Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

iki gündür felakat hastayım o yüzden giremedim bi türlü yoksam hiçbir topiği bırakmam :KK9: bide yeniyim ya anca çözüyorum buraları :KK36:

pınarın gelin olicik artıkın :KK5: :KK9::KK9:

dolayısıylan korunma yöntemlerini öğrenmeye ditti deldiiiiii :KK17::KK17::KK16::KK16::KK16:

Hımmm tabi iyi yapmışsın korumaya al kendini :KK23::KK23:

Kuzum sana fikir olmaz ki asıl senin maşAllahın var vallaaaaa:KK52::KK9::KK9:
Maydonozu herkes dolaba atıyomuş demek, benimkilerde ööle melül melül sürünüyooo:KK9:
Semizotunu dereotunu fln da dolaba atabilir miyim peki maydonoz gibidir di mi onlar da?:26:

Ayyy yolun geçiyosa benim için sorabilir misin biiii:kk77:
Bu arada o yol ne güzel yolmuş ööölleeee:KK16:

[/B]

Canımm benim yolum hep geçiyo çünkü evim bir alışveriş merkezinin üst tarafında içinden geçiyorum her akşam bazen işim yoksa dolaşıyorum bazende asansöyle hoopp yukardayım :KK9: ordan eve :KK9:

Bana çeşitolarak fikir olabilir tabisi ben çok çeşit bilmiyorum kii...

Semizotunu bilmiyorum ama atılırki niye atılması dene bence maydonoz sararıyo ben ondan atıyorum buzluğa:KK9:

selam babyler :KK50::KK50:

boynumda vucudumda tahmin etceğiniz kadar tahamül edemeyeceğiniz kadar yara bere çıkmış :KK50::KK50::KK50:
herkescikler ne güzel pürüzsüz beyaz tenli vucudun var derdi:KK17:

sıkıntı ve stresten olmuş. bende yara berelerimi alıp muş a gidicem :KK43::KK43::KK43:
atandım mutlu oldum onu bile kursagımda bıraktılarki. hep herşey eksik. herşey dikenli.
buna da şükür yarabbim beterinden koru:KK50::KK50::KK50:

Son düzenleme:
sibel sana beğendiğim siteleri tavsiye edeyim

portakal ağacı
nefis yemek tarifleri
öğrenci mutfağı
kevserin mutfağı
birsenin mutfağı
mintinin mutfağı
endinin mutfağı
müge hüner

muffin bende bayılırım datlı deyince hiç hayır demem şu niyetliyimde zaten ama hastayımda ayrıca :KK51: :KK31:

selam babyler :KK50::KK50:

boynumda vucudumda tahmin etceğiniz kadar tahamül edemeyeceğiniz kadar yara bere çıkmış :KK50::KK50::KK50:
herkescikler ne güzel pürüzsüz beyaz tenli vucudun var derdi:KK17:

sıkıntı ve stresten olmuş. bende yara berelerimi alıp muş a gidicem :KK43::KK43::KK43:
atandım mutlu oldum onu bile kursagımda bıraktılarki. hep herşey eksik. herşey dikenli.
buna da şükür yarabbim beterinden koru:KK50::KK50::KK50:

sana geçen haftaki halimi atsam :KK53::KK53: böyle olursun bende de olmuştu koşa koşa doktora gittim stresden sıkıntıdan dedi tahlillerden bişi çıkmayınca geçmiş olsun sanda kuzumm hemen doktora git sende ilaç falan kullan :KK31:
sibel sana beğendiğim siteleri tavsiye edeyim

portakal ağacı
nefis yemek tarifleri
öğrenci mutfağı
kevserin mutfağı
birsenin mutfağı
mintinin mutfağı
endinin mutfağı
müge hüner

gizz sağol cnm hepsini not aldım incelicem boşum artık nasıl olsa bende böyle şeylere veriyim bari kendimi uğraşırım öğrenirim aynı zamanda :KK31:

düğün ne zaman :KK31:
bu aada ben sibel canım :KK23:

bende eylül memnun oldum canım :13:

yaklaşık 2 yıllık ilişkim var seneye nişan düşünüyoruz inşallah düğün daha bell değil :nazar::KK16:

sende var mı bir şeyler canımm :21:

Son düzenleyen: Moderatör:
sana geçen haftaki halimi atsam :KK53::KK53: böyle olursun bende de olmuştu koşa koşa doktora gittim stresden sıkıntıdan dedi tahlillerden bişi çıkmayınca geçmiş olsun sanda kuzumm hemen doktora git sende ilaç falan kullan :KK31:

:KK50::KK50: gittim dr ye
kremler falan verdi. 1ay böyle devam eder. daha çokta çıkacak şaşırma dedi :KK50::KK50: 1 ayda geçmezse bi daha gel dedi :KK50:

Sevdicek akşama çorba yapacakmış :KK53:
Bana da yemek hazırlamak düşüyor da ne yapsam derdindeyim :KK14:

iftar menümü söyliyimmi sizeeee:KK17:

mercimek çorbası
köfte ve patates kızartması
domates ve soğan söğüş
cacık

ooyyy acıktım :KK52:

geçmiş olsun siboşum. geçti mi seninkiler :44:

kullan ilaçlarını sende kuzum inş daha çok çoğalmaz.
benim tamamen geçmedi azıcık boyun bölgemde azıcık kol ve bacaklarımda kaldı kırmızı noktacıklar şeklinde kaldılar hala devam ediyorum ilaca ben gçer inş :KK31:
hadi ben bilion sıkıntılarıda sende nie cıktı :26: nazarmı değdirdiler sana yoksa:KK47:

kullan ilaçlarını sende kuzum inş daha çok çoğalmaz.
benim tamamen geçmedi azıcık boyun bölgemde azıcık kol ve bacaklarımda kaldı kırmızı noktacıklar şeklinde kaldılar hala devam ediyorum ilaca ben gçer inş :KK31:
hadi ben bilion sıkıntılarıda sende nie cıktı :26: nazarmı değdirdiler sana yoksa:KK47:

yok nazar deil. çünkü terchlerden öncede vardı.
aslında seninkiyle aynı sorun :KK50:

X