Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

benim kan testim yüksek çıkmıştı üçüz değeriydi fakat tek bebek doktorum ikiz olmasın tek daha iyi dedi.canım transferde sıkısık olmak zorundasın ben çatlayacam sandım bi ara 3kez tuvalete gittim az ama izin veriyolar zaten sıkısık olup olmadığın ultrasonda görünüyo hiç kafan takma 3 dakka ancak sürüyo sonrada yattığın yerde yardımcı oluyolar

şimdi iyim bi sorun yok çok şükür kanamalarım ve bulantım 4.aya kadar sürdü ama artık bitti.seninde kızın oluyomuş.isim buldunuzmu.

çok sevindim iyi olduğunuza:)evet benimde kızım oluyor.senin kızında hayırlı olsun.isim konusu en zor iş galiba kafamız çok karışık.bir kaç alternatifimiz var ama hiçbirşeyi yakıştıramıyoruz.siz peki isim konusunda ne düşünüyosunuz?

bizim netleşti eda beste olacak inş.ama çok düşündük kafamız karıştı iyice şimdi ismide hazır bakalım sağ salim doğsunda

ayyyyy inşallahh allahım bizede nasip etsin kızlarrr duanıza ihtiyacımız var

prenses kızlarınız sağlıcakla doğsunlar inşallah

beyaz pembe bende sistit var canım çok ilerlemiş değil ama sanırım kronikleşti artık 1 bardak su içsem 2 dk zor tutuyorum o kadar suyu nasıl tutacam valla onu düşünüyorum tutmak bişey değil çıkarırken ya embriyoya bişey olursaa
yaaaa çokmu gereksiz telaşlar yapıyorum insan herşeyden tedrgin oluyor işte

bide kızlarr ben 2 tane embriyo istiycem siz bu konuda ne düşünüyorsunuz :26: mete beye söylemedim 16 tısında randevum var o zman
söylemeyi düşünüyorum nasıl yaklaşır sizce bu duruma merak ediyorum

sizlerin tek embriyomuydu???

canım bence boşuna telaş yapıyosun aynılarını bende yaptım üstelik ben alanyadan geldim düşün arabada su içe içe çatlayacaktım nerdeyse ama bişe olmadı içini ferah tut.2 embriyo olayını mete beyle görüş kabul eder sanırım tek embriyoda şns çok düşük çünkü biliyosun burda herşeyi yazmak istemiyorum özel msjda nerden yazılıyo bilmiyorum.

canım ya çok teşekkür ederim çok sağolinsanın elinde değil işte heyecan korku telaş hepsini bir anda yaşıyoruz ah bide günler geçmiyor hiç transferden sonra napacam hiç bilmiyorum
sen burda herşey yazılmıyor dedinya bak şimdi çok merak ettim ben canım benim ismimin üzerine tıkla özel mesaj gönder çıkıyor oraya girip aynı şekilde yazıyorsun gönderiyorsun canım
merakla bekliyorummmmmm

Merhaba
ben ilk denememi gelecek tüp bebek te yaptım. İlk gün bilgi almak için gitmiştim apar topar muayeneye aldılar neden muayene oluyorum dememe kalmadan yattım doktor koltuğuna ve çıkarken anladım ne bu acele...... muayene ücretimiz 100 tl :)
Valla orada imzaladığınız kağıdı çok iyi okuyup tıbbi terimleride çok iyi öğrenmenizi öneririm. Tamamlanmamış tedavi kabul edip başarılarını etkilemediklerini söyledikleri durumda maşallah para ile ilgli hiç bir geri ödeme olmuyor. Halbuki ben başka bir merkez ile görüştüğümde embiryo gelişmeme durumunda tadavi tamamlanmamış tedavi oluyor ve aldıkları paranın 3 te 2 sini iade ettiklerini anlattılar. Bence gelecek tüp bebek merkezi için ilk öncelik para... Mete beyi araştırıp direk oraya gitmiştik. Başka hiç bir yere sormadan. İlk gittiğinizde sürekli başarının çok yüksek olduğunu anlatıp durdu. Ama biz sonuçta şunu öğrendik ki embiryo gelişmemesi (ki internette dönemsel olması dışında embiryoloktan, laboratuvardan vb. bir çok etkenden kaynaklanabileceğini söylüyor) onların başarısını etkilemezmiş. Biz üzüntü ile doktor beyin karşısında otururken o bu durumun başarı yüzdelerini etkilemediğinden bahsetti bana. Ne kadar etiktir bu onuda bilemiyorum.
Kimseye tavsiye etmiyorum.

