Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

sibelcim ağustosta başlıycaz ilk adımla inşallah canım mayıs ya da en gec haziran gibi de muradımıza ericezzzz
6. yılın içindeyiz biz de bakalım artık yavastan şekilleniyor herşey

ya sormayın ne yaptılarsa bizimkilere herşeyi geride bırakıp gelmişler hiçbişey hatırlamak istemiyolar. ben anlattıramadım askerliğe dair bişey

merhaba hoşbulduk teşekkürler ama evet biraz karuşuk oldu yapamadım ve cvbımda biraz geç oldu sanırsam

ne güzel canım ya maşallah size 6 yıl dile kolay
hayırlsı olsun hakkınızda

Bendee Geldimmmmm :79::79::107:

hoşgeldinnnnnn

zeynepesin teşekkkürler cvbım gecikmiş olsada hoşbulduk :) asker yolu bekliyosun demek Allah kolaylıklar versin ve sağ salim gelsinde kavuşun ve çok mutlu olun :) ben aşka aşığım sevginin olduğu yerde ben varım ve hayranım :) ama bende bekleme modundayım asker beklemesemde beklemenin ne olduğunu bilirim :)

piskooo buldumm seniiii sen bizi terk mi ettinnn
annem sınavlarla boğuşuyorum buğün yine sınavım vardı
bir tane daha kaldı haftaya :18:
bakıyorum yeni arkideşler gelmişşş
onlarada merhabaaa
hayırlı ramazanlar bu arada kızlarrr
dışardan geliyorum şimdi valla zor attım kendimi eve
daha 7 saat var iftaraa

zeynepesin çoooook teşekkkürler gülen bebelerime kavuştum sayanda daş devrinden kalma gülen bebelerden kurtuldum :18: hazır bulmuşken dur bi sürü yollıyım döktiriyim

hee anladım canımm allah kolaylıkk versinnn diğer topiğimizi unuttun diyorumm :18:
sağol canım sanada evett daha çokk varr
ben oruçlu değilim ama iş yerinde olduğum için bir şey yiyip içimedimm

ben bakamıommmmm
cnm çekio sonracımaa

fiyssteee cand crush pynuorum bende

hee bende haftasonu sevdicekle iftar yapacağım daaa belkiii yapabilirsem muffın yapayım diyorum sırf o yüzden taaa ne zaman kalpli muffın kalıbı aldım ama daha yapmadımm

o ne oyunu canımm

anaaaa oruç başıma vurdu ben bu topic bizimki sanıyommm
balıklama daldım öyle koş koş bizim topiğeee

hee bende haftasonu sevdicekle iftar yapacağım daaa belkiii yapabilirsem muffın yapayım diyorum sırf o yüzden taaa ne zaman kalpli muffın kalıbı aldım ama daha yapmadımm

o ne oyunu canımm

çeyizime bende almmıştım bi sürü müffin kalıpları hiç denemedim bende yap bakalm dene cnm yazarsın buraya öğreniriz bizde

eylül05 seni bi yerden tanıyorum sanki yani ilk açtığım konuda msj atmıştın bana aranıza yeni katıldım konu başlıklı msjım bilmem hatırladın mı

çeyizime bende almmıştım bi sürü müffin kalıpları hiç denemedim bende yap bakalm dene cnm yazarsın buraya öğreniriz bizde
bende internetten aldım büyüklerdi bir de bi geldi küçükmüş bayaa bi de 6 tane almışım sap gibi olucakk insan 12 tane alır ne biliyimm

eylül05 seni bi yerden tanıyorum sanki yani ilk açtığım konuda msj atmıştın bana aranıza yeni katıldım konu başlıklı msjım bilmem hatırladın mı

evettt bizim hiç arkadaşım yok topiğinde konuşmuştuk bıraktın mı kız orayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…