Annemle anlaşamıyoruz, sizce evlilik bir çözüm mü yerimde siz olsaydınız ne yapardınız?

Bulunduğunuz ev kira mi babanız mı almıştı? Kartınızı elinden almak için aile ve sosyal hizmetler bakanlığından yardım talep edin. Evden uzaklaştırma da aldırabilirsiniz. Evlenmek çare değil.

Başkasının ailesiyle yaşamak kendi ailenle yaşamaktan iyi olamaz bence. Bir maaş gelirin oluncaya kadar sık dişini yıllardır sabretmişsin

Belki eşi de çalışıyordur.
Kimse şunu diyemez. Önce gel deneyelim aile olamazsak ayrılırız olabilirsek ev ayarlarız. Tek yaşayan biri olsa hadi bir nebze anlarım ama o da birçok risk barındırıyor. Siz kendinizi çok ezdiren birisiniz. Diğer ay hamile kalıp da kapının önüne koyarlar gibime geliyor.

Bankadan yeni kart alabilirsin. bankaya git, durumu anlat annendeki kartı iptal etsinler sana yeni kart yapsınlar ama eve yollamasınlar şubeden al.

Hayatınızdaki adama ailevi sorunlarınızı anlatmayın. Anlatıpta para istemeyin kendisi göndermek istese bile kabul etmeyin.
Anneniz nasılsa hayatınızdaki herifte o şekil ikisi birbirinden beter. Ne demek ayrılacak? Cehennemin dibine gitsin.
Şu devirde anayla yasamak kaldı mı ya? 1-2 ay değil. Erkeklerin kandırma yöntemi kandırma. Kuzenimede esi aynı böyle dedi senelerce anasıyla yasadı daha yeni eve cıktı. Bu herifle beraber olmaktansa annenizin yanında durun adam gibi calısın meslek edinin düzeninizi kurun bence.

Pardon ama ben kime ezdiriyormuşum kendimi ? Anneme mi yoksa erkek arkadaşım olan adama mı ? Kimseye ezdirmiyorum kendimi bu eziklik değil sadece şuan kendi ayaklarım üzerinde duramıyorum gerçekler ve hayaller aynı mı hemen oluyor mu herşey sihirli değneğim olsa zaten hemen hayalimdeki mesleği icra eder ayrı eve çıkar tek başına kraliçeler gibi yaşayıp giderdim toz pembe mi size göre herşey? Ben istemez miyim böyle olmasını niçin ders çalışıyorum gece gündüz niçin emek veriyorum kimseye kendi anneme bile muhtaç olmamak için ayrıca evden gidince yetim aylığım onun olsun zaten ona aktaricam olursa.

Ayrıca erkek arkadaşım beni çok seviyor bana tapacak kadar hemde. Kim kapının önüne koyacakmış beni ? Hiç sanmıyorum hem güzel bir mesleğim olacak ben çok güçlü bir kadın olacağım her zaman iyi bir başka seçeneğim olacak hayatimda ben kendimi her türlü kurtarabilirim ziyan olan emin olun benim hayatım olmaz olsa başka hayatlar ziyan olup gider ama benimki asla.

Ayrıca erkek arkadaşım beni çok seviyor bana tapacak kadar hemde. Kim kapının önüne koyacakmış beni ? Hiç sanmıyorum hem güzel bir mesleğim olacak ben çok güçlü bir kadın olacağım her zaman iyi bir başka seçeneğim olacak hayatimda ben kendimi her türlü kurtarabilirim ziyan olan emin olun benim hayatım olmaz olsa başka hayatlar ziyan olup gider ama benimki
Olmuyor annemle yaşamaya artık sabrım yetmiyor onu da üzüyorum kendimi de asabi asi bir insan olup çıktım her kötü davranışında dayanamayıp ağlıyorum çocuk gibi çok sinirlerim bozuldu başka seçeneğim de yok ama haklı olabilirsiniz

Başkasının ailesiyle yaşamak kendi ailenle yaşamaktan iyi olamaz bence. Bir maaş gelirin oluncaya kadar sık dişini yıllardır sabretmişsin
Yıllardır sabrettim de annem son zamanlar çok değişti çok pinti oldu dayanmıyorum yedek birşeyim yok evde. OKB hastasiyim zaten temizlik olarak. Yapamıyorum işte. Ve mesleğime belki de bir sene var ben iş bulup çalışamam dersimi ihmal edemem zaten yetim aylığı kesilir aynı şey sonra aynı sorunlar. Annem hiçbirşeye para vermiyor şampuan almama bile.

