamı bıle gozum gormuyordu ders calışmaktan delırmıstım:KK53:çok şükür atandımda emegımın karsılıgını aldım:KK55:soracagın seyler olursa herzaman yardımcı olurum

hehehh olsun ya emeklerin karşılıgını aldın sonucta :KK9:
berfo= asmunikal saolsun baya detaylı mail atmış bana ihtiyacın setini falanda aldım yine bişi falan olursa sorarım nasıl olsa tecrübeli oldunn yani :KK53:

hehehh olsun ya emeklerin karşılıgını aldın sonucta :KK9:
berfo= asmunikal saolsun baya detaylı mail atmış bana ihtiyacın setini falanda aldım yine bişi falan olursa sorarım nasıl olsa tecrübeli oldunn yani :KK53:

Oyle valla pıyasada almadıgım yayın çözmediğim kitap kalmadı:KK53:

Oyle valla pıyasada almadıgım yayın çözmediğim kitap kalmadı:KK53:

sen çalışmıyodun dimi cnm * ? hep evde ders çalıştın heralde
ben çalışıyorum ama gün içinde boşum yani çok vaktim oluyo genelde :KK31:
iş zorlarsa zaten çıkarım adam gibi evde çalışırım diyorumda bakalım :KK31:
hem iş hem çalışmak nasıl olur bilemicimm :26:

kızlar herkesler iyidir inşallah kuzenlerim gelicek bugün o yüzden annem güzel mamalar yapmış meze türü akşama bahçede güzel bir mangal olucak benim bişi yapmamma ihtiyaç yoktu ama hemen kolay prefiterol yaptım attım dolaba belki iftara doğru patlıcanda közlerim bilinmez yapacaklarımı yarın yapayım ben en iyisi

sen çalışmıyodun dimi cnm * ? hep evde ders çalıştın heralde
ben çalışıyorum ama gün içinde boşum yani çok vaktim oluyo genelde :KK31:
iş zorlarsa zaten çıkarım adam gibi evde çalışırım diyorumda bakalım :KK31:
hem iş hem çalışmak nasıl olur bilemicimm :26:
Yok canım çalışmıyordum evlendıgımde cıktım işten sonra derse sardım
burdaki kızların yarısı yanıma gelip yardım etse ne güzel olurduu :KK70:

Ne iş yapılacak canım geleyım yardıma:KK53:

yapabilceğimiz işse gelek bacım :KK37: :KK9:
Yormuyor mu seni? Nasıl başa çıkıyorsun??
kıskançlık bende baya vardı önceden haddinden fazla ama kendini yırtsanda bağırsanda çağırsanda olacak oluyo birazda dersler beni sıkınca unuttuyorum kıskançlığı :KK70:
benim sevgilim hiç olmadı hep benim için öncelik dersler oldu işime aşık biriyim anne ve babam gibi birazda iş kolik olunca insan sevgili aramıyo :KK70:
kıskanırım ama kimi diyeceksin
annemi babamı kardeşimi mesela benim en iyi arkadaşımilk tanıştıgımızda babamı çok merk etmişti resmini göster demişti ve bende devamlı mazeret ürettim en sonunda annem ir gün bizde ders çalışırken gösterdi bende bastım yaygarayı düşün bu yaşında bile böyle babamı kıskanırım annemi ve kardeşimide aynı şekilde
bakalım ilerde sevgilim olunca evlenince napçammmm dostuuuum :KK70:

Nasıl bi yardım istersin tatlım?? :KK70:

Yok canım çalışmıyordum evlendıgımde cıktım işten sonra derse sardım

Ne iş yapılacak canım geleyım yardıma:KK53:
kalıp çıkarıyorum provayı zor yapıyorum ve bir sürü çizim koca koca parşömen kağıtlarına buyurmaz mısınız aaa dostlar :KK70:

