Antalya ıvf tüp bebek merkezi

B

Aynı durumdayım 6 yıldır sebepsiz yere olmuyor maalesef o yüzden size sormak istedim bu ayda KLOMEN ve OWİTREL ÇATLATMA İĞNESİ UYGULADIM ama bugün 15. Günüm negatif çıktı rahim filmi çektirmek istiyorum ama nereye çektirerem bilemiyorum
Rahim filmini ben vitale de çektirmiştim ama 3 yıl oldu benim şimdiki fiyatları bilmiyorum birşey diyemiyecem o konuda

Çok teşekkür ederim hsg ücreti 3000 diye duydum doğru mu? Peki
Onu bilmiyorum çünkü ben onu çektireli 3 - 4 yıl oldu vitalede çektirmiştim o zaman onun için benden istemediler şimdi onun fiyatını bilmiyorum hastaneyi arayıp sorabilirsiniz

İnşallah hepimiz güzel haberler alırız. Herkes için dileğim bu. Bu sayfada mucizelerimizi paylaşmak 🙏🏻🙏🏻
Merhaba senin transfer günün belli oldu mu ben cuma günü kontrole gittim progesteron verdiler fitil onu soracaktım sende kullanmaya başladın mı diye. Ya fitili bugün kullanmaya başladım ama çok zorlanıyorum yapamıyorum😔

Ya benmi yapamıyorum acaba uçu dışarıda kalıyor birde bana 2 şer 2 şer yaptırıyor seninde öylemiydi acaba günde toplam 6 tane

Ya benmi yapamıyorum acaba uçu dışarıda kalıyor birde bana 2 şer 2 şer yaptırıyor seninde öylemiydi acaba günde toplam 6 tane
Yok o kadar çok değildi benim sabah 1 akşam 1 diye hatırlıyorum. Canım iyice içeri ittirmelisin dışarda kalmasın küçük parmağınla daha rahat olur bi de bacaklarını hafif havaya kaldırarak dene

Merhaba senin transfer günün belli oldu mu ben cuma günü kontrole gittim progesteron verdiler fitil onu soracaktım sende kullanmaya başladın mı diye. Ya fitili bugün kullanmaya başladım ama çok zorlanıyorum yapamıyorum😔
Canım önümüzdeki çarşamba gidicem doktora ben. Acaba ayakları duvara doğru kaldırıp o şekilde mi uygulasan 🤔 Çünkü bende şu ara Antibiyotik yüzünden fitil kullanıyorum inan bende zorlanıyorum kayıyor tam uygulayamiyorum. Ama diğer türlü en azindan Bi yarım saat o şekil dursak dışarı akmaz diye düşündüm 😌

Aynen canım yapıp ayakları yukarı kaldırıp yarım saat yatıyorum artık zaten sordum hastaneye vücud alacağını alır gerisini dışa atar dediler.

Canım bende sana bir şey sorucam. Bana pusula gibi bir ilaç verdiler ve onun çok yan etkisi oluyor bende. Kullanıyorsan anlamışsındır zaten. Burda isim yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama? Midem bulanıyor tuhaf hissediyorum kendimi. Sende kullanıyor musun, sende de oldu mu ki böyle ? 🫤

Canım bende sana bir şey sorucam. Bana pusula gibi bir ilaç verdiler ve onun çok yan etkisi oluyor bende. Kullanıyorsan anlamışsındır zaten. Burda isim yazabiliyor muyuz bilmiyorum ama? Midem bulanıyor tuhaf hissediyorum kendimi. Sende kullanıyor musun, sende de oldu mu ki böyle ? 🫤
Estrofemi diyorsun acaba? Eğer o ise evet kullanıyorum ama bana etki yapmadım canım

Antalya tüp bebek hakkında bilgi alabilir miyim? Direk tedaviye başlıyor mu? Yoksa bir kaç ay vitamin desteği alınıyor mu? Ve tedavi kaç gün sürüyor. Şehir dışından geleceğim.

İlk muayeneye gittiğinizde neler yapılıyor?

İlk muayeneye gittiğinizde neler yapılıyor?
Merhaba ilk muayene gittiğimde doktor bey birkaç sy takip edip öyle yumurtaların en çok olduğu dönem başlarım dedi(benim yumurta rezervim az çünkü). Ama sonra ilk adetimde başladı tedaviye yani o kişiye göre değişiyor şimdi birşey diyemem sizi muayene edip öyle karar verir.

Evet canım o. Yarın kontrole gidicem söyleyeceğim doktora. Şuan sabah 2 akşam 2 tane alıyorum. Dokundu bana sanırım.

Merhaba ilk muayene gittiğimde doktor bey birkaç sy takip edip öyle yumurtaların en çok olduğu dönem başlarım dedi(benim yumurta rezervim az çünkü). Ama sonra ilk adetimde başladı tedaviye yani o kişiye göre değişiyor şimdi birşey diyemem sizi muayene edip öyle karar verir.
Çok sağolun bilgilendirmeniz için. Peki tedavi öncesi başladığınız estrofem reglinizde gecikme yaptı mı? Bir de vitamin olarak kullanmanızı istedikleri bir şey var mı? Hastane hakkında da bilgi verir misiniz? Aradım cumartesi günü Kemal bey çalışmıyormuş yerine Hande hanım bakıyormuş. Bu durumda opu hafta sonuna denk gelirse Kemal bey kendisi geliyor mu? Ayrıca ilk gittiğimde aç mı tok mu gitmeliyim kan tahlili yapıp tedavi için uygun olup olmadığına bakılıyor mu? Son olarak tedaviye hemen başlama kararı verilirse ödeme aynı gün mü yapılıyor. Ücret konusunda da bilginizi paylaşırsanız çok memnun olurum. Güzel sonuçlar almak dileğimle.

X