Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

peki şimdi bizde morfoloji sorunu vae ama dr tese den bahsetmedi.bu şekilde sperm alınırsa tutmaz mı anlamadım şimdi offf((

peki şimdi bizde morfoloji sorunu vae ama dr tese den bahsetmedi.bu şekilde sperm alınırsa tutmaz mı anlamadım şimdi offf((

cancazım ben bizim gibi morfoloji problemi olanlar için yazmadım.yanlış anlama kafanda karışmasın arkadaşım.ben sadece tese ve mikrotese olayını ve bunu devamındaki yapılan şeyleri yazdım.sonuçta morfoloji ve azosperm ınfertilite problemi değilmi? hepimizin amacı emeklerimizin sıkıntılarımızın (maddi ,manevi),sonucu olarak hayırlı özürsüz bir evlatla evimize gitmek değilmi? hem morfolojide gerek yok tese yada mikroya ki.cancazım morellerinizi bozmayın lütfen.allaha emanet olunuz

günaydın arkadaşlarrrrrrrrr
merfoloji bizdede var ama 0 değil
mete beyin bana söylediği şey şuydu ilk testi elimize aldığımızda tüp bebekte 1 yumurta 1 adet sperm gebelik olması için yeterlidir oda sizde fazlasıyla mevcut dedi

teknoloji o kadar ilerlediki arkadaşlar azospermde de artık birçok teknikle sperm üretiliyor hiç bir şeye canımızı sıkmadan pozitif bir şekilde ve sonuna kadar tedavilere devam diyorum ben

ben cumartesi günü ilaç tarifi için gittim kan verdim değerine göre ilaçlara başlatacaklardı ve ayın 2 sinde decapeptyl e başlıyorum 16 tısında randevum var meral hemşirenin dediğine göre ocağın son haftası inşallahh taransferim olacak inşallah hiç bir aksilik çıkmadan şu tedavimi başarıyla ve mutlu haberle sonlandırmak istiyorumm
hepimizin öyle olur inşallahh

merhaba arkadaşlar, gelecek tüp bebek merkezi evime cok yakın, nasıl bir yer bi araştırayım derken dün akşam katıldım aranıza :)

gelelim sorunumuza; benim eşim(29 yaşında) lösemi hastsı, 2 yıl önce tedaviye başladık, o acıyla siperm dondurmak falan gelmedi aklımıza.. ilk kemoterapiden sonra aklımıza geldi, sperm testi yaptırdık ama hiç canlı siperm çıkmadı.. velhasıl 5 ay kemoterapi gördü ve sonrasında ilik nakli oldu.. şimdi sağlık durumu iyi hamd olsun,kontrolleri devam ediyo ama ilaç kullanmıyo artık..

bebek sahibi olmayı çok istiyoruz ama canlı sperm çıkmayacak korkusuyla gidip tahlil de yaptıramıyoruz.. malum bu hastalıkta moral çok önemli,eşimin olumsuz sonuç alıp da üzülmesini istemiyorum.. ilik naklinin üzerinden 2 yıl geçmesini bekliyoruz, şu an 18. aydayız.. inşallah her şey yolunda giderse yazın bi tüp bebek merkezine gitmeyi düşünüyoruz.. bizim durumumuz normal azospermi durumunda olanlar gibi tese taya mikrotese yöntemleriyle çözülebilir mi sizce? benzer bir vakka duyan ya da bilgisi olan var mı? hep bir umut var içimde ama sonu ne olur bilmiyorum

canım hoş geldin aramıza.çok çok geçmiş olsun.allahım size sabırlar versin.çok üzüldüm.ama en kötü günleri geride bırakmışsınız sanırım.inşallah kat kat daha güzel günler yaşarsınız.azospermi probleminde ancak microtese ile ne olacağı anlaşılabiliyo malesef.yani microtese de kesin sonuç değil.kesinlikle şans işi.denemekten başka çareniz yok.inşallah dilediğiniz gibi olumlu sonuçlanır herşey.tekrar çok çok geçmiş olsun.

hoş bulduk canım.. iyi dileklerin için çok teşekkürler.. bakalım işte 2 yıl dolunca bi merkezle görüşüp ne yapabiliriz öğrenecez.. gelecek tüp bebek merkezinde mikrotese yapılabiliyor mu? ya da en yakın nerde yapılabiliyo?

canım benim eşiminde microtese olması gerekiyordu gelecek tüp bebek merkezinde sorunsuz bir şekilde işlemimizi yaptırdık ve olumlu sonuç aldık.

geçmiş olsun canım bizde geleceğe çok yakın oturuyoruz.inş sperm bulunur.mete beyle görüştün mü hiç.tıp fakültesinde metin sevük var üroloji uzmanı onu tavsiye edebilirim eşine.benim eşimin de doktoru o.

