Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Günaydıııınnnnn

Pınarımmm başarılarrr inşallah çok çok iyi geçer denemennn

Ben hafta sonu hep Sevdicekleydiiimm :KK69:

Çok güzel bir hafta sonu geçirdik şükürler olsun :KK16:

Dün akşam ne güzel o gazla ders çalışacaktım ama amcamlar,kuzenim falan geldi gene çalışamadım :KK31:

Ve ne zaman gidecekler bilmiyorum malesef :26:

Sibelikomm Eyvah Eyvahta güzeldi beğendim ben ama her yer dolu yiaa acaip ilgi görmüş
:KK1:

pınar sana şans diliyimmm dicektim ama girip çıkmışsınn olsunnn kötü geçince daha bi hırc gelir yiaa :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

yapiciizzzz hepimizzzz ama bencede çok çalışmalıyızzz çoookunn çokkkuuu :KK52::KK52::KK52::KK55::KK55::KK55::KK55:

tubikimmmm aşklı tubik yerim senii :KK69:
mutlusunn huzurlusun hep böle olun inş bebekimmmm :KK16:

bende akşam çalışicimm ya örgüye merak sardım benn:KK6::KK6::KK6::KK6:
çok lazım gibi yutuuppdannn izliyip izliyipp yapmaya çalışıyomm :KK9::KK9:
nerden sardım bilmemmm hevesimii alıyımda azcıkk uğraşmam :KK9::KK9::KK9:

haydin öptüm sizi :KK54:

Pınarıımm üzülme ama olur muuu :26:

Bundan sonrakiler dahada iyi geçer, daha çok çalışırsın :KK16:

Sen beni ig'den de takip etmeye başladın demeekkk, yerim seniii :KK16:

Siboşuumm inşallah hep böyle oluruuzzz :KK69:

Sende sınavdan sonra hayatın aşkını bulursun inşallah :KK1: sınavdan önce aşkı yasaklıyorum sana :KK33::KK33:

heeeyyooo napıyosunuzzzzzz:KK3::KK3:
nallahımmm 2 haftadır acayip yoğunum sanarsın ki müdürüm:KK37::KK53: iş ev toplantı kurs arasında gidip geliyorum yaptığım başka bişicik yoktu, ama bu haftasonu rahatım şükür eve gidiciiim dinleniciim:KK16:

tarih çalışmaya çalışıyorum fena gitmiyo iyi anlaşıyo gibiyiz bu aralar:KK1::KK1: sevmeye çalışıyorum kendilerini:KK1::KK1:akşama da gidip tarih ve mat çalışıcam, bi yandan da alan çalışmama lazım hangi birini yapcam acaba ya:18::18:

hepimiz yeneceğiz şu sınavııı inşallahh:KK14::KK14:

Ayçamikk hoşgeldiinnn :KK16:

Bende çok yoğunum yiaaa, artık bi rahatlamak istiyorum

hatta rahat rahat ders çalışmak istiyorummmmm

Az önce yazmayı unutmuşum Siboşum bende acaip hobi düşkünü oldum ya.

Herşeyi yapmak istiyoruummm, örgü de yapmak istiyorum ama onu sınavdan sonraya bıraktım :KK9:

Beni teselli eden bebikleriiiimmmmm:KK19::KK19:

Neden kotu geciyo anlamiyorum ya :KK14: çok calisiyorum..gercekten:26:

Uyumuyosam ya yemek yapiyorum ya ders calisiyorum
.temizliğin bile yakasini saldim iyice:KK25:

Ayni evin içinde kocikime hasret kaldim:KK59::KK59:

Oturma odasindan cikmiyo o TV izlemek için bende hep mutfaktayim.

