Tüp Bebek Merkezleri Antalya Gelecek tüp bebek merkezinde tüp bebek yaptıracaklar

merhaba bende aranıza yeni katıldım.umut9 çok üzüldüm. çok geçmiş olsun şu andaki durumunu tahmin edebiliyorum.ama önemli olan saglık eşin yanında saglıklıysan herşey olur.sadece biraz zaman.kendine iyi bak

negatif ..üzgünümm

UMUT9 yazılarını takip ediyordum inanki cok üzüldüm bende 2 defa negatif denemesi olan biri olarak seni en iyi anlayanlardanım. Ama napalım yılmak yok yine deneyeceğiz kısmet olursa. Sana ne kadar moral vermeye çalışsakta insan en iyi kendi üzüntüsü kendi bilir arkadaşım allah sabır versin sağlık versin sana inşallah en kısa zamanda gebe kalırsın. Öpüyorum sevgiler.a.s.

EVEEEEET..... bismillah dün aysun hemşire ile görüşerek ilk adıma başladık...tedavi öncesinde rapor için gerekli belgelerimizin neler olacağını gösteren listemizi aldık..aşılamalarımda bukadar heyecanlı değildim..ama şimdi heyecan basması yaşıyorum..sonucundan çok süreç beni heyecanlandırıyor...bu arada kızlar aylar sonra merkeze gittim vee özlemişim orayı..sonucu bir tarafa bıraktım, umutlarımızın yeşerdiği yer orası..umutlarımızı sulayan aysun hemşireye ve mete beye çooook teşekkür ediyorum..tabi sahne arkasındakileride unutmamak lazım..ayrıca görsel sanatlarla ugraşan biri olarak söylüyorum; bekleme salonundaki çiçeklerin arttırılması süper olmuş..insanın heyecanını dindiriyor ve rahatlatıyor...yüzlerindeki sıcaklığın, bina içine yansıtılması güzel olmuşşşş....kızlar sakın benimle dalga geçmeyin:eek: napıyım herşeyi görsellikle algılıyorum...veeeeeee heyecanla adetimi bekliyorum...bekleyin iğneler ben geliyorummmmmm.öpüldünüz kızlarrrr....

HAH haydi bakalım ressam07 hayırlısı olsun hiç heyecanlanma herşey yolunda gidecek :) ya biliyomusun bende en son mayıs ayında ordaydım merak ettim valla son değişiklikleri :) ayıcaaa aysun ve meral hemşireyi, mete beyide özledim :) Çok öpüyorum seni bol şanslar diliyorummm gelişmeleri yazmayı unutmaaaa a.s.

umut9 canım 2 negatif sonucu olan biri olarak seni çok iyi anlıyorum biz ne desek boş ama allahtan ümit kesilmez her şeyden önemli kendinsin onun için kendini yıpratma öptüm inşeallah birgün bizimde bebişlerimiz olur canım senin sorun neydi

hepinize desteğinizden dolayı ayrı ayrı teşekkür ediyorum....neden neden diye bağıra bağıra ağlamak istiyorum ama olmuyo isyan ederim diye korkuyorum aklıma geldikçe içimi sıka sıka gözlerimde yaşlar akıp gidiyo...
mete bey %50 demişti tabi umutlandırmamıştı ama telefonda durumu açıklarken bende senden olumlu sonuç alıcağımızı düşünüyodm dedi.tedavi sırasında hiç olumsuz bişey yaşamdık herşey hep yolundaydı herşey istenlen gibi olması gereken gibiydi..yumurta ve transferimin denk gelmesini istediğim bazı özel günlerim vardı,onlar bile istediğim gibi oldu çok olumluydu bu sefer olacak inş. diyodum....ama sonunda koca bir SIFIR veyine sonunda durumun özeti Nasip değilmiş..Olmamasıyla mı sınanmak yoksa olduktan sonra evladınla mı sınanmak diye sorup rahatlamaya çalışıyorum.Allah hepimizi evladına kavuşturur inş.