çok geçmiş olsun canım inşallahhhhhh bundan sonra eşinin sağlığı hep iyiye gider
eminimki siz bu hastalığı atlattıktan sonra herşeyin üstesinden gelirsiniz ve sağlıklı bir bebiş alırsınız kucağınıza canınızı sıkmayın sağlık olsunda bebek her şekilde olur

canım benim eşiminde microtese olması gerekiyordu gelecek tüp bebek merkezinde sorunsuz bir şekilde işlemimizi yaptırdık ve olumlu sonuç aldık.

sizin adınıza çok sevindim canım, Allah tamamına erdirir inşallah.. gelecek tüp bebek merkezinde mikrotese yapılıyor olması çok mutlu etti beni, inşallah sonucu da bu şekilde mutlu eder :)

çok teşekkürler canım.. yok henüz bu konuyla ilgili hiç kimseyle görüşmedik.. sonucun olumsuz olacağı endişesiyle eşim pek ılımlı bakmıyor.. zaten ilik nakli üzerinden 2 yıl geçmeden herhangi bir ilaç ya da operasyon da yapılamıyor.. 2012 temmuzunda 2 yılımız doluyo inşallah.. yazın gelecek tüp bebek merkezine bi gidip bilgi almayı düşünüyorum.. şimdiden araştırmaya başladım ki; hem kendimi her duruma hazırlayım hem de eşimi doktor önerilerin için de teşekkür ederim :) hepimiz için her şey güzel olur inşallah..

slm cancazlarım kuzey 28 aramıza hoş geldin.geçmiş olsun canm Rabbim bu zamana kadar yardımcınız olmuş bundan sonrada inşallah yardım eder.en zor günleri atlaşmışsınız ya bundan sonrası devede kulak morelinizi bozmayın.RABBİM sizin yar ve yardımcınız olsun.Allaha emanet olunuz morellerinizi yüksek tutunuz Dualarımdasınız

hoş bulduk canım, iyi dilek ve duaların için çok teşekkürler.. dediğin gibi bu güne kadar Rabbimin bir çok mucizesi bizimleydi, belki bebek konusunda da bizimle olur .. "zaman" gerçekten bircok şeyin ilacı..

Allah hepimizin yardımcısı olsun :)

günaydın herkesee arkadaşlar ben dün decapeptyl le başladım 16 sına kadar kullanıp 16 da muayneye gidiyorum

gelişmeleri hepimiz yazalım
bu arada hepinizin yeni yılı kutlu olsun sağlıklı bebeişlerimiz yeni yılda kucaklarımızı doldursun inşallahhhönce karnımızı sonra kucağımızı

göürüşüzzzzzzz

merhaba kızlar ben bayadır giremedim siteye hatırlarsınız beni.öncelikle lara ve gayem tedaviniz hayırlı olsun bende temmuzda tedavi gördüm ilk denememdi 6.ayımızı doldurduk şükür.kızım olacak martın sonunuda.benim size tek tavsiyem kafanızı karıştımayın ve sadece inanın olacağına sormak istediğini bişe olursa buralardayım

canım senin ikiz deilmiydi bi de sizde problem neydi?

canım benim çok sevindim sağlıcakla kucağınada alırsın inşallahhh

sizin yardımlarınız çok önemli özellkle pozitif destek oluyosunuz sizleri görünce olacağına daha çok inanıyorum ben canım
çok şükür hiç negatif değilim hep olacağına inanıyorum inşallah rabbimin yardımıyla

uzun protokol benim tedavim ocak sonu gibi transfer olur dedi meral hemşira bakalım inşallahhh sonucuda güzel olur senin sorunun neydi kaç yıl beklediniz canım
valla aklına gelen herşeyi yaz inan hepside bizim için çok önemli
transfere girerken çok sıkışıkmıydın mesala kendini nasıl kontrol ettin bu konuda bunları çok merak ediyorum

mrb canım.herşeyin yolunda olduğuna çok sevindim.en son kanamaların vardı şimdi nasılsın?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…