Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

canım hiç bilmiyorum ki önlisans olarak atanırım aöf ten 4 . snıfım lisans olarak ısnava girmemem lazım önlisans daha basit ama mesleğim sigortacı ama muhasebe bitirdim üniversitede memurluktan seçeceğim ne avrsa seçeceğim bakalım kısmet

karadeniz kıyı şeridi ve ege yazarız herhalde nişanlım kazanırsa bölge müdürlüklerinin olduğu yerlere gidebilirim trabzon izmir ankara bu üç şehirdkei bölge müdürlüklerimiz büyük mesela bakalım kuzum çok çalışmammız lazım

Göğüs hizasındaki saç kadına çok gidiyor yani benim saçlarım sütyen çopkası altında ama okdar inanılmaz ki eskiden beri hrkes çok beğenir zati saçımı canım benim kuzenimde gitti asker bak 4 ayı kaldı diyarbakırda hayırlısı ile seninkide gelicek.
Hımmm..
Aklımın bir köşesine not ettim bunu. Deneyeceğim, ayaklarda da mı çatlak oluşuyormuş yahu, ilk defa duyuyorum ha
hani insanın topukları çatllar yaaa

Bi defasında kestirmiştim geçtiğimiz kış..
Beğenmişti herkes..
Hatta biraz daha kestirede bilirmişim..

Ama saçlarımın uzun haline o kadar çok alıştım ki , eğer saçlarımı kestirirsem ben ben olmayacakmışım gibi geliyor..

Amin canım, herkes sevdiğine kavuşur inşallah..

Şu ayaklardaki çatlak meselesini hakikaten ilk defa duydum ya..
Topukta çatlak meydana geldiğini senden öğreniyorummm. Öğrenmemle birlikte topuklarıma bakıyorum yok Allah'tan ya.

Kuzular ben çıkıyorum , yarın için çantamı hazırlayacağım. Bilet alma mevzusu falan da filan derken anca biter işlerim..
Hepinizi çok öptüm görüşürüz gelirim akşama..

giz 2014 kpss topiclerinde yerimizi alalım bence şimdiden bende çok istiyorum
berfo atandı şükürler olsun darısı bizlere artık

bu arada slm herkeze çoğunuzu tanımasamda arada tanıdıklarım var
güzel bi topic olmuş

selamm
biz tanışmıyoruz kiii
gizle de konuşmuştuk kpss ile ilgili gecen sene, her türden bilgiye sahibimdir, 2yıldır acaip haşır neşirim kendisiyle, kafanıza takılan bişicikler olursa yardım edebilirim

canım evet hazırlanalım bizde kitaplar aldık nişanlıma x yayınxılık tarih cığrafya vatandaşlık bide ihtiyacın kpss ilacını hediye aldım ders çalışsın diye şimdilik o bunlarla oyalansın daha sonra ihtiyaç ve datadan takviye yapıcam

beni sorarsand apazar günü çalıştım ama dün çalışmaıdm mesela pdf formatlı kitap indirip anayasa felan okuyayım diyorum

yapabiliriz inşallah canım

gizcim bu arada
sen 2014 te önlisanstan gir ancak lisans mezunu olmuş olursan giremezsin, nasıl yapıcaksın ki?:44:

selamm
biz tanışmıyoruz kiii
gizle de konuşmuştuk kpss ile ilgili gecen sene, her türden bilgiye sahibimdir, 2yıldır acaip haşır neşirim kendisiyle, kafanıza takılan bişicikler olursa yardım edebilirim

tanışırız ozaman sibel canım ben
hiç çalışmadan önlisanstan girdim ben vasat sonuç aldım ama bu dönemde çoğu arkadşım atandıkk diie arayınca acayip hırs geldi bana yapmalıyım dedim sadece ! şuanki işim maaaşım çok güzel memnnum ama özel sektördeyim cnm ondan 657 ye tabi olmalıyık ne güzel işte hep beraber yardımlaşırız ya

bende ihtiyacın setini aldım gizimm ya netten baya arastırdım çogunluk ihtiyac diince aldım. ama başlamadım daha malum ramazanda girdi artık bayramdan sonra adam akıllı başlarım die düşünüorum inşallah yapabiliriz canım aynen.