Yilmiyorum bezdirmiyo ama hevesimi kaciriyo:KK31:

Gk iyiydi bu sefer gy düşük geldi.türkçeden 7 yanlis yapmisim en fazla 4 oluyordu

Matematikten mantik sorularini yapamadim:KK25:

Neyse cokun coku calisayim bende artik :KK1:

Tubik eliften doğru şeyettim seni:KK17:yeniyim ben daha:26:kesfediyorum:21:

Aycamik daha çok artik taam mi:KK19:

Her unutmadan tek hobiniz ders calismak olsun:KK53:

iyi akşamlar kızlar sizleri özlüyorum herkesler iyidir inşallah bir yandan zaman çarçabuk geçsin istiyorum bir yandan da kpss gerçeği yüzüme vuruyor geçmesin diyorum

pınarım evin içimi ısıttı güle güle oturun canım bizimde evimiz minimal öyleki bir odaya koltukları ve tv ünitesini koyduk onun yanındaki odaya masa sandalye ve konsol koyduk babam kırdırayım dedi ama gönlüm razı olmadı, yatak odasınada bir başa komidin sığmadı zaten onun sığmıcağpnı biliyorduk ama olsun dedik yuva bu dedik bize özel dedik makyaj masamızın yanına koyduk bir komidini dert değil böyle şeyler sığar sığmaz allah can sağlığı versinb inşallah bizde çok mutlu olacağız

sibelim maşallah sana kuzum yaaa dualarımdasın haberin ola ben inanıyorum kpss ile ebraber güzel bir aşk yüreğini çalacak hala başka şeyler için hislerim var ama sana söleyip seni üzmek istemiyorum bilmiyorum kalbimden geçen şeyler hayrına olsun ki kalbimden asla kötü geçmez

ahhh ayça ahhh tarihi sevmeye çalışıyorsun ben napayım nereden atlayayım bende matı sevmiyorum dostum gel anlatsana aynı şehirdeyiz vallla düğünden sonra istiyorum görüşelim yakınız yaa tubikle görüşcez diğer topikten zehra felan inşallah

bu arada diğer topiğe yazmışsın bak bizimde nikah saati 1 düğün 1 ve 5 arası ama memur tanıdık diye düğünde durcak die öyle seçtik nişanlım şimdi 1 30 olsaydı diyor neyse yaa düğünde hiç mi yapmasaydım boşa zaman kaybı die bile düşünüyorum bazen

bu arada siz bir belediyeye saat değiştirmeyi sorsanız yaa canım

tubikimmmm allah mutlluğunu bozmasın güzel haberlerini bekliyorum ona göre mutlu olacaksınız bu yıl ohhh eyvah eyvahta hemen izlenmiş bugünlerin kıymetini bil inan geçen yıl haftasonu sinemaya giderken evlencek arkadaşlarım diyordu inanmıyordum şimdi nerdeeeeee öyle eyvah eyvahı çok izlemek istiyorum ama benide götürsünler ona :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

bugün erken bıraktım dersi size koştumm gelldimmm:KK53:

pınarcım sakın sakın üzülmee daha yolun başındayız farzet :KK34:

tubikimmm siz bölee ballandıra ballandıra anlatınca evliliği aşkı ben nası özeniorummm amaaa :KK53::KK53::KK9::KK9::KK9:
bendaaa istiyommm ama bide onla uğraşamam diyorum 27 eylül 2014 den sonra taliplerimi bekliyorumm :KK52::KK52::KK52:
( tabi şaka bi yana rabbimin bileceği iş hayırlısı hakkımızda herşeyin ) :KK31:
hobi mobi edinme aman bırak aşkilop deli gibi sardım ben yaa izlemediğim teyze ananee nine kalmadı anca düz ters onu öğrendim stresimi atıyorumm iyi oluyo :KK52: bende aklıma gelen herşeyi sınavdan sonraya ertelemekten sıkılmıştım galiba :KK19::KK19:

hımm bu arada ig ne demek ? takipleşmişsiniz falan benimde ig'im olsun banaaanee :KK33: banada söyleyin :KK4:

ayçamikk de gelmiş hoşgelmiş herkes yoğun herkes çok çalışıyo nolcek bizim bu halimizzzz :KK52::KK52::KK52:

gizzz canım benimmm yaa dimi ne kadar kastık hepimiz birden böle kpss için zaman hem geçsin hem geçmesin istiyoruz :26:
güzel dileklerin içinde çok çok teşekkür ederimmmm rabbim hepimizin kalbindeki duaları kabul etsin inş. :KK31:

yine kimseler yok bende az daha örgü ile uğraşıp uyıcımmm :KK6::KK6::KK6: :KK52::KK52::KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Men deldüüümm:KK3:

