Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Allah razı olsunn canmmm benimm iinşallah nasip eder raabim bizede
bende öğlen frmtr den fem ilk adım matematik kitabını indirdimm 159 sayfa toner bitti burda çıkaramadım hepsini

nası boşlinki tıklayıp açınca direk gelmiyor mu sayfa:44:

canım istersen özelden link ver. ozaman düzgün geliyor.
buraya kopyaladığın da bozuluyor bazen link

Allah razı olsunn canmmm benimm iinşallah nasip eder raabim bizede
bende öğlen frmtr den fem ilk adım matematik kitabını indirdimm 159 sayfa toner bitti burda çıkaramadım hepsini

ya indirdiklerinizi bana zipleyip mail atsanya eger müsaitsen

günaydın tatile az kaldı

uyumak uyumak sonra uyanıp kallavi bi kahvaltı yapmak istiyorum

dopdolu sabahınız olsun

Günaydın kuzular hayırlı cumalar

Kuzuum çok sağol

Berfişimm ordan zaten baya indirdim ama sınıra takılıyorum birde şirketten bazen açmıyor siteleri yarım kalıyor falan :26:

Pınarmik Siboşun da dediği gibi bizde dün çözdük baya yanlış çıktı

Moralimi bozmak istemiyorum ben yine de çünkü normal kitap testlerinde daha iyi sonuçlar alıyorum ben

Dün de denememin cevap anahtarını ve benim cevaplarımı çıkarmıştım netten, akşam tek tek bakıp not alacaktım ama elektrikler yoktu 10 da uyudum bende Bu akşam baya birşey yapmam lazım daha defterlerimi geçiricem

Tubikimcimm

benim de deftere geçirceklerim var yaa bu akşam çamaşırlarım da katlancak ütü de var yapılcakütüyü ertelemeyi düşündüm ama haftasonu dersane var hiç yapamam

günler bana yetmiyor artık ya 24 saat değil de 36 saat falan olsa aslında

akşam yemek yapmıcam en azından ordan bi zaman tasarrufum var:26:çamaşırları katlayıp defterlerimi geçireyim uykum gelmezse ütü de yaparım artık

dün akşam da banyomuzu tertemiz yaptım fırçaladım cifle heryerini

her akşam evin bi yeri artık yoksa yetişmenin imkanı yok

tünaydınlarr işlerimi bitirdimmm öğleden sonra test çözicimmm yineee
pınarmik günler önceden banada yetmiyo du bende 24 saatten fazla olsun diye isyeaaannn ediyodumm bi ara
şimdide yetmiyo gerçi ama bi ara ne çok çalışıyodum ya zamanla performansım düşüyo çalışan herkes öle diyo ama nerdeyse zamanla sıkıyo artık ama napcann mecbırr çalışcazz

Eveett bana da yetmiyo işte günlerrrr Hele de pazar günü

İşlerimi bitirdim bende mutabakat yapıcam ama mail göndermiştim dün hepsine bugün cevap bekliim barii O arada da test çöziimm internetten

Zaten belim ağrıyo çalışamam şimdi kendimi verip

Bende saldım kendimi ders konusunda ama geçen gün Sevgilikodan fırçayı yiince aklım başıma geldi
Konuları bitirmem lazıımmmmmmm

niye böleyik biz geçen netten kitapları alırken baktım eylülün başında almışım ihtiyac data kitabını
kızdım kendimeee ozamandan beri neden bitmedi bu konular diyee
hedefim ocakta bitirmekti ne azimliydimmm bea mart biticek konular daha oooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…