Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Yağ yakıyorum diyo ya şuna bak..
Kızım,zaten boyun var ve ne yağsından bahsediyorsun. Dün resimde yağ mağ yok..

Popo kısmında bana kalırsa gayet iyi kalsın öyle
Popomu dünya alem beğeniyor zati
boya bakmıcan bende diyorum 170 küsür ama bacaklarım yumuşak çok pis kondüsyon yapıyorum ama hergün bizim burada mithatpaşada kondisyon için merdivenler var 150 tane D: inip çıkıyorum

canım istanbulda yaşamak gerçekten zor ama bi şekilde idare ediyoruz işte, başka bir yere gidersem de özlerim ben bu şehri sanki yaa
garanti olması önemli canım ama olmazsa da sıkma canını elinden geleni yap sen dene daha yaşımız genç

Ne güzel tarif etmişsin be kuzum.. Ağzına parmaklarına sağlıkk

Evlenmek istiyorummmmmmmmm

Gizim İstanbul istemiyor musunuz?:44:

Ayyy tişükkür ederim
Gözüme süremediğiimmmmmm

En güzelide ne biliyor musun ? Çatlaklarının oluşmaması..
O yönden gerçekten şanslısın..

Margi ve Tatil Yapan Kediii!
Siz diyet topiği arkidişi felan mısınız?:44:
Yada spor?:44:

Bir zamanlar bende gönül vermiştim bu işeee

Gizim İstanbul istemiyor musunuz?:44:

Ayyy tişükkür ederim
Gözüme süremediğiimmmmmm

yok kuzum istanbul çok zor hayat bu şehirde zor yani ben burda koşturarak yaşıyorum hergünümü bir atraksiyonlu geçiyor sıkıldım monoton yaşamak sesizlik istiyorum ben o yüzden bu şehirden gitmeye çalışcaz bakalım kısmet

ayran aşı çorbası bizde her ramazan koca 1 ay boyunca olur canım bizim tarif tek eksik nohut annem pek nohut koymaz sivaslılar çok yapar ki annecuğum sivaslıdır

En güzelide ne biliyor musun ? Çatlaklarının oluşmaması..
O yönden gerçekten şanslısın..
Ahh annnem kim kadırıyor seni kuuuzzuumm olmaz olurmuuu popomun yanlarında var bassen yanlarım da bacak aramda var >D popo ve basenlerimdekiler ince sağ bacak içimdekiler çok ince ama sol bacağımdakiler biraz görünüyor. hatta mormor duruyor bazen Ama şu zamana kada kimse far etmedi Sıkı vücut iyidir iyidir çatlak pörtlek bakmaz

Margi ve Tatil Yapan Kediii!
Siz diyet topiği arkidişi felan mısınız?:44:
Yada spor?:44:

Bir zamanlar bende gönül vermiştim bu işeee

Benim diyet topiklerinde hiç işim olmadı bu yaşıma kadar Normal sohbet topiğinden tanışıyoruz..

Aktif olan spor yapan o

Ben patoto geldim patoto gibi gidicem

Lise zamanı fazla abur cubur yemekten bi ara birazcık kilo almıştım. 58 kilo olmuştum..

Şimdi 53 kiloyum, ama herhangi bi diyet uygulamadım. Dengesiz beslenmenin çok büyük etkisi var.

O çatlaklarım o yaşlardeyken pembe renkteydi.
Sonra beyazladılar..

Şuan beyaz tenli olduğum için şükür çatlaklarım ten rengimle aynı renkteler. Belli olmuyorlar..

Krem veya o izleri geçiren özel bi merhem falan var mı ?

Aaa çok şaşırdım:44:
Haklısın ama, sen adalarla özdeşleşmişsin..
Dediğin gibi şehir hayatı yorar senii
Atanırsanız nereler olur ki acaba?
Şimdi ben bu işleri hiç bilmiyorum Giz:26:
Sen bankacı mı atanacaksın nasıl nereye olacak?:44:

Uzun dönem canım, 9 ay kadar bi süremiz var..
Of..

Şafak çizelgesine baktığımda ettiğimde morelim bozuluyor ya, hiç bitmeyecekmiş gibi geliyo..
Kafayı yiyorum

Ondan çizelgen yok galiba, anladım.
Olsun kuzum, seneye Nisan hooppp orada sevdiğin

Benim diyet topiklerinde hiç işim olmadı bu yaşıma kadar Normal sohbet topiğinden tanışıyoruz..

Aktif olan spor yapan o

Ben patoto geldim patoto gibi gidicem

Bende patato sayılırım
Aman saldım gittim
Ne didindim eskiden beeee

Spor candır ya hayattır sağlıktır. Benim topiğim var margide arkadaşım ama hiiiiiiç uğramadı topiğime

Ben uğrarım inşAllah

Benimde öyle 42 kilo idim 2 sene önce ( k bu çatlaklar 2 senede oldu) 50 oldum sonra 58 oldum sonra 54 oldum sonra 55 sonra 51 sonra gene 54 sonra 49 ben çatlamımda kim çatlasın ulen allahtan göğüsümde göbeğimde felan yok ben açık buğdayım ama basenlerimdek biraz belli aman banane be harita gibidde olsam ben toprağa girene kadar mal bu arkadaşm yok herhangi bir krem kullanmıyorum sadece kayısı yağı kullanıyorum banyodan sonra pamuğa batırıp sürüyorum bacaklarıma brde şu var:

1paket vazlin o beyaz küçük kutudakinden

1paket aspirini ezip

vazelin ile karıştırın 1 gün dolapta bekletin bu istenilen kıvamı oluşturcak sonra hergün çatlak bölgeye sürün. incltiyor nemlenditiyor çatlak oluşumunu engelliyor. Ayaklarında varsa topukta felan sür çorap giy yat 2 gece gör bak pamuuukk

Şöyle bi 150'leri bi göreyim, o zaman tekrardan koyacağım şafak çizelgemi..
Yoksa böyle canım acıyor be kuzum..

Hem zaten niye morelimi bozuyorsam, iki gün sonra sevdiğime kavuşuyorummmmmmmm

Valla bende tatlı bir patatoyum.
Yediğim saçlarıma gidiyor

Saçım çok uzundur da benim , popo kısmımın arasına kadar geliyo uzunluğu..
Ama şu aralar kestirmeye niyetlendim. Göğüslerimin hizasında..

Ama çok kararsızım..

Topiğimin çok tatlı kızceleriiiiii
Ben dün öğleden beri hiç çalışmadım, gördüğünüz üzereee
Azıcık müsaadenizi istiyorum
Yine gelicem tabiii kiii, ama işlerii eriteyim biraaaz

Beni bekleyin anacııımmmm

Hımmm..
Aklımın bir köşesine not ettim bunu. Deneyeceğim, ayaklarda da mı çatlak oluşuyormuş yahu, ilk defa duyuyorum ha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…