Anlaşılan siz kararı vermişsiniz ama hata yapıyorsunuz. Sevgiliniz tapar gibi seviyor olabilir oturun bakalim kv evinde o ilişki ne oluyor. Bir yedek nevresim olsun diye kv evinde kalacaksınız . Avukatsınız herlade cok guzel mesleğim olacak diyorsunuz önce olsun sonra kendi evinize cikin.

Onu bunu bilmem sakın eş ailesi ile yaşama, bir iki ay derler ömürlük kalırsın, kafayı yersin...

Siz tapacak kadar sevgi görmediğiniz için onu sevgi zannetmişsiniz.

Erkek arkadaşım benden biraz büyük demissin.yaşlarınız kaç?
Benim gördüğüm, evden kurtulmak için evlenen hiç kimse mutlu olmuyor.daha beterini yaşıyor.belki sen yaşamazsın ama en azından oku,çalış,ayrı eve çık.. istediğin gibi harca,istediğini yap.sonra evlen.bu arada hep, başta ailemle yaşarız sonra ayrı eve cikariz denir ama o iş öyle olmuyor.

Bulunduğunuz ev kira mi babanız mı almıştı? Kartınızı elinden almak için aile ve sosyal hizmetler bakanlığından yardım talep edin. Evden uzaklaştırma da aldırabilirsiniz. Evlenmek çare değil.
Ev bizim .
Ben 25 yaşındayım o ise 36 yaşında.

Ev bizim .

Ben 25 yaşındayım o ise 36 yaşında.
36 yaşında evlenmek ister.acele etmesi normal.seninde beklemek istemen normal.sakin ben farklıyım, durumum başka,diğerlerinin yaşadığını yaşamam deme.herkes kendini ozel sanır ama yaşananlar hep aynıdır.kendin çalış,paranı kazan,oku ,ayrı eve cik.sonra evlen.bu da birkac yil demek.buyuk olasılıkla da bu adam beklemez.sevgilin 25 yaşında olsa idi beklerdi.

Evliliği kaçış yolu görmek en büyük hata umarım bu hataya düşmezsiniz
Annemle anlayamıyoruz o beni anlamıyor bana hasta muamelesi yapıyor bıktım yoruldum artık okb hastasiyim diye insanin üzerine bu kadar gelinmez ki bu kadar da kısıtlanmaz ki. Benim aylığımin yarısını bana verse sorun kalmayacak aslında ama vermiyor kendini haklı görüyor beni de masraf. Beni olduğum gibi sevmiyor kabul etmiyor beni erkek arkadaşım annemden daha çok hak ediyor biliyor musun. Tek üzüldügüm konu canım melek kardeşlerim bu kadın dediğini de yapabilir yurtdışına çeker gider kardeşlerimin yüzünü bile göstermez mahrum bırakır öyle ki kardeşlerim hasta diye onlardan rahatsız olduğum için evden gitmek istediğimi söylüyor halbuki haksiz böyle birşeyi aklımın ucundan bile geçirmedim gitmemem için aklınca vicdan yaptıracak bana işine gelmeyince git işine gelince gitme dengesiz hareketler çok sıkıldım bu kısır döngü bitmeyecek kıymetimi bilmiyor anlaması lazım herşeyin bir bedeli cezası vardır ona da yokluğumu armağan ederek gideceğim evet bu defa ciddiyim gidip evleneceğim çünkü o beni hiç anlamıyor sevmiyor

O benden başka kimseyle evlenmez zaten . Güvenini sarsmış olurum hayalleri yıkılır o da haklı ben güvenilmez bir kızım .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…