kıskançlık bende baya vardı önceden haddinden fazla ama kendini yırtsanda bağırsanda çağırsanda olacak oluyo birazda dersler beni sıkınca unuttuyorum kıskançlığı :KK70:
benim sevgilim hiç olmadı hep benim için öncelik dersler oldu işime aşık biriyim anne ve babam gibi birazda iş kolik olunca insan sevgili aramıyo :KK70:
kıskanırım ama kimi diyeceksin
annemi babamı kardeşimi mesela benim en iyi arkadaşımilk tanıştıgımızda babamı çok merk etmişti resmini göster demişti ve bende devamlı mazeret ürettim en sonunda annem ir gün bizde ders çalışırken gösterdi bende bastım yaygarayı düşün bu yaşında bile böyle babamı kıskanırım annemi ve kardeşimide aynı şekilde
bakalım ilerde sevgilim olunca evlenince napçammmm dostuuuum :KK70:

kalıp çıkarıyorum provayı zor yapıyorum ve bir sürü çizim koca koca parşömen kağıtlarına buyurmaz mısınız aaa dostlar :KK70:

Benim de tek derdim sevgilim değil zaten, aynen senin gibi ailemi de kıskanıyorum...
Bazen dediğin gibi delirecek gibi oluyorum.. En çokta babamı kıskanırım.. Paylaşamam hiç bi şekildeee.... :KK17:
Evlenince biz kesin deliririz :KK70:

Gelirim yaa yapa bildiğim kadarıyla yardım ederim :)

Benim de tek derdim sevgilim değil zaten, aynen senin gibi ailemi de kıskanıyorum...
Bazen dediğin gibi delirecek gibi oluyorum.. En çokta babamı kıskanırım.. Paylaşamam hiç bi şekildeee.... :KK17:
Evlenince biz kesin deliririz :KK70:

Gelirim yaa yapa bildiğim kadarıyla yardım ederim :)
valla kuzum babam beni vermiycekmiş öyle diyo :KK70: benimde canıma minnet :KK70:
her kız gibi bende evlenmek isterim zamanı gelince ama dediğim gibi hem bu kıskançlık hemde şimdi kimseye güvenemem gibi durumlar beni düşündürüyo yaa

valla kuzum babam beni vermiycekmiş öyle diyo :KK70: benimde canıma minnet :KK70:
her kız gibi bende evlenmek isterim zamanı gelince ama dediğim gibi hem bu kıskançlık hemde şimdi kimseye güvenemem gibi durumlar beni düşündürüyo yaa

Hiç bir baba zaten isteyerek kızını kimseye vermiyor.. (Bazıları istisna ola bilir tabii :44:)
İçinde hep bir burukluk oluyor sanki..
Ama hayat iştee..
Bi gün biri gelecek babana ben Dilviinle (ismini bilmediğim için :nazar:) evlenmek istiyorum diyecek baban da ben kimseye vermicem kızımı diyecek :KK1: Tek çocuksun sanırım :44:

O güvenememe durumunu bir an önce aşsan çok iyi olur senin için.. Ben de öyleydim ve hala da öyleyim..
Şimdi sorsan tabii güveniyorum sevgilime derim ama bazen şeytan bi yerlerden dürtmüyor değil yanii :KK1:
Güveniyorum ama korkuyorum.. Bu ne demek bilmiyorum ama maalesef durum bu.. :KK50:

Hiç bir baba zaten isteyerek kızını kimseye vermiyor.. (Bazıları istisna ola bilir tabii :44:)
İçinde hep bir burukluk oluyor sanki..
Ama hayat iştee..
Bi gün biri gelecek babana ben Dilviinle (ismini bilmediğim için :nazar:) evlenmek istiyorum diyecek baban da ben kimseye vermicem kızımı diyecek :KK1: Tek çocuksun sanırım :44:

O güvenememe durumunu bir an önce aşsan çok iyi olur senin için.. Ben de öyleydim ve hala da öyleyim..
Şimdi sorsan tabii güveniyorum sevgilime derim ama bazen şeytan bi yerlerden dürtmüyor değil yanii :KK1:
Güveniyorum ama korkuyorum.. Bu ne demek bilmiyorum ama maalesef durum bu.. :KK50:
canım 2 kardeşiz bide 5 yas küçük erkek kardişim var :KK1:
güvenememe şöyle şimdiye kadar kimseye güvenmediğim için sevgilim olmadı o bakımdan
kıskançlık bebeyim bunun adı !! :KK1:

X