Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

Aycaa

Mobilyaları ne zaman gorucezzz :26:

Hayirli olsun canim güle güle kullanmak uüstünde tepismek nasip olsun

Yaaa oraya ben oturcaktim diye atismak nasip olsun

Siz benim evimi gormediniz dimi:44:eve gidince paylasayim mutlaka

Tubik vatandasligi nasi caliscam hic bilmiyorum yaşöyle bi bütün kitabi okuyayim dedim anlamak için uğraşmadan kulak dolgunluğu olsun diye.sonra tekrara baslayip detayli calisayim dedim ama yapamadim

Bilemiyom yani

Nerdesiniz:85::85::85::85:

Niye gelmediniz ya bugün hic:26:

Tubik size 60 soru 60 dk lik ktd yapiyolar mi?

Girmediğim bi tane vardi benim onu cozdum bugün.ebob ekok yapamadim yine.tarihte sorun var bide e tabi bide vatandaşlık hic yapamadim.41 net yapmisim 60 sorudan

Ama coğrafya ve ttürkçe hamdolsun halloldu yani

ben geldimmmm
pınarcımm vizelerden daha çokk çalıştıgım için galiba güzel geçti öyle 100 alırım geçerim kesin demiorum ama bildiklerim çıktı öncekiler gibi sallayıp geçmedim en zoru iktisattıı ıyykkkk ondan kesin kalırım diyebiliorum ama neyse ki aöf defteri benim için kapandı evlenince falan devam ederimmm belkimmm

inşallah eşinde geçer sınavlardan canım ama giren çıkan zorlugundan bahsediodu en kötü zamanda okuoz bu aöf yi galiba
önceden murat yayınlarında falan çıkıomus sorular hayırlısı bakalım..

ben tarihe başlıcamm şimcikkk sizden önerilerr bekliorum tabisii siz nasıl çalışıonuz tarihe ? nasıl aklınızda kalıyo çalıştıklarınız benimleenn paylaşırsanızz sevindirikk olicimmm başlası yeniden kpss serüvenimm bakalımm tümm hızıylaannn

Geçmiş olsun sibelim sonunda bitti..inşallah gecersin hepsinden

Esim gecen sefer hic calismamisti fena değildi bu sefer calisti kotu geçti diyor

Sanirim yanlis derslere calisti

Hayirlisi olsun artik

Dimek tarih calisacaksinbiz hepimiz çok seviyoruz tarihi eminim sende seveceksin

Sinir krizleri geciriyorum ben asiri sevgimden dolayi

Nasi bu şık yahu diye kafami vurasim geliyor duvarlara

İlk tavsiyem bir defa oku geç konu anlatımli kitaptan ama mesela bugün osmanli duraklamayi calistin ya yarin gerilemeyi cslisirken duraklamadan başla calismaya anlatabildim mi:26:hep tekrar seklinde ilerle yani hem konu butunlugunu oluşur kafanda.ilk defa calisinca hemen soru çözme bence hep yanlis cikiyo cunkutekrardan sonra soru çöz

Önemli yerleri not alabilirsini..benim osmanlida sorunum olduğu için tüm padişahların neler yaptigina tarih arksli onlu 3 sayfalik notum var her gün bi defa ve yatmadan öncede okuyorum onu.uyku öncesi ne calistigin onemli

Tabi bide dershane ve hakan de de var tarih için.dersanedeki hoca on numara anlatiyo herseyi kodlamis adam

Hakan dede de coook iyi sarkilarla anlatiyo o da:118::118::118:

Dinleyebilirsin imkanin varsa

Sanirim söylenebileceklerim bu kadar:26:inşallah basarili olursun/oluruz tarihte

Ben geldimmmmm

Sabahtan beri bi bitmedi yoğunluğum yahuu, bi ara boş kaldım onda da bunalımın dibinde olduğum içüünn alışveriş yaptıımm

Pınarım bizim ktd ler öyle 60 soru olmuyo 15'er soru çıkıyor. 60 soruluklar tg olanlar galiba :44:

Sibelimm, inşallah geçersin minikom, bende evlenince falan başlarım tekrar heralde

Ben kaç gündür tarih çalışmaya niyetlenip sonra vazgeçiyorum çünkü anlamıyorum
:26:

Hoca not bırakmış kırtasiyeye artık dersleri notlar üzerinden işleyecekmişiz dün etüte gitmişken onları da aldım şimdi bu akşam tarihe 0 dan başlayıp notlardan özet çıkararak çalışmaya başlayacağım :26:

Çünkü matematiğe çok ağırlık verip diğer dersleri (Coğrafya-Tarih) salmaya başladım :18:

Tubikim ayni iste her dersten 15 dimi toplam 60 soru 60 dk tg ler zaten gerçek sinav formatinda:26:

Ayni sistemmis sizin de bana saçma geliyor da bu denemeler.yapacaklarsagercek formata uygun yapsinlar bari zamani kontrol etmeyi ogrenelim

