Antalya ıvf tüp bebek merkezi

Bugündü benim 3. Gün yarım doz yaptım neyseki :) ama doktor önemli değil demişti. Ilk kan testini 9. Gün mü verdiniz? Ben belki 7. Gün veririm demiştim ama iğne etkisi devam ediyor diye okuyunca vazgeçtim.

Bende yarım doz ovitrelle vurulmuştum 9.gün değerim 9,25 gibi bişey çıkmıştı zaten o da iğne etkisiymiş ertesi gün de kan istediler değer 5 e düştü. Yani 9.gün değerini anca bu kadar etkileyebiliyor daha çok idrar testlerini yanıltıyor ama zaten kanda çok yüksek çıkmıyor

2 Gün daha o stresi yaşamaktansa 9. Gün yapmak daha mantıklı geldi

Bugündü benim 3. Gün yarım doz yaptım neyseki :) ama doktor önemli değil demişti. Ilk kan testini 9. Gün mü verdiniz? Ben belki 7. Gün veririm demiştim ama iğne etkisi devam ediyor diye okuyunca vazgeçtim.
Ben 9. Günü bekledim hiç test yapmadım boşuna stres olmak istemedim açıkçası zaten sonra yok ikiye mi katlancak falan diyorsun daha zor oluyor. Hiç bulaşma ogünlere :)

Bana çatlatma iğnesi vermediler sadece 3 günde bir progesteron iğnesi yapıyorum. Bugün 9.günüm değer 17.2 çıktı benim ondan sordum düşük geldi salı günü yeniden test verecem

Merhabalar ovitrelle yarım doz ayarlamasıni nasıl yaptınız doz göstergesi yok ya ignede göz kararı mi

Anladım canım bende şimdi bir tane kullanıyorum drosetil diye bir ilaç 12 kasımda da başka ilaçlara başlıyacam
Merhaba elinizde fazla drosetil hap kaldı mı acabaa bende Kemal hocanın hastasıym da birkaç adet eksik varsa fazla sizden alabilir miyim diyecektim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…