Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

1) 1!+3!+5!+7!+9!
sayısının 21 ile bölümünden kalan kaçtır :KK31: cvb 1 çözüm nedir acaba

buda sana soru tubi
2xy üç basamaklı sayısın 15 ile bölümünden kalan 8 olduğuna göre , 5xy üç basamaklı sayının 15 ile bölümünden kalan kaçtır :KK31:

1!+3!+5!+7!+9!
sayısının 21 ile bölümünden kalan kaçtır

1! =1
3!: 2.3 =6
5! = 120

1+6+120= 127 /27 = 1

21 sayısı 7nin bi katı olduğu için kesin bölünür diyoruz
9sayısında 9.8.7! oluyor.. bundada 7! var.. buda bölünür..

....................................
2xy üç basamaklı sayısın 15 ile bölümünden kalan 8 olduğuna göre , 5xy üç basamaklı sayının 15 ile bölümünden kalan kaçtır

bunu bende yapamadım :26:

Heeyyy neden kimse gelmedi burayaaaa :KK20::KK20:

Hemen toplaşın bakiimm özledim siziiii :KK19:

Pınarmik sanırım eşine kavuştun ondan gelmedin :KK69:

Ben de dün Sevdicekleydim ondan yoktumm
:KK16:

Siboş,Berfinn siz nerelerdesinizzz :KK20:

selam baby :KK14::KK14::KK14: hastayım :2::2::2::2::2:
ben girmedim bende kk ya..
kitap sayfasına girdim.. boş zamanlarımda kitap okuyorum :KK9::KK9:
sen napıosun ne ediyosun

selam baby :KK14::KK14::KK14: hastayım :2::2::2::2::2:
ben girmedim bende kk ya..
kitap sayfasına girdim.. boş zamanlarımda kitap okuyorum :KK9::KK9:
sen napıosun ne ediyosun

Neyin var kuzum geçmiş olsun

Çalışmak,çalışmak ve yine çalışmakkk :KK50: Çok sıkıldım yahuuu :KK50:

Bende dün kitap aldım kendime vaktim olurda okuyabilirim inşallah :KK31:

Şimdi de yemek yiciimm, sonra ırgatlığa devam
:KK31:

Son düzenleme:

ne yoğundum sabah beri :KK19::KK19::KK19: pazartesilerden nefet ediyorummm :KK47::KK47::KK47:
ne test ne ders haram bugün bana :KK53: kafam ağrıdı zaten :KK19:

berfommmmm geçmişşşş olsunnnnnnnnnnnn nolmuşş bakimm kuzumaaa :KK19::KK19::KK19:

tubikkk ne olursa olsun yinede kopamıosunuz diiilmi aşkınlaaann :KK69: hiçde kopmayınnn emiiii :KK20: :KK16::KK16:

ne yoğundum sabah beri :KK19::KK19::KK19: pazartesilerden nefet ediyorummm :KK47::KK47::KK47:
ne test ne ders haram bugün bana :KK53: kafam ağrıdı zaten :KK19:

berfommmmm geçmişşşş olsunnnnnnnnnnnn nolmuşş bakimm kuzumaaa :KK19::KK19::KK19:

tubikkk ne olursa olsun yinede kopamıosunuz diiilmi aşkınlaaann :KK69: hiçde kopmayınnn emiiii :KK20: :KK16::KK16:

Kopamıyoruz valla Siboşumm :KK16:

Ne kadar kızarsam kızayım çok seviyorum ki ben onuu :KK69:

Evvettt :KK16:

Bekliyoruz hemencik :KK1:

:KK16:21 yaşındayımm bekarım işletme-muhasebe bölümünde çalışıyorum açık öğretim lisesinde 5.dönemde okuyorum şimdiki hedefim İngilizce öğretmenliği yada çevirmenlik yada belki turist rehberliği kararsızım bu üçünde :26: :KK1::KK16:

:KK16:21 yaşındayımm bekarım işletme-muhasebe bölümünde çalışıyorum açık öğretim lisesinde 5.dönemde okuyorum şimdiki hedefim İngilizce öğretmenliği yada çevirmenlik yada belki turist rehberliği kararsızım bu üçünde :26: :KK1::KK16:

Bende Tuğba, sana kendimi tanıtiim bari :KK9:

22,5 yaşındayım :KK1: Muhasebede çalışıyorum ama aslında bilgisar programcılığı mezunuyum. Kpss'ye hazırlanıyorum :KK31:

İnşallah biz topikçe memur olucaz bu sene :KK1: Sende inşallah en doğru kararı verir ve istediğin yeri kazanırsın canım :KK16:

Bende Tuğba, sana kendimi tanıtiim bari :KK9:

22,5 yaşındayım :KK1: Muhasebede çalışıyorum ama aslında bilgisar programcılığı mezunuyum. Kpss'ye hazırlanıyorum :KK31:

İnşallah biz topikçe memur olucaz bu sene :KK1: Sende inşallah en doğru kararı verir ve istediğin yeri kazanırsın canım :KK16:

Amin canım :KK31::KK16::KK16:
memur topik yani :KK9::KK76:
bilgisayar programcığı nasıl canım :44::nazar:

ooyyy yiyimmm seniii :KK16: kopmayın tabiiiii :KK69: aşk sevgi kolay bulunmuyo ben kaybettim bak bida bulamıyorum :KK53: :KK52::KK9:

damlaaaammm hoşgeldiinnnn napıosunnnn maya napıoooo öp onu benim yerimeee :KK53: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

hoşbulduk panterimmmmm :KK16: çalışıyorm cnm sen napynn :KK31: mayam uyuyor bebemm severim yerinee:KK9: :KK9: :KK1::KK16: :KK1:

ooyyy yiyimmm seniii :KK16: kopmayın tabiiiii :KK69: aşk sevgi kolay bulunmuyo ben kaybettim bak bida bulamıyorum :KK53: :KK52::KK9:

damlaaaammm hoşgeldiinnnn napıosunnnn maya napıoooo öp onu benim yerimeee :KK53: :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Yi beniiiii :KK16::KK16:

Bulcaksın sende ama memır olduktan soraaa :KK9:

Maya kim ben neden tanımıyom :KK1:

Amin canım :KK31::KK16::KK16:
memur topik yani :KK9::KK76:
bilgisayar programcığı nasıl canım :44::nazar:

Valla ben pek bi yararını görmedim :KK1: Sadece okudum :KK9:

Şimdi de onunla ilgili bi iş yapmıyorum zaten :KK9:

hoşbulduk panterimmmmm :KK16: çalışıyorm cnm sen napynn :KK31: mayam uyuyor bebemm severim yerinee:KK9: :KK9: :KK1::KK16: :KK1:
bende çalışıyorum canım malum pazartesi az biraz yoğun :KK53: uyusundaaa büyüsünnnn bakalım :KK9:

memır olıyımdaa bi ozaman bakcazzz yeterki olimmmmm :KK53::KK9: maya köpekkk yavrusuuuu aplasııı bi tatlıııı damlaların işyerindeymiş :KK9::KK9:

ozaman ondan uzak durayımm :KK9:

bende çalışıyorum canım malum pazartesi az biraz yoğun :KK53: uyusundaaa büyüsünnnn bakalım :KK9:

memır olıyımdaa bi ozaman bakcazzz yeterki olimmmmm :KK53::KK9: maya köpekkk yavrusuuuu aplasııı bi tatlıııı damlaların işyerindeymiş :KK9::KK9:

:KK1: cadı biraz ve yaramaz hep oynamak istiyorr :KK55::KK1::KK1:

Anaammm yirim onuuuu :KK16:Siz nerden tanışıyosunuz bakiiimm :KK9:

Poff akşam dershane var :KK31: Hava yağmurlu,Sevdicek yok :KK31: Gİtmesem olmaz mı yiaaaaa
:KK31:

X