Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

rabbim acil şifalar versin
dualarımız anneciğinle

bende annem uzakta diye hep üzülürdüm
daha kötüdüde varmıs meğer
uzakta olsak sağlıklı olduğunu bilmek cok güzelmiş
bun anladım bugün

rabbim en kısa zamanda şifasıı verir insallah

Canım çok geçmiş olsun. Anneciğinle konuşmakla iyi etmişsin duymasa bile hisseder. Umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur Dualarım anneciğinle ve seninle .

geçmiş olsun canım allah acil şifalar versin allahtan ümit kesilmez ümidini kaybetme .

canim kardesim annecigine bende bol dualar edicem bende annemden uzaktayim iki yilda bir goruyorum insallah allah onu sizlere bagislar yine oper koklarsin canim

Kızlar hepinize çok çok teşekkür ediyorum.ınşallah iyileşecek anneciğim o güzel ellerini ,yüzünü öpecem yine.Ama dün teyzemler ve dayım geldi şehir dışından durum kötü gidişat kötü herkes o kötü haberi bekliyor inanın kızlar (Yüce Rabbim gecinden versin ama) annem ölse inanın bu kadar olmazdık o haberi beklemek kadar kötüsü yok inanın bana.Babam yoğun bakıma benim numaramı vermiş düşünün ilk haberi ben duyacam.Halimi bi düşünün.Her telefon çaldığında yüreğim ağzıma geliyo helede yabancı bi numaraysa eyvah diyorum içimden.Annemin evine gelen giden oluyor.Anneciğim sağlığında hep derdiki ben ölsem en çok küçük kızım ağlar (ben yani) şimdi bu lafı hatırlatıyor herkes bana dahada kahroluyorum.Ben annemin sırdaşıydım dertlerine deva olmaya çalışırdım.Benim annem inanın yılın annesi değil asrın annesi olmaya tek adaydır.O kadar çok dert ve çile çektiki şimdi yaşama tutunmuyor bile.Bazen camı açıp bağırmak istiyorum nefesim tükenene kadar ağlamak istiyorum ama bunlar acımı hafifletmiyor.Büyük Allahım diyorum bazen bu kadar hastalık tek bir insandamı toplanır.Şeker hastası, tansiyon hastası, kolesterol hastası, göğüs kanseri oldu göğsü alındı, safra kesesi alındı, guatrı var, katarakt ameliyatı oldu, şimdi kalp krizi geçirmiş yoğun bakımda, beyninde damar büyümesi varmış, akciğeri enfeksiyon kapmış (beyin kanaması geçirdiği an olmuş).Halende çekiyor canım anneciğim hani bir söz vardır ya kızlar allah iki iyilikten birini versin diye ben hep iyileşsin diyorum öbür kelimeyi söyleyemiyorum dilim varmıyo acıda çekse ölsün diyemiyorum.Kızlar inanın sizleri üzmek için yazmıyorum ama o kadar doluyumki bazen gözümden akan yaşlara engel olamıyorum helede geceleri ben sıcacık yatağımda yatarken anneciğim bir sürü makinaya bağlı yaşam mücadelesi veriyor.(Anneciğim benim için yaşa nolursun hayata tutun 4 evladın seni bekliyoruz herkes mahvoldu dün ağbimde dedi bana ona doya doya sarılamadım dedi bak hepimiz bir aradayız herkes dün senin evindeydi sen hep iyilik olsun kimse kimseyi kırmasın derdin ya öyleyiz işte ama tek eksiğimiz sensin gelde yüzlerimiz gülsün canım anam benim)........

canım çok geçmiş olsun, ümidini kaybetme, derdi veren allah dermanınıda verir,

dualarımız seninle, gönlünü ferah tut.....

Cok buyuk gecmısler olsun.Umarım en kısa surede annenız saglıgına kavusur da yıne hep beraber olursunuz.

canım çok geçmiş olsun inan çok üzüldüm dualarımız seninle ve rtüm hastalarımız inşaallah aenyakın zamanda sağlığına kavuşur annesini çok seven biri olarak sabır diliyorum

Kızlar inanın mesajlarınızı tek tek okudum hepinizin adını yazamadım ama inanın okudum.Allah hepinizden razı olsun ve Allah hepimizin annesini bizlere bağışlasın uzun ve sağlıklı ömürler versin annelerimize.Dua ediyorum,Allaha yalvarıyorum ama beklemekten başka şansımız yok maalesef.Mesajlarınızı okuyunca inanın yüreğime su serpildi acımı paylaştığınız için hepinize çok çok teşekkür ederim.....

ahh canım benim inşallah anacığın biran önce iyileşir seni bir nebze de olsun anlıyorum benim annem de beyin kanaması geçirmişti Allaha şükür kurtuldu...inşallah biran önce anneciğinin de güzel haberlerini alırız canım....

Çok geçmiş olsun...
Rabbim annenizi sizlere bağışlasın inş..
Bir an önce iyileşip aranıza döner inş..
Allah sabırlar versin...

ya çok kötü oldum.boğazım düğümlendi okurken.rabbim en kısa zamanda şifa verir inşallah.tüm kalbimle dua ediyorum anneniz için.....

Dualarım sizinle , en yakın zamandan annenizi eski sağlığında görmenizi diliyorum Allah'tan.

merhabalarrr arkadaşlar benn bugünn katıldımm kadınlarr klubünee...şöylee bii bakınıyordumm...gözümee çarptıı...ferhundee hanıımınn annesinee allahh acill şifalar versinn...

çok geçmiş olsun, yoğunbakımı beklemek zordur bilirim.. en yakın zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…