Antalya ıvf tüp bebek merkezi

mygenius

Allah ol der ve olur.
Kayıtlı Üye
3 Eylül 2022
2.462
2.162
31
Arkadaşlar Antalya ıvf de tedavi görüyorum doktorum Murat berkkanoğlu burada tedavi görenler var mı?

Merhaba bende ıvf de tedavi görüyorum doktorum Kemal Özgür geçen pazar yumurta toplama işlemim yapıldı 2 tane embriyo oldu ve donduruldu şimdi transfer günümü bekliyorum. Aralık ayında yapılacak transfer

Merhabalar bende hande hanımda 2 kez tedavi gördüm… erken menapoz hastasıyım, rezervim çok düşük, eşimin sperm sayısı ve morfoloji de düşük, 2 transferimde de doğal siklus yapmayı uygun buldu, hamdolsun ikisinde de hamile kaldım. İlkinde bebek gelişmedi kalbi durdu kürtaj oldum şuanda da hamdolsun biiznillah 10+4 hamileyim herşey yolunda Allah’ın izniyle… Hande hanım benim güzel vesilem Allah onun eliyle bana mucizeleri yaşattı. Laboratuvarları ve embriyologları da çok iyi.

Merhaba bende Murat berkkanoğlunda tedavi görüyorum bu 2.denenem. Sizin tüp bebek nedeniniz neydi?

Merhaba bende Murat berkkanoğlunda tedavi görüyorum bu 2.denenem. Sizin tüp bebek nedeniniz neydi?
Benim sebebsiz infertilive 8 yıllık evliyim olmadı bende hep korkularımdan yanaşmadım bu sene karar verdim Kemal hocanında hep yorumları güzel diye ilk denemede orayı tercih ettim

Memnunmusunuz Hande hanımdan genel anlamda misal para için hemen tüp bebek diyorlar mi yoksa uygun gorduklerine mi

Memnunmusunuz Hande hanımdan genel anlamda misal para için hemen tüp bebek diyorlar mi yoksa uygun gorduklerine mi
Canım memnunum antalya ıvf nin gittiğim günden ayrılana kadar hiç para göz olduğuna şahit olmadım. Doktorum toplamada az yumurta olunca açıkça uyardı ve o kadar para veriyorsun sonraya bırakmak da seçenek dedi hep. Kan tahlillerini sağlık ocağında yaptır para verme diye yönlendirdi. Eczacılar ile anlaşmışlar liste verdi hep dışarıdan alma bunlar indirimli dedi hep yardımcı olmaya çalıştı.

Merhaba benimde doktorum Kemal Özgür. Aralıkta transfer yapılacakmış. Bu hastaneye bir arkadaşımın tavsiyesiyle başvurdum. Çok memnunum. Hiç Alanyadan giden var mı aranızda?

Merhaba benimde doktorum Kemal Özgür. Aralıkta transfer yapılacakmış. Bu hastaneye bir arkadaşımın tavsiyesiyle başvurdum. Çok memnunum. Hiç Alanyadan giden var mı aranızda?
Hayırlı olsun canım benim ikinci denemem ilk denemem Kemal özgürleydi şimdi Murat berkkanoğlu ile rabbim nasip etsin anne olmayı hepimize

Hayırlı olsun canım benim ikinci denemem ilk denemem Kemal özgürleydi şimdi Murat berkkanoğlu ile rabbim nasip etsin anne olmayı hepimize
Amin canım inşallah. Bir kere muayene de Murat beye denk geldim. Çok güler yüzlü bir doktor. İnsanı rahatlatıyor. Umarım hayırlı sonuçlar alırız

Benimde transferim Aralıkta sizin kaç embriyo donduruldu
Ben daha yumurta toplama işleminden sonraki 2.gündeyim . Bugün heyecanla bekliyorum ama bu kadar stresli olacağını tahmin etmiyordum. Şuan korkudan, heyecandan ne yapacağını bilemez bir haldeyim

Ben daha yumurta toplama işleminden sonraki 2.gündeyim . Bugün heyecanla bekliyorum ama bu kadar stresli olacağını tahmin etmiyordum. Şuan korkudan, heyecandan ne yapacağını bilemez bir haldeyim
Öyle oluyor beklemek yoruyor insani zaten inşallah güzel haberler alırsınız

Arkadaşlar Antalya ıvf de tedavi görüyorum doktorum Murat berkkanoğlu burada tedavi görenler var mı?
Hastasını ayakta karşılıyor güler yüzü samimi heran ulaşabiliyorsun en fazla bir saat içinde dönüş sagiliyor hastane temiz tahlilleri dışarda yapabilirsin diyor bize tüm tahlilleri dışardan yapın dedi elbette birkaç tahlil orda yapıldı ama ucret ödemedik ama muhakkak semen analizini hastanede yapmamızı istedi biz yapmadık ama pişman olduk sonra ilaç konusunda çok yardımcı oldular

Bende Murat beyden memnunum hastane de dediğiniz gibi temiz. Rabbim bebeğimizle kavuşmayı nasip eylesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…