merhaba canım .. teşekkür ederim canım.. seni de kutlarım Allah hayırlısıyla tamamına erdirip sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah... hayırlısıyla darısı başımıza.. şimdilik her şey yolunda gidiyor şükürler olsun ki umarım sonucu da güzel olur...

hayırlısı canım inşallah herşey güzel.yalnız burda herkes merkezle ilgili bişeyler yazıyo genellikle olumsuz sonuç alanlar sanırm.benimde şansımın %50 olduğunu söyledi mete bey 2 kez ön görüşmeye gittim karar vermeden kafan çok karışık rahatla ondan sonra görüşelim dedi.sskdan faydalanamadım çok fazla uğraştırıyolar diyede uğraşmadık merkezden rice ettik indirm yaptılar muayene ücreti dahi almadılar.ilaçları ben kendim aldım merkezde çok uygun fiyat çıkrdı benim aldığımda 100-200 tl fazlaydı o kadar oda normal.bilmiyorum ben orda kimseyi tanmıyorum ama çok yardımcı oldular.halada arada arıyolar nasıl olduğumu soruyolar.düşük tehlikem olmuştu sürekli arayıp bilgilendirdiler ben memnun kaldım diğer merkezinde ne kadar pahalı olduğunu biliyorum sırf ön görüşme için muayene hariç 200 tl falan para istediler.herkesin kendi tercihi

katılıyorum sana beyazpembe bende ön görüşmeye gider gitmez para vermedim öyle apartoparda kimse beni muayneye almadı :26:
allah razı olsun bana ödeme konusunda çokkkkk yardımcı oldular, ayrıca farklı yardımlarıda oldu ama burda söylemem doğru olmaz belki
ben daha yeni menagona başlıcam uzun protokel olduğundan decapeptyl kullanıyorum şimdilik inşallahh pazartesi muaynem var heralde artık menagona başlarım
mete bey yaşımdan dolayı ve bende problem olmadığından şanslı olarak nitelendirdi bizide allaha şükür sperm sorunumuz var ama çok kötü değil sağlıklı spermlerimiz var yani

hayırlısı arkadaşlarım şimdilik herşey yolunda ilgileri çok güzel 2 gün önce bişeye takıldım meral hemşireyi aradım en az 10 dk konuştu benimle geçiştirmedi en ince ayrıntısına kadar açıkladı ve beni rahatlattı bunlarında çok önemli olduğunu düşünüyorum
tabiki kesinlikle %100 olacak diye gitmiyoruz hiçbirimiz allah yazdıysa inşallah bu tedavilerimiz vesile olacak bizimde yavrularımz olacak allahım hepimize nasip etsin inşallahhhh

bende 2 defa antalya tüp bebek merkezinde tüp bebek denedim ama maalesef başarılı olamadık.şimdi bide gelecek tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyorum fakat daha
öncesinde bu defa rapor alabilirmiyim acaba diye düşünüyorum.malum 3. deneme olacak ve masrafları çok bu işlerin.
sen nasıl rapor aldın çok mu uzun sürüyo.neler gerkiyo bana anlatabilirmisin?? umarım transferin güzel geçmiştir ve inşallah bebek sahibi olursun:)))

selammmmbugün çalatmaiğnemi oluyorummm allah kısmet ederse perşembe yumurtalarım toplanıyorrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…