Annem youn bakmda lmle cebelleiyor.....

Yazını okuyunca içim bir kez daha yandı...Allah şifa versin ,Allah yardımcınız olsun ...Yazacak hiç birşey bulamıyorum........................................

ferhunde ablacım ALLAHtan ümit asla kesilmez sabredin ve hep olumlu düşünün annem iyileşcek öpüp koklayacam diye düşünün ve dua edin iyi olacagına inanın inşallah annneniz en yakın zamanda saglıgına kavuşur çok geçmiş olsun

dilerim Allah'tan anneciğin en kısa zamanda sağlığına kavuşur bir anne evlat için herşey demek dilerim herşeyiniz sağsalim evine yanınıza döner hayrılı haberlerinizi bekliyoruz

Allah Acil Şifalar versin. Dilerim en kısa zamanda eski sağlığına kavuşur ve evine - aranıza döner İnşaallah. Buradan bizlere olumlu - güzel haberi vereceğine inanıyorum canım.

cok gecmis olsun canim cok uzuldum. cok kotu oldum suan. allahtan sifa diliyorum insallah en yakin zamanda aranizda olur.Allah buyuktur..

´´sen çok hayırlı bir evlatsın iyiki seni doğurmuşum ´´ benim annemde bana söyler bunu, inan cok üzüldüm allahim acil sifalar versin cümlesine,allah yoklugunu göstermesin allah sabir versin dualarim sizinle canim

Çok geçmiş olsun o kadar çok üzüldüm ki :çok üzgünüm:
İnşallah en kısa zamanda iyileşir cnm dualarımız onunla :Saruboceq:

çok çok geçmiş olsun Rabbim anneciğini sana ve sevdiklerine bağışlasın inşallah. amin.

yazını okurken çok ağladım:çok üzgünüm:bu gece senin ve annen için dua edeceğim seni tanımasamda bilemsemde içim öyle cıss ettiki ALLAHIM sana dayanma gücü sabrı versin ALLAHIM anneni sana seni annene bağışlasın ALLAHIM annene acil acil gani gani şifalar versin güçlü ol o seni hissediyor :çok üzgünüm:

allah şifa versin anneciğine onlar bu dünyanın en güzel nimetlerine sewgilerine layık allah anneni başından eksik etmesin umarım en kısa zamanda doyasıya sarılırsın......

senağlama mahvettin beni canım yaa....çok üzüldüm ama dayanmalısın canım benim..çok dua et ...RABBİM ANACIGINI SİZE BAGIŞLASIN İNŞALLAH...ALLAHTAN ümidinizi kesmeyin asla...inşallah bir an önce ayaga kalkar anneniz...acil şifalar diliyorum.:çok üzgünüm:

Allah acil şifalar versin...
annenizi size bağışlasın...

bu arada konunuzu acısıyla tatlısıyla bölümüne taşıyorum...
lütfen o bölümden devam edelim...
sevgiler...

rabbim acil şifalar versin cnm çok üzüldüm inş saglıgına kavuşur annen allahtan umut kesilmez :KK43:((( bu konuyu okuyunca annemin kıymetini daha bi çok anladım yani özledim :KK43:((

Allah acil şifalar versin canım. Allahtan ümit kesilmez. ınşallah anneciğin tez vakitte iyileşir, güzel haberlerini alırız. Dualarımız seninle

X