Zaman sorunu çok yasiyorum ben denemelerde

Tarihi de sallama sakin hic bi derse benzemiyo.biraktigin anda o da seni birakiyo

Herkes ne kadar da çalışkan yahuuuuu!!!
Bende şimdi iş çıkışı kursa gidiciiiiimmmm
Ek test çözme dersineeee

Cumartesi günü bir kitap aldım ama yok çalışmanın ç si gelmiyor içimden..
Azıcık beni gazlayın yahuuuu!
Aslında içimden geliyor da dur şimdi başliim, dur yarın derken derken zaman geçiyooo
Yds için kursa gidip puanını düşüren bi şapşal Elif olicem az kaldııııı

Akşam inşAllah çalışabilirim de yarın da buraya gururla gelip söyleyebiliriiiiimmmm!

Hoşgeldin canimikoo

Girişe yazcam bak artik ders calismayan giremez diye

Bu topikteki herkes basarili olacak

Bizler atanacagiz sende istediğin puani alacaksin insallah

Ne güzel kursa gidiyorsun biraz gayretle olmayacak şey degil

Sen zeki bi kizsin bi gayretle baslayip sebat etmek gerek sadece..

Geleceğin(iz) için

Yarin güzel haberler bekliyorumgelip rapor vericiksin

ayçaaaa mobilyalarımı aldınız çok sevindim ve hemen paylaşmalısın kuzum

pınaırm cumadan beri arkadaşlarla akşamlarıçalışıyordum ki cumartesi gelinlik provama gitti nişanlıcana hayde eve kaçtım diyip arkadaşlara kaçtım ve tarihi bitirdik resmen dünde onlar bizdeydi ben tarihi çok sevdiğim için çalışmasam bile yapabiliyorum ama osmanlı tarihinden hiç haz almadığım halde muhteşem yüztyıl gayet kültürünü divanını iyi öğretmiş ordan kulağma ne dolduysa yapıyorum ben

elifçik çalış canımcım bak bizler nasıl çalışıyoruz

ben bugün keyifsizdim işe gitmedim ama bugün mevlüt vardı pek çalışamadım kızlar iyisinizdir inşallah

kına hazırlıklarıma girişiyorum yakında yeni fikirlerle bir kına çılgınlığı yapacağum

Gizz maşallah calismadan tarihi nasi yapiyon:44:

Öyle biliyorum yapiyorum çok zor bende bi çok olayi biliyorum ama neden- sonuç ilişkisi içinde yorum yapip doğrucevaba gidemiyorum

Gelinlik provan nasi geçti bu arada :26:

Modeli nasil olacak:26:

Kina için ne dusunuyosun:26:

Paylaş bizlen cicim

canım tarih ve coğrafyayı boş zamanalrımda meraktan okur araştırırdım coğrafyayda özellikle her gittiğim şehrin biitki örtüsü ek olarak her gezidğim yerin istanbul olsun başka yer olsun tarihi yerlerini araştırır giderdim bunlarda böyle böyle aklımda kalmışlar

tarihi çok seviyorum tarih tutkunuyum yakın tarihi çok seviyorum benim problem osmanlı idi onuda kaptım yani onu çalışınca yaparım anca çünkü pek osmanlıya ilgi duymadım ben islamiyet öncesi dönemi ve cumhuriyet dönemini çok seviyorum

neden sonuç yaparsan bitersin ilk gelen cevaba odaklan canım ben arkadaşlarla şu olduğunda bu olmuştu dediğim bütün soruları yanlış yaptım bilgi bilmek bile bazen mühim olmuyor

gelinlik provam güzel geçti altı tül üstü güpürlü yarım kol mu uzun kolmu olsun dedim kolları ya dirsek ya bilekte bitecekti onun ortasında ara boy varmış ona ok dedim bilemedim doğrumu yanlış mı yaptım foto yoktu canım heyecandan çekilemedim altı hayal tül oldu üstüne mini mini dantel parçaları serpildi sanırsam a kesim oluyor ama ben bana kabafrık gider diye düşünüyorum acaba tarlatanı büyültseler kabarırmı birdahaki provam nisan 12 de ve arkası incili mini mini inci düğmeler olcak böyle işte

kına için kırmızı tül ve kırmızı kalp balonlar olcak

altın para şeklinde çikolatalar ve uğur böcepği şeklinde çikolataları keselere koyacağım

fotoğraf çerçevesi yaptıracağım paraya kıyıcam ben böyle şeylerden hoşlanıyorum bana ne diyip kendimi kandırıyorum