Kocisle sinavdaki yanlis cevaplarimi calistik:KK19: givik yanlislarimin hepsini bildi yaaa:KK19:

Bi matematik de takiliyo o da onlari da çözüm kitabından detayli calistim bida yapmicam artik insallah:KK31:

Gizotum küçuk daha guzel hemen yakalaniyosun:KK17::KK53:

Saklaninca hemen bulunuyosun:KK69:

Neyse birileri kiskanicek simdi:KK35::KK9:

Bizim komidinlerimizin ikisi de sigmadi sizin biri bari sigmiş:KK1:

Her daim şükür :nazar:huzurumuz var :123:

Sibeliko datluuummm:KK6::KK6::KK6::KK6::nazar::KK20::KK20::KK20::KK1::KK1:

Sinava bi girelim bi atanalim herşeyi yapicaz :KK31:

Didiyom ben artik..digiturku kapatmislar koca sinirli:18::18:müşteri hizmetlerini taciz edicizz:KK1:

Baysss:KK54:

sen nerelerdesin kaçak geliiiiin beni hatırladın mı :KK1:
kendi topikin oldu unuttun 2013 gelinlerini :KK19: sana özelden de yazdım yazın nerlerdeydin seeen,
nasıl gıdıyor hayat :KK76:

sen nerelerdesin kaçak geliiiiin beni hatırladın mı :KK1:
kendi topikin oldu unuttun 2013 gelinlerini :KK19: sana özelden de yazdım yazın nerlerdeydin seeen,
nasıl gıdıyor hayat :KK76:

Ayy canimcim:KK16:ben cevap vermedim mi o zaman sana:44:verdim diye hatirliyorum:26:

Kusura bakma yanlis da animsiyo olabilirim..

İyiyim hamdolsun buralardayim :KK1: evlendikten sonra birkaç basarisiz is deneyimim oldu bende KPSS calismaya karar verdim.kursa gidiyorum simdi kendimi tamamen adadim bakalim nasipse atanmak istiyorum:KK31:

İs konusu dişinda herşey çok şükür yolunda:KK17:

Evli mutlu huzurluyum:KK69:

Gunumun yarisi ders calismakla yarisi yemek ve tatli yapmakla geciyor:KK1:

Acayip kilo aldim:18:

Alistim artik bulunduğumuz yere de izmirden gelmiştim ya:26:

Seni gördüm birkaç defa bit pazarinda :KK1:hep 38 beden var ama orda psikolojim bozuldu ugramadim bida:KK53:

Unutmadim sizleri :KK16:net sorunum hallolunca muradimiza erdik topigine yazdim hatta..

Ama burasi benim için bambaşka:nazar::KK17:

Sık sık bekleriz:KK16:

Sen nasilsin demedim dimi hic:26:

Ne var ne yok anlat bakalim:KK19:

yok yazmadın merak etmiştim seni bu başlıkta da gördüm ama yazamamıştım bugune nasipmiş:KK3:
özelde çalışmak zor gerçekten de iyi bir karar vermişsin kpss için bir yıl yorulacaksın sonrasında rahat edeceksın inşallah:KK16:
mutfakla benım de aram iyi yavaştan 38den 40a gıdıyorum arada gaza gelip spora başlıyrm diyete başlıyrm bırakyrm,
ek iş olarak pazarcılık yapıyrm:KK1: esnaf olmaz benden onu anladım:KK1: öyle geçiip gidiyo zaman foruma pek bakamıyrm bu ara ama uğrarım geldikçe :KK76:

Pınarım, gerçekten bak üzme kendini :KK16:

Zamanla çok daha iyi olacak inanıyorum ben :KK19: Ve inan ki sen evli olmana rağmen benden çok daha fazla çalışıyorsun

