Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

günaydın herkese ve hayırlı Cumalar

Allah kalbimizden geçenleri bizim için hayırlı etsin inşallah bugün..

Çok büyük bir duam var inşallah gerçekleşicek inanıyorum:KK16:

herkes kpss çalışıyor, ben de tabi :KK31::KK31:

berfin hayırlı olsun işin emeklerinin karşılığını almak harika bir duygudur eminim:KK34::KK34: benim de 82,5 puanım var ancak lisansta puanlar çok yüksek kapatıyor bu sene 3 atamadır atanamadım, 2010 da olsak şimdiye çoktan atanmıştım , bu sene şansımıza bu şekilde oldu:26:

tekrardan hazırlanmaya başladım bakalımm:KK31::KK31:

kısmet işte.. ben mesela sınavda çok basit bir soruyu yapamamıştım. soruyu okudum bunun cvb cumhuriyetçilik dedim. ama şıklarda yoktu. milliyetçilik yapmıştım. sınav çıkınca herkes cumhuriyetçilik dedi ama ben öyle bir şıkkın olmadığını idda ettim.. işte burda bnm rıskım nasibim kaderim devreye girdi.. ALLAH büyük.. bnmde 2010 olmadı.. 2012 82 puanı alınca olmaz demiştim. meb atama yapınca olu verdi. yiyecek yemeğimiz varmış demekki..

Maşallah oncelikle onlara da sana da:nazar::KK42::KK9::KK9::KK9:

İnsan isteyince herşeyi basariyor dimi:26:tabi önce Allah'in izni ile.

Sen o zaman 2 yerleştirme de gittin :44:nerdesin simdi:26:
Kacinci tercihin oldu:26:

Çok sordum ama merak ediyorum da :KK17:

İslerimi bitirdim simdi oturuyorum derse saat 3 e kadar vaktim var.3 de cikmam lazim ise cagirdilar bugün.6 gibi gelirim inşallah Sonra devam ederim Esim de bu aksam 12 d gelecek zaten bütün gece ders calisabiliriiiiiimmmmm:KK52::KK52:

Evdeyken pek rahat olmuyor :KK14:yemek cay bulasik falan zaman çok gidiyo:nazar:

Neyse hadi ben kaçar dun matematikten basit eşitsizlikler mutlak değer ve uslu sayilar casildi anlasildi:KK9:

Bugün tarih milli mücadeleyegeldim ama berfonun tavsiyesiyle osmanli duraklamadan baslayacagim :26:

Tarihi seviyorum:KK53:

Az daha unutuyodum:KK20:

Bunlari okumamis duymamis olayim daha evvel calistiklarin yeter insallah:KK16:

Sen gir yinede herşey nasip:KK31:

bnm 2.atamada oldu.. ikinci tercihim. 1.izmit.. ikincisi sakaryaydı.. çok şükür.. ben mutluyum iş arkadaşlarımla yaşadığım şehirlede.. ev tuttum. yanlız yaşıyorum.. hafta sonları izmite geçiyorum. yakın çok şükür..

walla çalışın.. ben 4yıl özel sektörde çalıştım.. 5 aydırda buradayım.. benm özelde 1saat yaptığım işi burda 1günde yapıyoruz.. yogunluk dönemleri oluyor tabi.. ama çok rahat.. heleki evli bir bayan için.. özelde bir şekilde insanlar çalışıyor. ama evli çocuklu olunca bence çok çok zor..

ben osmanlıdan mı başla dedim:44::44: ben tarihi hiç sevmezdim.. ama çalışınca oldu.. şükür 25 26 net yapabildim..

