Antalya ıvf tüp bebek merkezi

Bişey sorabilir miyim kaç embriyonuz oluştu

Merhaba canım evet haber geldi sadece tek bir emriyo oluştu. 16 yumurtam toplanmıştı ama buna şükür diyorum ve bir mucize olsun diye dua ediyorum hep. Sen nasılsın var mı heyecan transfer günü için?

Merhaba canım evet haber geldi sadece tek bir emriyo oluştu. 16 yumurtam toplanmıştı ama buna şükür diyorum ve bir mucize olsun diye dua ediyorum hep. Sen nasılsın var mı heyecan transfer günü için?
Evet canım heyecanlıyım dualarınızı bekliyorum. Aslında yumurta sayında iyiymiş olsun belki o tek embriyo mucizendir

İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Herkes için dileğim bu. Bu sayfada mucizelerimizi paylaşmak iyi akşamlar

İnşallah canım etmez miyim Allah isteyen herkese, sana, bana emek veren herkese nasip etsin. Burda mutlu haberleri de paylaşalım inşallah
İyi akşamlar birşey sorabilirmiyim size transfer gününe kadar ilaç verdiler mi kullanmanız gereken bende Kemal hocanın hastasıyım şuanda ilaç kullanıyorum merak ettim sizede verdiler mi

Evet canım verdiler şuan birini kullanmaya devam ediyorum diğerlerini de tarihlerine göre kullanmaya başlıycam.

Benim sebebsiz infertilive 8 yıllık evliyim olmadı bende hep korkularımdan yanaşmadım bu sene karar verdim Kemal hocanında hep yorumları güzel diye ilk denemede orayı tercih ettim
Merhaba uzun zaman geçmiş ama bana fikir verirseniz sevinirim hangi hastanede tedavi görüyorsunuz ve muayene ücretlerini araştırıyorum bilgi vermeniz mümkün mü?

B
Merhaba uzun zaman geçmiş ama bana fikir verirseniz sevinirim hangi hastanede tedavi görüyorsunuz ve muayene ücretlerini araştırıyorum bilgi vermeniz mümkün mü?
Aynı durumdayım 6 yıldır sebepsiz yere olmuyor maalesef o yüzden size sormak istedim bu ayda KLOMEN ve OWİTREL ÇATLATMA İĞNESİ UYGULADIM ama bugün 15. Günüm negatif çıktı rahim filmi çektirmek istiyorum ama nereye çektirerem bilemiyorum

Ben Antalya tüp bebek merkezinde anestezili çekilmiştim videolu sonuç alabiliyorsun whatsapptan

Hangi doktora çekildiniz bende çekildim özel de hiç begnemedim tekrar çekilecem ama şuan değil aşılama tedavisi görüyorum gidersne oraya gidecem Hande hanıma insalalh ihtiyaç olmaz tutar ama pek umudum yok

Hangi doktora çekildiniz bende çekildim özel de hiç begnemedim tekrar çekilecem ama şuan değil aşılama tedavisi görüyorum gidersne oraya gidecem Hande hanıma insalalh ihtiyaç olmaz tutar ama pek umudum yok
Murat berkkanoğlu çekti

Çok teşekkür ederim son bir soru sorsam direk hsg için randevu alabiliyor muyuz telefon açıp yoksa Doktora muayene şart mı? Canım kusura bakma çok soru sordum
Valla onu bilemiyorum canım çünkü ben zaten orda tedavi görüyorum çekelim dedi istediğin yerde çektirebilirsib dedi bende siz çekin istiyorum dedim öyle randevu aldım

Valla onu bilemiyorum canım çünkü ben zaten orda tedavi görüyorum çekelim dedi istediğin yerde çektirebilirsib dedi bende siz çekin istiyorum dedim öyle randevu aldım
Tamam canım çok teşekkür ederim ben arar öğrenirim zaten adetten sonra çekiliyor sanırım çatlatma iğnesi sonrasında normalde gebelik olmazsa 14 gün içinde adet olunuyormuş benim sonuç negatif çıktı 16. Gün oluyor daha olmadım normal adet tarihim 1 inde bakalım olursam hemen randevu alacam çok teşekkür ediyorum tekrardan

Rica ederim canım ne demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…