Asıl dert etmesi gereken benim:KK31::KK31: :KK30::KK30:

İyi ki geldin o zaman oraya da :KK1:

Giziimm, çok yoğunsun sen dimi. Aklım hep sende yazıcam ne zamandır sana. araya birşey giriyo sonra da unutuyorum :KK31:

Ama resimleri gördüm eviniz yavaş yavaş bitiyo ne güzel :KK69:

Bende size artık güpgüzeelll haberler vermek istiyorum. Bakalım bişeyler var ama emin olmadan heveslenmek istemiyorum bu sefer

İnşallah olur da hemen paylaşırım sizinle :KK16:

sibelim şimdi bence de sadece derse yoğunlaşmamız lazım :KK31:

Örgüyü falan soora yapıciiizzz :KK6::KK6:

Gunaydinovskaaaa:KK16:

Musmutlu güpgünesli simsicak bi sabah merhabalaaarrr:KK52::KK52::KK52:

İse geldim bugün somestrde olmayacaktı sozde:KK19:neyse harclik cikarayim bari :KK31:

Yanimda vatandaslik soru bankami getirdim dun dershanede video dinlemiştim bakalim anlamismiyim:18:

Tubikkk hosbuldum orda :KK1:

Neler olicik bakalim hayirli mesele miiiiiiii:KK52::KK52::KK52:
Söz mu var nisan mi var.bu sene nisan seneye düğün mu var:KK76::KK52:

Hayirlisi olur inşallah canim:KK16:

Hepimizin çok calismasi lazim:KK31:bide sizden daha az zamanim var hem:18:

Daha daha çok calismam lazim yane:KK31:

Keşke sorularin nerden geleceğini bilseydik:KK53:

Çok sabirsizlaniyorum çok acil memur olmam lazim :KK1:

Pınarskoviçççç sabah mııı öğle olduuuu :KK52::KK52:

Vatandaşlığı inşallah sular seller gibi annamışsındır daa testleri süpper çözersin :KK16:

Hayırlı mesele Pınarımmm :KK69:

Benim Sevdicek Martta eğitime gidecek 3 ay Sivas'a
:KK43: :KK43:

Gitmeden yapmak istiyoruz bişeyler ama bakalım kısmet işi bunlarr :KK16:

Hatta olursa Sevdicek düğünü de bu sene istiyoo
:KK52:

tünaydınlarrrr..

tubikk sürpriz mii?? nişan haberi vericeksin dimii, çok çok mutlu oluruz canım haberlerini bekliyoruzzzz:KK16::KK16:

gizcimm nikah saati konusunda kafam karışık konuşucam bakalım tekrar yaaa:18::18:

pınarım sana da sorim mi evli bir baaayan olarak yorumunu paylaşırmısın ? benim eylül düğünüm olucak ya yaz düğünü sayılır, 7de başlıyo düğünüm, nikah da 19.30 olarak alındı, acaba çok mu erken ki?20.30 a mı çeksek diyorum saati? kimseleer gelmeden de nikah kıyılsın istemiyorum ki? pooff kafam karışık ya benimkide yok diyo ama ben ikna edicem onu:KK14::KK14:B]

Tünaydınovvssskkkkkkkkkkkkaaaaaaaaa:KK16:

Selamun hellooo beybiiileriiiimmmmm:KK16::KK54::KK54::KK54:

Hepinizi ayrı ayrı öperiiimmmm:KK54:

Topiğimin kızceleri ne kadan da çalışkaaaannnn:KK52::KK52::KK52:
Eferüüümmmmmmm:KK9::KK9::KK9::KK9:

Birbirinizi gazliiinnn anacım yahuuuuu:KK9::KK9::KK9:

Benim yds pek zorunluluk olmadığından mı ne, pek çalışmıyorum:KK50:
Çabalamıyorum, hata ediyorum ama napiiiim hayırlısı..