çoğrafyada nihan akara mutlaka mutlaka bakın. bukadar net söylüyorum..

bnm kız kardeşimde şuan hazırlanıyor.. onu dersaneyede yazdırdık.. ben dersaneyede gitmemiştim..
rabbim yardımcınız olsun.. çok zor çok stresli bir süreç.. ama yapılamacak bişi değil..

aöf insan unutuyor çalıştıklarını.. benim amcam vefat etti. piskolojikmende iyi değilim.. o yüzden gidicek halimde keyfimde yok.. rabbim kimsenn emeğini boşa çıkarmasın

günaydın herkese ve hayırlı Cumalar

Allah kalbimizden geçenleri bizim için hayırlı etsin inşallah bugün..

Çok büyük bir duam var inşallah gerçekleşicek inanıyorum:KK16:

herkes kpss çalışıyor, ben de tabi :KK31::KK31:

berfin hayırlı olsun işin emeklerinin karşılığını almak harika bir duygudur eminim:KK34::KK34: benim de 82,5 puanım var ancak lisansta puanlar çok yüksek kapatıyor bu sene 3 atamadır atanamadım, 2010 da olsak şimdiye çoktan atanmıştım , bu sene şansımıza bu şekilde oldu:26:

tekrardan hazırlanmaya başladım bakalımm:KK31::KK31:

Amiiinnn:KK16:

Gorusemiyoruz.ozledim:KK17:

Nasilsin cicim:26:

Puanin iyiymis niye atanamadin sen yahu:44: belli yerleri mi yazdin neden öyle oldu:44:

Son atamada olur inşallah yeniden ayni stresi yasamazsin:KK16:

Sende anlat bakalim nasil calistin/calisiyosun:26:

Günaydınlarrr :KK16::KK16::KK16:

pınarikooooo yes son günnn :18::18: kalan biton konu allahım ya :KK19: annem bırak hadi gezmeye gidelim diyo bunaldın diyo gelmeeeemmm naynnn diorumm ! :KK9:

miniğimm pes etmekkk yokkk :KK20::KK20::KK20::KK20:

sınav yetişirmi diyenler neden yetişmesinn :26: daha çok zaman ama çabuk geçen bi zaman var önemli olan başlamak :KK34:

vee berfommm :KK16: verdiğin linkleri bida inceledimmm senin hakkını ben zaten hiç ödeyemem hep başından beri desteksin sen :KK16: akşamda konuştuk acılar herşey bizim içinnn nolur sende bakabildiğin kadar çalış ve gir sınavlara kuuzumm yaa girmemek olurmu hiç :KK50: dualarım seninle sabır canımmm benimm :KK16:
hep yanındayımmm :KK19:

hayırlı cumalar ayrıca herkese rabbimm hepimizinn gönlündeki duaları kabul eylesin !
ben kaçar bi bakim diye geldimmm nefes almadan çalışmam lazım mümkünse :KK50::KK50::KK50:

Amiiinnn:KK16:

Gorusemiyoruz.ozledim:KK17:

Nasilsin cicim:26:

Puanin iyiymis niye atanamadin sen yahu:44: belli yerleri mi yazdin neden öyle oldu:44:

Son atamada olur inşallah yeniden ayni stresi yasamazsin:KK16:

Sende anlat bakalim nasil calistin/calisiyosun:26:

ben de özledim pınartoş yaa:KK16::KK16:

kuzum ben sadece istanbul tercih ettiğim için atanamadım sanıyorum ki , başka bir şehre gitme gibi bir durumum yok tek il tercihi yapıyorum o yüzden puanlar düşmedi bir türlü 83 kusur de kaldı bakalım haziran atamasında atanacağım büyük ihtimalle iyi bir kadro gelirse ama yine de tekrardan hazırlanmaya başladım ya olmazsa diyerekten:KK31::KK31:

biz fakultedaşız seninle o yüzden ilk atamada gidebilmemiz için en az 88 çıkarmamız gerekiyor kuzum , inşallah yapıcazzz:KK16:

ben 2012 ye çalışırken hem a kadro hem b kadroyu birlikte götürmüştüm. ancak henüz olmadı şuan bir kurum sınavını bekliyorum maliye'nin mulakatım var inşallah olur:KK16::KK16: tarihe asılmıştım özellikle çünkü yapamıyorum yani sıkılıyorum çalışırken ama zorladım kendimi, tarihi oturttuğunda çok rahat iyi bir puan alırız gibi geliyor. mat ten de bildiğim konuların üzerine çok yüklenmiştim, mesela olasılığı yapamam hiç de öğrenmeye çabalamadım ancak yeni mat sorularında özellikle çalışmam gerekicek o konuyu:KK53:
bir de tükçede değişikliğe gittiler mesela 2012 de şıkların yerini değiştirmişlerdi ali cengiz oyunları yapıyorlar türkçede artık ve dilbilgisini soktular işin içine o yüzden kolay gibi olan türkçe artık rakip eliyor, ona da dikkat et derim kuzum:KK34:

ne çok yazdım dimi:KK1: benim yaptıklarım böyleydi 2012 sınavına hazırlanırken, bu sene de tarihin üzerine yine çok düşücem, zayıf noktam dediğim gibi

berfin çok sevindim adına işyerinde de mutluysan ne güzel, Allah hepimizin gönlüne göre verir inşallahh:KK16:

Alinti yapmiyirum kozlar habire mesaj gelmesin sizlere:KK1:

Sibel çok sıkma kendini çok konu var diyorsun hepsi bitecek mi bugün yorma kendini bu kadar stres çok kotu bisey :KK14:

Hasta olursun bide bak:2:

Aycacik evet fakultedasiz bende ondan sasirdim canim ya zaten o puanla muhakkak bi yerlere giderdin simdiye dek:KK31:niçin gitmek istemiyosun istanbuldan:26:

Ben kocamdan ayri kalmayi göze aldim her yere giderim diyorum artik:KK53:atanmak bu kadar zorken yakin illeri bari yaz kuzum..

Tabi yinede sen en iyisini bilirsin:KK16:ama atan da bi rakip eksilsin :KK53::KK53:

Şaka yaptim heee:KK54:

Demek sende tarih diyosun:KK25:
Bende en çok ona calisiyorum :18:sonra mat sonra coğrafya türkçe ve vatandaşlık en sona kaldi simdilik

Mantik sorulari geldi ya türkçeye zorlasti dimi ya:KK14:denemelerde iyi gibi simdilik 25 metin altina pek dusmuyorum.biraz daha dil bilgisi bakmam lazim.bide noktalama işareti:KK53:

pınarcım kuzum hiç gitmek istemiyorum başka bir yere, şuanda da çalışıyorum zaten ya ,bir de evlenicem eylülde , ama yeni kpss ile de olmazsa 2.ya da3. atamada yazarım başka yerleri de heralde çok bıkarsam :KK31:

türkçede mantıkta girdi devreye evet bakalım daha ne sorular göreceğiz diye bekliyorum:KK53: ama senin netin gayet iyi canım sevindim valla:KK16:

tarih tarihhhhh ah ah ben artık video izliyorum bir bayan hoca var videoları var güzel anltıyor ona bakıyorum bakalım inşallah faydasını görürürüm, ya o beni yenecek ya da ben onu :KK53: ama yapıcaz inanıyorum ben:KK16:

Ayy sabahtan beri okuyorum ama bir türlü yazmaya fırsat bulamadım :KK31: Hayırlı cumalar hepinize kızlar, Rabbim gönlümüzdeki bütün dualarımızı kabul etsin inşallah :KK16:

Ben dün akşam Matematik çalıştım, test çözdüm daha doğrusu. Eskiden hiç yapamıyordum şimdi yapmaya başladım biraz şükürler olsun

Ama şimdi de Tarih ve Coğrafya yapamıyorum. Artık bende akşamları Nikan Akar a bakacağım

Berfiş, başın sağolsun kuzum. Allah mekanını cennet eylesin amcacığının :KK31:

Ayçam, inşallah bir daha hazırlanmaya ihtiyacın olmadan atanırsın son atamalarda canımcımm :KK16:

Pınarımm, inşallah sende yaşadığınız şehirde bir yere atanırsın da kocikinden ayrı kalmak zorunda kalmazsın :KK31:

Siboşumm, bence de çok fazla yorma kendini. Hasta olursan çok çook üzülürüm ki beenn
:KK50:

tubiiimm sağol kuzum inşallah olur canım, Allah emeklerimizin karşılığını versin :KK31:

ben de video izlemeye başladım tarihten, coğrafyada da aynı şeyi yapacağım bahsettiğin nihan hoca coğrafya için sanıyorum ki değil mi? bakayım ben de bi:KK34:

Ayçam evet kuzum Coğrafya için. Herkes onu öneriyor.

Bizim dershanesinin online videolarında dönem başında Hakan Dede vardı şimdi başka bir hoca var bende netten Tarih için Hakan Dede'ye bakacağım
:KK31:

Hii hav ar yu:KK53::KK9:

Osmanli duraklamadan aldim gerilettim dagittim yiktim genelgeler yayinlattim kongreler yaptim TBMM yi actim milli mücadele verip muharebeleri lozanlq birçok sorunu çözüp orda biraktim:KK1:

Oradan bölgeler cografyasina gectim detayi girmim cografyayi bitirdim:KK52::KK52:

Bu nihan akari nerden buluruz tekrarları onunla yapsam biraz baktim ama bulamadim netten link falan varmikine:44:

Bide tubikim bende su an hakan dedeyi dinliyorum ama sen nerden dinliyodun da değişti ben evden Dinlemiyorum dershaneye gidince kütüphane var oranin bilgisayarlarından dinliyorum:26:

Hii hav ar yu:KK53::KK9:

Osmanli duraklamadan aldim gerilettim dagittim yiktim genelgeler yayinlattim kongreler yaptim TBMM yi actim milli mücadele verip muharebeleri lozanlq birçok sorunu çözüp orda biraktim:KK1:

Oradan bölgeler cografyasina gectim detayi girmim cografyayi bitirdim:KK52::KK52:

Bu nihan akari nerden buluruz tekrarları onunla yapsam biraz baktim ama bulamadim netten link falan varmikine:44:

Bide tubikim bende su an hakan dedeyi dinliyorum ama sen nerden dinliyodun da değişti ben evden Dinlemiyorum dershaneye gidince kütüphane var oranin bilgisayarlarından dinliyorum:26:

zorlu eokul.com da nihan hacanın ücretli ücretsiz videoları var..

isterseniz topikteki bi kaç kişi birleşip ücretli olanlarıda alabilirsiniz..

100tl gibi bişi. 4 kişi alsanız 25 tl bence bişi deil

zorlu eokul.com da nihan hacanın ücretli ücretsiz videoları var..

isterseniz topikteki bi kaç kişi birleşip ücretli olanlarıda alabilirsiniz..

100tl gibi bişi. 4 kişi alsanız 25 tl bence bişi deil

Berfincim basin sağolsun bu arada kusura bakma unutmusum az önce simdi sen yazinca aklima geldi..

Tesekkur ederim ayrıca zaman ayirip yardimci olduğun icin:KK16:

Ucretsizlerle ucretliler arasındaki fark ne acaba:44:

Alınabilir aslinda ama sinirsiz net lazim yaw onlari dinlemek iiçin.önce buna bi çare bulmam lazim:KK14:

Pınarım ben dershaneye ilk başladığımda uzaktan eğitimde vardı Hakan Dede. Şimdi internetten bulmaya buldukça dinlemeye çalışıyorum :KK31:

Berfiş, ben bugün baktım da zorlu eğitime bu 5 kredi falan var 15 video izleyebiliyormuşuz. Ama coğrafya için yetersiz mi olur sence ?

