antalya-kalkan

minnakmimar

Real eyes,Realise, Real lies..
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2014
14.815
13.544
balayı için burayı düşünüyorum burada kalan oldu mu? Birkaç sorum olacaktı arkadaşlar

Son düzenleme:
Ben Antalyada Yaşıyorum ;
merkezde Fakat Fethiye Var görmeye Deger....
Biyerde Takılı Kalmayın Derim.
Fethiye kaş Belek Kemer Olmpos Mükemmel Biyer huzur Dolu Olmpos Bu dedigim Yerlede 1 kezde Olsa Konaklayın Gezin Antalyayı Gercekten Güzel....
Merkeze Yat Limanın Oraya gelin Yat turu Yapın Tophane Bahcesinde Denize Karşı Bircay İçin....

ben villada kalmak istiyorum tatlım sıkıntı orda zaten antalyaya daha önce hep geldim zaten fakat balayı villaları buldum onu soruyorum kalkan şart değil islamköyde villalar varmış sanırım onları araştırıyorum da villalar korunaklı mı nasıl onları merak ediyorum

İnanın Bilmiyorum Herkonuda Yardımcı Olabilirim Ama villalar Konusunda Bilgim Yok.......

canım seni tekrar rahatsız ediyorum antalya nisanda nasıl olur sence
Estagfurullah :) Ne rahatsızlıgı Suan heryerde Eminim Kar yagıyor..
Üstümdeki Bluzu Sana söyliyeyim. Tül buluzlar Oluyor ya Ondan var atlet falan hic bisey yok.
Nisanda Geliceksende İnce Seyler Alabilirsin...
Buranın Bir sözü Var antalyanın Ne havasına nede Erkegine Güven Olur diye
Yagmur yagada bilir.... Mevsimlik Birşey getirebilirsin....
Burada Kış yok Cünkü Günlük Güneşlik tabi kalkanda aynımıdır Bilmem :)
Mont Falan almayı Unutma :)

teşekkür ederim canım çok yardımcı oldun allah razı olsun havuza girilebilir mi peki nisan ortasında sence ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…