Bizde haftasonuuu yine en bolundan gezdiiiik,kahvaltıcıklara gitttiikkkk:KK56:
Ohhhhh hayat güzel!:KK69:

Bu aralar kurs yüzünden evde pek yemek yiyemez olduk ve ben evimiz de yemek yapmayı özlediiiimmmm:KK19:

Sahiiii Çalıkuşu'nu izleyen var mııııı?:KK16:

Birdeee Ayçacık:KK16::KK16::KK16: soruna cevap veriiiim dedim, bizim düğünde akşamdı, 19 da başlıyordu
Nİkah saati bulamadığımızdan 19.30 a almıştık, bende biraz panik olmuştum, çözüm olarak nikah 19.30 da kıyılacaktır yazdıııkkkk:123:
Ve herkeşçikler yetiştiiiii:KK76:

Ahhh ne güzel günlerdi ya!
Yine dönsek ya o günlereeee!:KK19::KK17:

Elifkoviçççç hoşgeldiiinnnn :KK16::KK16::KK54:

Sende çalışiciksiiiiinnnn, çalışkan kızlarız bizzz :KK16:

AŞK, ne güzel bişi dimiiii :KK69:

Evlenmeden önce yemek yapmaktan korkan Elifkoviççç yemek yapmayı mı özlemişşşşş :KK16:

Kurs bitsin bol bol yaparsın Elifimm

Çalıkuşunu da tabisii izliyoruummm, ah o ne güzel aşkkk :KK69:

Dershaneden koşarak geliyorum eve resmen yetişmek için
:KK9:

Ayçamm inşaAllah kuzummmm, dua edin bize olar mııı :KK16:

öyle bir yoğunum ki anca öğle arası bakabiliyorum kızçeler bu yoğunlukta vakit süepr hızlı geçiyor aaaa elif gelmiş iyi etmiş öperim çok ben onu

Pınarım, gerçekten bak üzme kendini :KK16:

Zamanla çok daha iyi olacak inanıyorum ben :KK19: Ve inan ki sen evli olmana rağmen benden çok daha fazla çalışıyorsun

Asıl dert etmesi gereken benim:KK31::KK31: :KK30::KK30:

İyi ki geldin o zaman oraya da :KK1:

Giziimm, çok yoğunsun sen dimi. Aklım hep sende yazıcam ne zamandır sana. araya birşey giriyo sonra da unutuyorum :KK31:

Ama resimleri gördüm eviniz yavaş yavaş bitiyo ne güzel :KK69:

Bende size artık güpgüzeelll haberler vermek istiyorum. Bakalım bişeyler var ama emin olmadan heveslenmek istemiyorum bu sefer

İnşallah olur da hemen paylaşırım sizinle :KK16:

sibelim şimdi bence de sadece derse yoğunlaşmamız lazım :KK31:

Örgüyü falan soora yapıciiizzz :KK6::KK6:

tubikom benimde herkesler aklımda ama kimselere yazamıyorum adım vefasıza çıkacak diye korkuyorum cidden korkulaırm va rinsanlar kızıcak bana die çünkü çok yoğun kimseye bişi yazamıyorum not alıyorum artık kime ne sorcakısam unutuyorum çünkü

ben inannıyorum çok cici şeyler olacak inannıyorum senin için dua ediyorum bol bol bol

pınarım kalpler bir olsun çok mutluyum inan evlenenleri daha iyi anlıyorum yuvamızz nişanlım sürekli dönüp gitmiceğin seni vapuıra bindirmeyeceğim günler gelcek arkandan o gemiye bakmak istemiyorum efkar basıyor diyor

çok romantiğizz çok iş yerinde saniyede arıyo seni seviyorum diyip yüzüme kapatıyor öyle mutluyum ki yoğunluğumuda anlıyor ilgi bekliyor ama benden çok ilgi veriyor bazen çok şanslı olduğuma onun sayesinde inannıyorum her gün süprizler oluyor nişanlılllık güzelmiş evlennince ne olcak acaba hürrem sultan süleyman aşkı var ya ordaki hürrem ben sülüman benim nişanlı gözleri kör gibi onu ölesiye seviyorum ben korkuyorum böyle severken :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK16::KK16::KK16::KK16:

X