İyi aksamlarr:KK16:

İsten geldim 2 saat kadar oldu bi saat dinlendim simdi tarih cozuyorum:KK68:

Yarin sabah dershaneye gidicem ders yok sömestr tatilinden dolayı ama ben kütüphanede calismaya gitcem..tarih videosu dinlerim belki bi deneme yapabilirim:KK28:

Sessiz ortam herkes ders calisiyo tetikleyici etken çok.her taraf rakip kayniyo:KK53::KK9:

Kocikim de sinava gircek zaten :KK31:aksama da kayinvalidemlere gideceyük.orda ders calisamam :KK14:o sebepten bu aksam ve yarin iyi calismaliyim:KK31:

Öperim hepinizi:KK54:

Heryeri tutulmuş ağrımış kafası şişmiş bilmem neler olmuş bir sibel geldi :KK53::KK9::KK9:
yeni bitirdim ders çalışmayı 9 ünitem kaldı okadar kastım yinede bitmedi yaaa :KK47:
yarın sınavdan sonra akşama kadar bitiririm inş onlarıda oyyyhh fenalardayımmm :KK14::KK14::KK14:
2.dönem dondurcam güzel kapatıyım dönemide diee resmenn parçaladım kendimiii ilk defaa :KK52::KK52::KK52:

pazartesi kpss çalışmaya başlarım diodumda yokk yiaaaa salı başlıcammm izin vercemm kendimeee yatcammm pasooo gezcemmm :KK19:
1 haftadır insan içine çıkmıomm:KK5:

artı ben kpss olsunda nere olursa olsun derdindeyim yer seçme lüksümmm bilemm yokkk :KK52::KK53:
inşalllaahh olurrr isteyenlerinnnnn :KK16:

giren varsa aöf ye başarılarrr diliyorummm :KK16:
iyi gecelerrr hepinizeeee :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
Buuzzz gibi İstanbuldan sıcacıkk günaydınlarrr :KK16:

Aşırı soğuk bugün hava, hafiften kar yağıyorrr ve ben resmen donuyorum şuan da
:KK50::KK50:

günaydınnn herkeseee

tubik istanbul çok soğuk evet bugün servis beklerken dondum resmen, bu yakaya henüz kar yağmadı ama sanıyorum ki yağacak:18:

haftasonu birsürü iş yaptım ki beennn, mobilyalarımızı aldıkkk, beğendiklerimize bakalım diyerekten girdik aldık ve çıktık, şuan her şeyimi hallettim nerdeyseee:KK16::KK16:

Gunaydinnn:KK16:

Her yer soguk:18:2 gündür ne yağmur ne yagmur:KK31:

Sibeliko merak ettim çok nasildi sinavlarin :26:

Esiminkiler kotuymus :KK14:

Nasip bu sene bitsin istiyoduk ama olmayacak sanirim

Ailemin yanina geldim dun aksam 2 gün burdayim:KK16::KK16:

Tabisi kitaplarim da burda:KK1:

Durmak yok coğrafya tekrarina basladim

Vatandaslik için fikir istiyorum sizlerden:26:

Okuyorum ama hic kalmiyo kafamda ve her terim çokbenziyor birbirine:26:

Musmutlu bi hafta olsun insallah:KK16::KK54:

Ayçaamm, hayırlı olsun mobilyalarınızz :KK16:

Ne güzel yaa herşeyiniz hallolduu :KK69:

Bizde görmek isteriz ama aldıklarınıı :26:

Pınarskoviçç, ailene kavuşmussun ne güzell :KK16:

Hasret giderin bol, boollll :KK16:

Ben daha hiç bakmadım vatandaşlığa, dershanede de Coğrafya bittikten sonra başlayacakmışız :KK31:

Bakalım nasıl olacak, sen bi yolunu bulursan bizimle de paylaş olur muu :KK30:

Siboliko da en son Cumartesi konuştuk. Vizelerinden daha iyimiş bu sınavları. İnşallah eşin de Siboş da geçer canım :KK31:

X