Apaşık, musmutlu, huphuzurlu, dopdolu, epenerjik muhabbetler :))))

xcvbnmm valla çok istiyorum bir yerleri kazanmak bu sene olsun o zaman ama geç mi kaldım nee :44::44:

yarın hemennn başlıyabilirimmm iş yerine kitaplarımı getiripp :KK16::KK16:
sözelde iyiyimm ama matematik biraz sıkıntı :KK50::KK50::KK50:

yetişir ttabii ki de canım niye yetişmessn eylül de bu sınav 9 ay falan var :KK34:

o zaman çok iyii yarın iş yerine kitaplarımı getiriyorum boş durmak yok çok çalışıp kazanmam lazım :KK16::KK16: tek sıkıntım matematik pek aramız yok da :KK50::KK50:

Son düzenleme:
Huzurcum yetişir tabiki de :KK55:

Dershanelerde falan Şubat kayıtları başlayacak şimdi onlar da daha yeni başlayacak yani

Eğer gerçekten istersen kazanmamak için hiç bir neden yok ki :KK16:

İş yerinde internetten falan da soru çözebilirsin mesela

Kpss cafe de falan online sınavlar oluyor, onlara bakabilirsin :KK34:

amente03 inşallah yetişir :18:
teşekkür ederimm bakacam artık hepsine bunca zaman boş boş durdum ama böyle olmuyor işte artık kendime bir yol çizmem lazım ve daha 19 yaşındayımmm zamanım var daa :KK16: bundan sonraki zamanımı iyi değerlendirmem lazımm

a çalışıyor muydun sen canım :26:
aman canım matematik herkesin belası :KK1:
sen yeter ki kararlı ol :KK19:

evet çalışıyorum ama işim çok rahat yani bütün gün ders çalışacak vaktim var pc başındayım heepp
öylee işte sevmiyorumda anlamıyorum da :KK1::KK1:

amente03 inşallah yetişir :18:
teşekkür ederimm bakacam artık hepsine bunca zaman boş boş durdum ama böyle olmuyor işte artık kendime bir yol çizmem lazım ve daha 19 yaşındayımmm zamanım var daa :KK16: bundan sonraki zamanımı iyi değerlendirmem lazımm

Canım daha gençsin ama işte sınavın 2 senede bir olması biraz sıkıntı.

Bu sene olmazsa Pınarın da dediği gibi 2016 yılına kalacaksın / kalacağız:KK31:

Canım daha gençsin ama işte sınavın 2 senede bir olması biraz sıkıntı.

Bu sene olmazsa Pınarın da dediği gibi 2016 yılına kalacaksın / kalacağız:KK31:

bakalımmm inşallahh bu sene olurda 2016 yılına kalmayızz ://
benim şimdi gece gündüz çalışmam lazım
yapabilirizz benceee başaracazzz!! :KK16::KK9::KK9:

arkadaşlar bukadar çabuk pe etmeyin..
daha yolun başındasınız.. azimli olun.. olurmu olmazmı diye düşünmektense çalışıp sonucu görmek daha mantıklı

ben sabah 8 akşam 6 iş yerindeydim.. 7de evde oluyor..
cumarteside çalışırdım.. açık öğretimde vardı...

bakın burda benm çalışma şeklim var..

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=640217&page=594

burdada 36 yaşında 2çocugu olan bir bayan

http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=569775&page=86

................
okdar şeyler duyurorumki..
30küsür yaşına gelmiş..
3 çocugu olup, hem üni okuyan hemde kpss çalışan..
bir ablada bu şekilde hep memur olurdu hemde dgs ile inşaat mühendisliği kazandı..
şuan gençsiniz rahatsınız belki ama ilerde çocuklarınız için ekonomik özgürlük için malesef memur olmak zorundayz gibi geliyor bana..

2016 ne demek.. bence herşeyi ertelemeyin.. gittikçe sorular daha zorlaşıyor.. kurumlardaki memur sayısı doluyor.. ve yığınca mezun olur.. ve herkes anladı artık özel sektörden bişey olmayacağını..

Gunaydin gunaydin gunaydin:KK16:

Nerdesiniz bakim bu sabah:KK20:neler yaptiniz dun neler calistiniz:26:

Sibeliko son guuunnn:18:benim Esim de isine giderken kitaplarini goturdu hep bu hafta inşallah herkes emeklerinin karsiligini alir:KK16:

Berfincim tuyolarin için tesekkur ederiz :KK16:nereye atandin canim sen:44:bölümünneydi puanin kacti aanlatsan biraz daha:KK1:

Paylastiklarini okudum çok hoşuma gitti:KK9::KK9::KK9:

Nevresimlerimi degistirdim biraz daha işlerimvar toz falan alayim :KK6: sonra gelicem tekrar :KK54:

günaydınnnnn :KK16::KK16:
ben bugünn test çözmeylee başlıyorumm hafta sonuda önce konulardan başlayıpp sonra boll boll soruu çözecemm :KK16::KK9:

Gunaydin gunaydin gunaydin:KK16:

Nerdesiniz bakim bu sabah:KK20:neler yaptiniz dun neler calistiniz:26:

Sibeliko son guuunnn:18:benim Esim de isine giderken kitaplarini goturdu hep bu hafta inşallah herkes emeklerinin karsiligini alir:KK16:

Berfincim tuyolarin için tesekkur ederiz :KK16:nereye atandin canim sen:44:bölümünneydi puanin kacti aanlatsan biraz daha:KK1:

Paylastiklarini okudum çok hoşuma gitti:KK9::KK9::KK9:

Nevresimlerimi degistirdim biraz daha işlerimvar toz falan alayim :KK6: sonra gelicem tekrar :KK54:

canım ben 82 aldım. hedefim 90dı.. ki kendimdende bunu bekliyordum.. ama kısmet rısk işte 82 aldım..
alınca atanamaicam diye düşündüm. çünkü benim bölümümde 4. atama sonunda 84 ler bile anca atanırdı..

geçen sene puanlar ve sıralamalar düştü. 2010 84 alan kişi ile , 2012 82 alan kişi neredeyse eşit idi..
milli eğitime atandım ben çok şükür.. bilgisayar bölümüydüm ben.. milli eğitim alım yapmasadı puanlar düşmezdi..
rıskım vardı demekki diyorum..

burda neler neler görüyorum.. 39 yaşındaki bir abla.eşinden boşanmış ve 10yaşındaki oğluyla çalışmış..
32 yaşındaki bi abla.. 2 çocugu var..
35 yaşındaki bir abla 1 çocugu var..
30yaşında bir abla 2 ikiz(5yaşında) 1 çocuk(7yaşında) bir abla..

bunların hepsi benmle beraber atandı.. yani insan hayret ediyor.. bazıları hem iş hem kpss hemde evlat yetiştirmiş.. kimiside benim gibi özel sektörden bıkmış..
ben 4sene özel sektördeydim. maaşımda fena sayılmazdı.. ama bir yere kadar gidiyor..

inşALLAH hak edip emek verenler ihtiyacı olanlar, sizler inşALLAH çok iyi yerlere gelirsiniz

Son düzenleme:
herşeyi saldım aöf içinde..
4ünite bitirmiştim.. 2hafta önce..
sonra yaşadığım kötü bir hadiseden dolayı bıraktım.. sınava girmemeyi bile düşünüyorum:KK50:

canım ben 82 aldım. hedefim 90dı.. ki kendimdende bunu bekliyordum.. ama kısmet rısk işte 82 aldım..
alınca atanamaicam diye düşündüm. çünkü benim bölümümde 4. atama sonunda 84 ler bile anca atanırdı..

geçen sene puanlar ve sıralamalar düştü. 2010 84 alan kişi ile , 2012 82 alan kişi neredeyse eşit idi..
milli eğitime atandım ben çok şükür.. bilgisayar bölümüydüm ben.. milli eğitim alım yapmasadı puanlar düşmezdi..
rıskım vardı demekki diyorum..

burda neler neler görüyorum.. 39 yaşındaki bir abla.eşinden boşanmış ve 10yaşındaki oğluyla çalışmış..
32 yaşındaki bi abla.. 2 çocugu var..
35 yaşındaki bir abla 1 çocugu var..
30yaşında bir abla 2 ikiz(5yaşında) 1 çocuk(7yaşında) bir abla..

bunların hepsi benmle beraber atandı.. yani insan hayret ediyor.. bazıları hem iş hem kpss hemde evlat yetiştirmiş.. kimiside benim gibi özel sektörden bıkmış..
ben 4sene özel sektördeydim. maaşımda fena sayılmazdı.. ama bir yere kadar gidiyor..

inşALLAH hak edip emek verenler ihtiyacı olanlar, sizler inşALLAH çok iyi yerlere gelirsiniz

Maşallah oncelikle onlara da sana da:nazar::KK42::KK9::KK9::KK9:

İnsan isteyince herşeyi basariyor dimi:26:tabi önce Allah'in izni ile.

Sen o zaman 2 yerleştirme de gittin :44:nerdesin simdi:26:
Kacinci tercihin oldu:26:

Çok sordum ama merak ediyorum da :KK17:

İslerimi bitirdim simdi oturuyorum derse saat 3 e kadar vaktim var.3 de cikmam lazim ise cagirdilar bugün.6 gibi gelirim inşallah Sonra devam ederim Esim de bu aksam 12 d gelecek zaten bütün gece ders calisabiliriiiiiimmmmm:KK52::KK52:

Evdeyken pek rahat olmuyor :KK14:yemek cay bulasik falan zaman çok gidiyo:nazar:

Neyse hadi ben kaçar dun matematikten basit eşitsizlikler mutlak değer ve uslu sayilar casildi anlasildi:KK9:

Bugün tarih milli mücadeleyegeldim ama berfonun tavsiyesiyle osmanli duraklamadan baslayacagim :26:

Tarihi seviyorum:KK53:

herşeyi saldım aöf içinde..
4ünite bitirmiştim.. 2hafta önce..
sonra yaşadığım kötü bir hadiseden dolayı bıraktım.. sınava girmemeyi bile düşünüyorum:KK50:

Az daha unutuyodum:KK20:

Bunlari okumamis duymamis olayim daha evvel calistiklarin yeter insallah:KK16:

Sen gir yinede herşey nasip:KK31:

günaydın herkese ve hayırlı Cumalar

Allah kalbimizden geçenleri bizim için hayırlı etsin inşallah bugün..

Çok büyük bir duam var inşallah gerçekleşicek inanıyorum:KK16:

herkes kpss çalışıyor, ben de tabi :KK31::KK31:

berfin hayırlı olsun işin emeklerinin karşılığını almak harika bir duygudur eminim:KK34::KK34: benim de 82,5 puanım var ancak lisansta puanlar çok yüksek kapatıyor bu sene 3 atamadır atanamadım, 2010 da olsak şimdiye çoktan atanmıştım , bu sene şansımıza bu şekilde oldu:26:

tekrardan hazırlanmaya başladım bakalımm:KK31::KK31:

X