Makyaj Ürünleri Anneniz makyaja kızar mıydı ?Kaç yaşında makyaja başladınız.

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
göz kalemini makyajdan saymazsak full makyaj yapmaya 20 yaşında başladım
kaşlarımı da 16 yaşında aldırdım
makyaj yapmayı çok seviyorummmmmmmmm

benim annemde güzelim cildini mahvediyon diye kiziyo halen..
kaslarimi 19 yasimda almaya basladim.. makyaj da 17 yasimdan beri yapiyorum

haa bide eklemek istedim kisin pek yapmiyorum. dogal halimle dolasiyorum.. kisin genel olarak kendime pek bakmadigimdan..

ama yazin acilip sacilip süsleniyosun yaa.. o yüzden daha cok yapiyom yazlari...

kendimi bildiğimden beri severim boyanmayı annemin makyaj ürünlerini az mahvetmezdim

orta2deyken gözlerime kalem cekmekle basladım ama lise 2-3 gibi tam makyaj yapmaya basladım..benım annem ortaokula giderken kızıyordu yasın kucuk vs diye .benım annemde bakımlıdır dıkkat eder kendine.. dısarıya cıkarken kaşlarını boyar (hiç yok cunku)gozlerıne kalem rimel..çok hafifte olsa rujunu surer öyle çıkar.. artık yaşlandım koyu makyajlar gitmiyor kanısında cunku.
üniv 2deyken kaşlarımı aldım..
lise 2ye giderken ablamın sac boyası artınca bende sacıma surmustum ara ara güzel olmustu ama meçli gibi ahahah :))

16 yaşımda kaşlarımı aldırdım ogünden sonra makyaj yapmaya başladım
bir dahada bırakamadım...

saç boyasıylada erken yaşta tanıştım 15'imde balyaj yaptırmıştım...

Utanmasam doğuştan başlayacakmışım.

Annem kızmazdı,çünkü benim süslü olacağım ben 6yasındayken anlamış

kaşlarımı 14 yaşımdan itibaren aldım çünkü orman gibiydiler. baya baya makyaj yapmaya da 17 yaşımda filan başladım.

kızardı bu nedenle hiç elimden gelmez makyaj.aslında tek sebep annem değil bende hiç meraklı olmadım süse püse belki meraklı olsam yapardım

Aboooowwwwwwww erkencisiniz ya
Ben makyaj yapmaya baslarken 18 yasindaydim, sadece gozler, halende oyle... :86:
Kaslarimida araliktan beri aliyorum (22 yasindayim he :90:)
Annem kizmadi valla aksine yapsana kizim diyip tutturuyordu :90:

Son düzenleme:
Kaşlarımı 16 yaşımda sadece düzelttim. Hatta ilk kez kaşımı aldırdığımda annemle birlikte gittik kuaföre. Annem genç kız kaşı olsun, çok alma demişti alan kıza. Hala çok inceltmem.
Günlük makyajı da 17 yaşımda yapmaya başladım. O da sadece rimel, kalem ve uçuk renk bir ruj. Sonradan fondöten ve açık renk far da eklendi.
Saçımı ise hiç boyatmadım.

Annem bana hiçbir zaman karşı çıkmadı yani.

Son düzenleme:
Ben Lise 1 deykenn, sadece göz kalemi ve rimel sürerdim ( gerci hala o kadar ) ama veli toplantılarında öğretmenler şikayeette bulunduğu için annem çantamı falan kontrol ederdi, bende göz kalemimi diplere bi yerleere sıkıştırıp evden ciktiğimda binanin içinde sürerdim hemde aynasız Baya bi elim alışmıştı artık Anneme söyledim sonradan diyorki o yüzden mi binadan gec cikiyordun
Annem bana cok cektirdi o konuda ama kardesim lise de kac kez saç boyattı herseye erkenden basladı öcümü aldı

Kaşımı 14 yasında aldırmaya başladım,makyaja da lisedeydim ama tam hatırlamıyorum. 16 17ydi sanırım Hiç karışmazdı annem, o benden daha süslüdür çünkü,makyaj yapmadan markete bile çıkmaz

makyaja lısede basladım ılk bırıkdırdım para ıle far almısdım sonra kalem rımel ve parlaıcı sacımı orta sonda bıtınce boyatmsıdım oda kızıldı annem sadece kaslarımı aldırmama ızın vermezdı onuda gızlı gızlı tabı halederdım saclarım erkek gıbı keserdım kendım oyle gezerdım kadın zavalım hıc uzmaıyor bu kızın sacı derdı lıse 1de ılk kez kasımı gıttım aynanın karsısına gecdım aldım artı bıde sag kasıma ıkı adet faça çemişdim bayag sonra dıkatını cekmısdı ve tabı azarı ısıtmsıdım o ne oyle sey kadınalrı gıbı ıncecık aldın kasını dıye kızmısdı bırakmsıdım uzayıncada kendı goturdu zaten kuafore aldırtı ama sımdık kım tutar bıtlıyı makyaj manyagı oldum cıkdım ekmek almaya dahı makyajsız cıkmam D:

Son düzenleme:
yok kızmazdı, zaten kendi de süslüdür
anasına bak kızını al misali ee ben de ona çekmişim
çok severdim küçükken annemin makyaj malzemeleriyle boyanmayı, ama o sürsün isterdim, daha güzel sürüyo ya
dudağım uçuk olduğunda ruj sürerdi, ruj yarayı geçirirmişşş.. ben de hep dudağım uçuk olsun isterdim :90:

17 yaşıma kadar makyaj yaptırmadı annem. iyikide yaptırmamış. ilk makyajımı lise mezuniyetinde yaptım diyebilirim.

ben heb merakliydim cocukluktan beri. 13 yaslarimlada ilk adimi attim gizli gizli alir yapardim zamanla da alistirdim. nedense tek bu konuda özgürdüm. hic kizmadilar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…