Son düzenleme:
UMUT CANIM ÜZÜLME ZATEN İLK DENEMEDEçoğu kişininki tutmuyo inan çok üzüldüm benim umudum vardı şimidi düşünüyorumda boşunamı o kadar çekilen şey biliyosun bende başlayacam böle olunca içmden gelmiyo hiç:KK43:(

sakın öyle düşünme benim nasibimde bu varmış daha çok sabretmem gerekiyomuş ama senin benimle aynı kaderi yaşayacağının ne garantisi var ki.bir çok insan var ilk denemesinde hamile kalan o yüzden karamsar olma. sen başla hayırlısıyla gerisi Allahın takdiri

saol canım üzülme tamammı vardır bi hayır belkide doğal yoldan olur çok var öle

evet şimdi tüp bebekten sonra doğal yoldan olan kişilerin yazılarını okuyodum.. kim bilir bende böyle bir mucize yaşarmıyım ....İnş. senin güzel haberlerini alırız yakında, umutlu ve olumlu ol tamammı

inş.bakalım 2011e anca başlarım bu gidişle hayırlısı ya artık napalım.ben çok okudum onları sanırım tüp bebekteki bazı ilaçların faydası falanmı oluyo ne bilim vücuttan hemen atamıyosun sonuçta

Canım üzülme demek çok boş bende geçen hafta bugün negatif sonucu aldım. Benim de ilk denememdi. Hep içimizde oldu düşüncesi vardı. Hep konuşuyodum onunla ve biliyorum birkaç gün yaşadı. Ben çok sinirlendim 5. gün eşime ondan gitti diyorum bebeğimi ve kendimi suçluyorum. İnan bende bugün kendime gelebiliyorum.Sende atlatacaksın ve 2. deneme için umutlanacaksın merak etme. Allah sabır versin. Allah kucaklarımızı bebeişlerimizle doldursun inşallah.

benimde aynı ama ben daha tüp bebk yaptırmadım önceki sayfalarda okumuşsundur eşimin sperm sayısı çok düşük ve alışamıyorum bi türlü bu fikre yeni bitkisel kapsüle başlayacağız yarın kargodan geliyo etkiliymiş kullananlar sayının yükseldiğini sölüyo hayırlısı artık diyorum.yarında sosyal hizmetlere gidecez eşimle oraylada bi görüşücem aklıma hangisi yatarsa tüp bebeğide 2011de ancak başalyacam inşllah...

canım birde nekadar fiyat çıkardılar

tatlım biz rapora başvurduk..19 agustosta alıcaz raporu inşallah...rapor olunca en fazla 2500 tutuyor sanırım..daha az olabilir ama fazla olmaz...1 eylülde iğnelerime başlıyoruz inşallah...eylülsonu gibide transfer olur herşey yolunda giderse tabi..okadar da uğraştırmıyorlar seni...aysun hemşire yol gösteriyor zaten..tıp fakültesinden yerimizede randevu alıyorlar...sadece belgeleri hazırlamak lazım...baya bir belge var...

sevgili arkadaşlar ben bugün rahim flimi çektirdim.dktrma eşimin sperm tahlilerinide götürdüm ve sonuç cancazlarım normal yolla çocuk sahibi olabilirsiniz dedi.çok şükür rabbime ki artık tedavi olmamıza gerek yokmuş normal yollada bir kaç ay içinde çocuk sahibi olabilirmişiz.çok mutluyum cancazlarım sizleri çok seviyorum.beyazpembe hanım evt artık kimse yazmıyor ama endişe etmeyin lütfen yazılanların hepsini tek tek okuyor ve her gün sayfaya bakıyorum.evt bişey yazmıyorum çünkü yazacak dişe dokunur hiç bişeyim yoktu ama şimdi çok mutluyum umarım sizlerde hep mutlu olursunuz.

mceyde çok sevindim çok mutlu bi haber bu.peki eşinizdemi sorun vardı nasıl bi tedavi yöntemi uygulandı benim eşimde sperm sayısı ve harketi çok az diğerleri normal aslın hiç tüp bebek isteiyorum ama 28 yaşındayım ne yapacağımada karar veremedi.birde tüp bebekmi mikromu yapıyolar bilginiz varmı.inş en kısa zamanda bebeğin olur

X