şurdaki modellerden biri olcak gizem necati evleniyor olcak gizemin kınası olmasın ki düğünde de kullanalım demi

link çıkarsa fikir verirmisin canım kına temamız kırmızı olcak

http://www.mutlucerceve.com/dugun-kina-gecesi-fotograf-cekim-cerceveleri/

konuşma balonları yapılıcak bu kelimeleri yazdıracağım

darısı başıma
sıra bende
bride to be
mutlu son
evli mutlu
bütün kızlar toplandık
just married
ben ona resmen aşığım
gelin olmuş gidiyorum
gelin
damat
gizem necati
haberm yokmuş gibi çek

siyah kumaş üstüne gizem gelinin kına hatırası yazdıracağım

mumlarım tabaklı uzun mumlardan olcak

tef yaptıracağım bir tema belirleyip

öyle öyle uzuyor listem canım kına için kasıyorum kendimi

bu arada kabarık tül elbiselerden yaptırmalımıyım yoksa bindallımı şalvar usulü almıyacağım muhteşem yüzyıldaki tarzlardan olcak ama kırmızı yada bordo olucak

abiye almam gerekiyormu kabarık tül elbiseler sizler giydiniz mi alırsam onudamı kırmızı yada bordo almalıyım napmam lazım

Son düzenleme:
iyi geceler bizim topik oldu ders çalışma topiki gibi bişi
efeeerimm bizeee kiiii

evet tarihle başlıcam sabah beri araştırıorum atanan arklara soruom nasıl çalıştınız diye çoğunluk yazarak çalıştık merak ederek çalıştık asla okuyup geçme dediler ben zaten yazarak çalıştım hep türkçe cografya aama tarih daha bi zor bilirsinizzzkii
hakan dede videolarıda mailimde var sizlende paylaşabilirimm diğer kpss topiğinde büşracıkkk atmıştı sağolsunnn onları falan izlerim artıkın olurdur heralde yaa öğrenebilirimdirrr :18::18::18::18:

Günaydın bebeklerrr

Pınarım dün akşam başladım tarihe. Malesef bende yazarak çalışıyorum tarihe

Belki biraz fazla zamanımı alacak ama daha iyi anlıyorum bu şekilde

Elifimm, ben sana inanıyorum başaracaksın !

Giz,
maşallah valla
Tarih konusunda keşke bizde senin kadar iyi olsak

Kına için düşündüklerinde çok güzeelll

Sibelikoomm, Tarihe başladım ben , sende bugün başlıyosun hadi hayırlısı olsun

günaydınlarrr

giremedim bayadır çünkü derse başlıyamadım
ama dün tarihten başladım biraz sıkıcı ama çalışmak zorundayımm tabikii
bugünde tarihten devam edip ilk konuyu bitirip coğrafyadan da başlıyayım artık diyorum
tabiki coğrafyamda zayıf ama yinede matematik kadar değil
çalışıp yaparız artıkk

Huzurcum ben dershaneye gidiyorum

Tarihte önce türk adından başladık, İslamiyet öncesi ilk türk devlet ve beylikleriyle devam ettik

Daha sonra İslam dönemi, daha sonra da osmanlı, şuan da osmanlıdayız

Ve ben derste gördüklerimi bile tam anlamamışım, dün akşam sıfırdan tarihe çalışmaya başladım

Maalesef tarihte yazarak anlıyorum ben yavaş gideceğim ama inşallah tam oturur konular

:18::18::18: ben bugün başlıcam daha eve yeni geldim akşam başlıcamm bakalımm
ya bişi dicem en son güncceleme oldu lisansta falan bizdede oldumu önlisans için bilen varmı ?
nette tam bişi bulamadım valla ben ilk data dan başlıcam ilk konudan ne varsa

Canlarimmmm

Bugün gelemedim kusura bakmayin pazar vardi bugün burada annemle gez Allah gez

Yeni geldik birşeyler yedik simdi derse oturuyorum hic calisamadim bugün :18:

Tarih konusundanasi kolay anliyorsaniz öyle calisin zaman olarak vaktiniz de var en azindan benden 2 ay fazlaniz var rahat rahat calisin

Ben sadece anlamadigim yerleri yaziyorum diğerlerini bildiğim konuları okuyorum cep kitaplarından tekrar ediyorum surekli.

Sibelcikim hakan dede videolarini ben isteyebilirim
Evde dinlemek için diğer turlu sadece dershanede dinleyebiliyorum

Birazdan mailimi mesaj atayim sana olur mu canim:26:

Giizzzz kina gecen acaip olicik cicim neler hazirliyosun oyle

Elbise konusunu sormussun ben ilk abiye giymiştim saks mavisiydi kina töreni için de bordo Hürrem kiyafeti giymistim.elbisemi saatinaldik ama bindalli diyim artik kiralikti

Basimda kina için aksesuarlar oluyor ya Hürrem taci diye geçiyor ondan vardi.

Testi kirmistim ben eşimin ayaklarinin dibinde

İçi pirinc ceviz seker falan doluydu evliligimiz yuvamiz bereketli olsun diye

Haydi gençlik ben kaçar atatürk inkilaplarindayim

Sizler tubikin dediği gibi türk adiyla ve ilk türk devletleriyle başlayan bakalim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…