Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

ferhunde06

Guru
Kayıtlı Üye
23 Şubat 2009
476
4
:çok üzgünüm::çok üzgünüm:Kızlar annem 03.03.2009 da beyin kanaması geçirerek acile kaldırıldı.Acil servisten yoğun bakım ünitesine aldılar.Tam 12 gündür yoğun bakımda yatıyor.Çekmediği acı kalmadı.Oksijen makinasına bağladılar nefes alamıyordu sonra makina zamanla zarar verir diye boğazından delik açıp küçük bir hortumla nefes almasını sağladılar.Bugün camekandan yakından gördük.Annemin durumu iyi değil gidişat kötü doktorlar umut verici konuşmuyorlar.12 gündür hayattamıyım bilmiyorum yaşıyorum ama öylesine.İnanın daha kaybetmeden annemin kıymetini anladım.Keşke şu an yanımda olsada doya doya sarılsam bana hep kızım sen çok hayırlı bir evlatsın iyiki seni doğurmuşum derdi ama ben yinede kendimi yetersiz buluyorum keşke daha fazla şeyler yapsaydım annem için keşke ona hep sarılsaydım saatlerce ellerini yüzünü öpseydim.Sizlere tavsiyem annenizi üzmeyin ve hayattayken kıymetini bilin.Ne olur annelerinize onu çok sevdiğinizi söyleyin.Benim şimdi kanadım kırık sanki hayatta yapayalnız kaldım herşey boş geliyor şimdi bana.(Anneciğim belki beni duymuyorsun sen yoğun bakımdayken ben konuştum sana hani ilk acile kaldırıldın ya elini tuttum kendinde değildin ama elimi sıktın hemde 2-3 kere.Anneciğim seni çok ama çok seviyorum ne olur benim için hayata tutun ne olur ölme beni yapayalnız bırakma beni senden başka kimse düşünmez sana ihtiyacım var ne olur evine dön anne.Beni duymasanda hissediyosun gel annecim hayatım bir anda cehenneme döndü.Hani sen fındığı çok seviyodun ya ben şimdi ağzıma bir fındık atamıyorum boğazımda düğümleniyo lokmalar.hergün Allaha yalvarıyorum annemi bizlere bağışla ne olur alma canını Allahım diye.)
Dualarım seninle annecim ben Allahtan ümidimi kesmiyorum kim ne derse desin.Seni dört gözle bekliyorum canım anneciğim.....

rabbim acil şifalar versin anneciğinize...
üzüldüm inan...senağlama
rabbim onu başınızdan eksik etmesin...

canım allah acil şifalar versin
anneciğin iyileşir ve iyi haberlerini veririsin burda bize inşlahh

canım Allah acil şifalar versin inşallah rabbim dualarını kabul eder de anneciğin biran önce ayaklanır :Saruboceq:

senağlama yutkunamadım bile yaaaa ferhunde annem şu an mutfakta bana sadivüç hazırlıyor ve herkes bilir benim anneme aileme olan düşkünlüğümü 24 saatim onunla aynı evin içinde geçiyor, yani onlar için çıldırırım herşeyi yapar göze alırım..şimdi kalktım gittim ve sımsıkı öptüm sarıldım ve ağladım arkadaşım...senağlama RABBİM ANNECİĞİNİ SANA VE BABACIĞINA BAĞIŞLASIN RABBİM TEZ ZAMANADA ACİL ŞİFALAR VERSİN...olumlu düşünelim olumlu olsun arkadaşımm inanalımki inanacımız olsun annen açıcak gözlerini ve hayatı sıkı sıkı tutunucak ben inanıyorum ferhundecim LÜTFEN ANNENİN DURUMUNDAN BENİ HABERDAR ET OLURMU?? eğer istanbulda olsaydın yarın hastaneye gelirdim okadar derecede etkilendim çünkü bu konularda çok hassasım heleki şu son günlerde senağlama Geçmiş olsun arkadaşım :teselli:

canımmmm geçmiş olsun. dilerim en kısa zamanda annen iyileşir ve ona sarılıp söylemek istediğin herşeyi ona söylersin. anne bambaşka birşey. rabbim acısını yaşatmasın. dualarımız annenle canım.çok üzüldüm ama allah ne yazdıysa onu yaşıyoruz hayatta..umarım iyileşir annen..:Saruboceq:

çok geçmiş olsun ferhunde gerçekten üzüldüm Allah acil şifalar versin umarım bir an önce iyileşirr =((

Allah şifa versin ferhundecim.
ıyileşecek anneciğin buna inan.
Dualarımız seninle.
Yakında iyi haberlerini vereceksin eminim ki bizlere:Saruboceq:.

Canım Rabbim acil şifalar versin inşallah. Annenizi size bağışlasın. Şu an ailemden km.lerce uzaktayım ve çok fena oldum. Keşke şuan hem anneme ,hem babama ,hem kardeşime sarılabilseydim....senağlama

canım inşallah anneciğin en kısa zamanda iyileşir....dualarımız seninle tatlım....

senağlama seni o kadar iyi anlıyabiliyorum ki ferhunde allah sana dayanma gücü,anneciğine de şifalar nasip etsin canımm...
içim bir kere daha yandı yazını okuyunca çünkü annesizliğin ne demek olduğunu bilenlerdenim ben de.senağlama allah hakkımızda herşeyin hayırlısını versin ölümün bile..
güçlü olman lazım dik durup metanetini koruman gerek.çok zor bu biliyorum ama bunu yapmalısın..
acil şifalar diliyorum gülüm.allah yar ve yardımcın olsun...senağlama

çok geçmiş olsun canım Allah acil şifalar versin inşallah annen en kısa zamanda iyileşir ona söylemek istediklerini söylersin sarılıp öpebilirsin
dualarımız seninle...

Acil şifalar diliyorum.çok üzüldüm ...
ınşallah Büyük Allah'ım sizlere bağışlar annenizi.
inşallah biran önce iyileşir...

ah canim nasi uzuldum bilemezsin,Allahim acil sifalar versin,saglikla eve donmesini nasip etsin,cikmadik canda,umut vardir canim,kotu dusunme,iyilesecek iyisallah:Saruboceq:

Canım Allahım sana sabır anneciğine de şifa versin inşaallah..:Saruboceq:Ben de annemi 10 yıl önce beyin enfarktüsünden kaybettim.Bunun ne demek olduğunu çok iyi bilirim..:çok üzgünüm:Ben de yoğun bakım kapısında günlerce doktorlarının gözümün içine bakıp iyileştiğini,iyi olacağını söylemelerini bekledim..O yataktan kalkacağı günü sabırla bekledim..:çok üzgünüm: Ama olmadı tatlım..Acını yürekten paylaşıyorum..:teselli:Anneciğinin iyi haberini buradan alacağımız günü bekliyoruz canım...:Saruboceq:

allahım rabbim bir an önce sifa versin sizde umutlarınızı yitirmeyin gerçekten çok üzüldümm allahtan şifa diliyorum

güzel allahım merhametiyle şifalık versin inşallah allahtan hiç ümit kesilmez canım arkadaşım umarım annen sağlığına kavuşur eski günlerinize dönersiniz sende burdan güzel haberler duyurursun.canım annen için medet ya rasullallah de sürekli ve elhamdulilahi ala kulli hal de hiç ağzından eksik etme anlamı allahım yardım et ve allahım güzel hal ver demek inan güzel allahm yardımcı olacaktır.sende güçlü ol onun senin güçlü elektiriğinede ihtiyacı var.

yaradan yardımcınız olsun canım... inşallah en kısa zamanda şifasını verir... anneciğini size bağışlar... dualarımız annen için ..

Allah büyük gün doğmadan neler doğar...

Dularım annenizle inşallah bir an önce sağlına kavuşur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…