annemin kolları çok kötü

bebeto

aşksın sen cansın sen
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2008
482
63
annemin hamileliği çok ağır geçiyor öyle zorki 2 haftadır kollarında ağrı ve elleri tutmuyor aranızda böyle sorun yaşayan oldumu:uhm: annem çok üzülüyor sende hamilesin ben seninle ilgileniceğime sen benimle ilgileniyorsun diyor böyle olucağı belliydi çok ağır geçeceği çok zorlanıyor evime gelmek istemiyorum hep onun yanında kalmak istiyorum bugün gidemedim babam yanında daha 3 ayı var ne olur dua edin anneme bişey olmasın:Saruboceq:

canım önce geçmiş olsun bende de aynı şey oldu dr.a gittim hemen bende kalsiyum ve magnezyum eksikliği varmış ilaç takviyesi verdi ağrıyan yerlerine sıcak havlu koy ve bol bol dinlen kendini yorma dedi bir de her gün bir tane limon sıkılmış maden suyu içerse birkça güne toparlar.
ben 19. haftamdayım. ama farklı zamanlarda yaşanabiliyormuş

annemin hamileliği çok ağır geçiyor öyle zorki 2 haftadır kollarında ağrı ve elleri tutmuyor aranızda böyle sorun yaşayan oldumu:uhm: annem çok üzülüyor sende hamilesin ben seninle ilgileniceğime sen benimle ilgileniyorsun diyor böyle olucağı belliydi çok ağır geçeceği çok zorlanıyor evime gelmek istemiyorum hep onun yanında kalmak istiyorum bugün gidemedim babam yanında daha 3 ayı var ne olur dua edin anneme bişey olmasın:Saruboceq:
canım çok geçmiş olsun dr a gittimi bu konuyla ilgili?annen kaç yaşında?kalsiyum magnezyum eksikliğinden olabilir canım.

X