gizcim bu arada
sen 2014 te önlisanstan gir ancak lisans mezunu olmuş olursan giremezsin, nasıl yapıcaksın ki?:44:

ya bende bunu çok düşünüyorum :26: 2014 de lisans mezunu olabılırmıyızki lisanstan girebılırmıyızki diyorum :26:
aöf. 4.sınıf oldum bende çünki

topiğide kpss topiğine çevirdik biraz umarm rahatsız olmaz kızlar ya

gizcim bu arada

önlisanstan giricem ama lisans sınavlarına girmicem 2 sene kadar herhalde yada giricem bir ders bırakıcam canım mezun olmamam lazım

sibel bende ihtiyaçtan çalışıyorum benim sırf mat eksik mat olmadan 75 alıyorum 10 15 tane mat yapsam çok iyi olucak sonuç o yüzden yapmam lazım

biz haftasonları çok geziyoruz o yüzden artık oturup çalışmamız gerekiyor cuamrtesi gezdik mesela pazard ao bize geldi ders çalıştık haftasonlarımızı onla böyle değerlendiricez bana matematik çalıştırdı en baştan başladı anladım test felan çözücem ödev verdi bana :)

canım kpss ye son başvuru tarihi itibariyle lisans mezunu sayılırsan lisanstan girebiliyorsun,
2014 kpss lisans başvurusu mayısta falan olur, o tarihte lisans mezunu olmuş olurmusun acaba? aöf nasıl yapıyor mezuniyeti tam bilmiyorum?

Kpss mii?
Haydddiii topiğimizdekiii kızlar çalışkaaann olsuuuuuuunnnnn
Bende kpds ye hazırlanırım sizden görüp inşAllaaaahhhhhh

Ayyy çalışmak fırtınası can verdi bana yahuuu!

Bu arada pantera hoşgeldin
Nickine aşinayım ama çok tanışmadık seninle

Giz ve sen de 4 sünüz demek, bende 4'üm
Aslında bu yıl bitecekti ama düğün tarihimle aöf aynı gündüüü
Yarım dönemim kaldı yaniii

Evlilik eğitim hakkıma engel oldu hemen

Bu arada Margiii!
Bende düğün şafağı için 1 yıl 2 aydan saymıştım, ama bak bitti geçti gitttiiiiiiiiiiiiii

aaa giz çok güzel ya beraber çalışmanız
bende de mat eksik malesef kendi kendime netten falan öğrenmeye çalışcam bende artık napim

canım bende hiç bilmiyorum aöf napıyo nasıl yapıyo
sende önlisansmısın ?
gizin dediği dogru aslında mezun olmamak lazım daha zor olablr lisans

aaa elif din sanırım sen dimi yanlıs hatırlamıorum umarım :26:
bayadır yoktun snırım sen topiclerde yada ben denk gelmedim canım sana
sibelimm bende tanısalım kaynaslım madem burda
bu arada evlilik nasıl gidiyooo kiiii ?

yok canım ben lisans meznuyum 2012 ye hazırlandım a grubuna puanımı aldım, kurum sınvalarına girdim olmadı şimdilik, bu sene de girdim sınava, her sene giriyorum böyle.
bi yandan işte çalışıyorum bi yandan ders çalışıyorum, bu haftasonu da bi sınavım var bakalım çok istiyorum

aslında önlisantan girmek mantıklı olblr lisasnta biraz daha kasarlar sınavda, çok çok da bi farkı olmaz ama olsun
bu sene full çalışırsın 2014 girersin kasımda hoop atanırsın inşallahhh

inşallah güzel sonuçlar alırsın sende canım ya sınavın iyi geçtimi peki ?
kolaydı falan diyolar çevremdekiler
ne iş yapıyosun şuan peki ?

bakalım hayırlısı şu ramazanı atlatalım başlıcam bende çalışmaya

iyi geçti canım, gy-gk zordu, alan kolaydı bakalım bekliyorum sonucu
şuan bankada çalışıyorum canım

ramazandan sonra kendine bi plan oluşturup başlarsın hergün belli saatler çalışırsan kesinlikle olur
şöyle düşün, eylül ekim gibi çalışmaya başlıyosun hoop öbür kasımda atanıyosun

banka iyi değilmi canım memnun değilmisin ?
yada ben gibi işinden memnun olupda memurluk olsun mu diyosun
ayhh keşkee nasibimizde ne varsa o işte ya bakalım ne varsa onu yaşayıp görücez hayırlısı herşeyin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…