Annem yoğun bakımda

Ayşe teyzemiz için bir Ayetel Kürsi ve 100 ya Şafi okuyup dua ettim. Rabbim bir an önce sağlık sıhhat versin inşallah

Allah im şifa versin, inşallah iyileşecek durumu nasıl şimdi Dr ler ne diyor?
Üşürmüşler kadını Bir de zature olmuş ağzı yüzü hortum dolu onu temizlemişler bilinç açık diyaliz mak. Bağlı bilmiyorum hiç iyi degilim gordum keske girmeseydim o yüzü aklından çıkmıyor içimde bir ates çok zormuş kızlar insan yanıp kavruluyo şuan size yazdıklarımı okumuyorum bile unutmak istiyorum uyumak istiyorum bebeğimi emzirip hemen uyuyun diye dua ediyorum

Üşürmüşler kadını Bir de zature olmuş ağzı yüzü hortum dolu onu temizlemişler bilinç açık diyaliz mak. Bağlı bilmiyorum hiç iyi degilim gordum keske girmeseydim o yüzü aklından çıkmıyor içimde bir ates çok zormuş kızlar insan yanıp kavruluyo şuan size yazdıklarımı okumuyorum bile unutmak istiyorum uyumak istiyorum bebeğimi emzirip hemen uyuyun diye dua ediyorum
Bı canını sikma,duzelicek,Dr yorum yapmadı mı,yoğun bakımda iyi bakarlar ona bişey olmayacak bunu aklından sil lütfen.bak dediydi dersin iyilesicek

Herşey yoluna girmek üzereyken şimdide bagirsaklarini bosaltamiyolarmis bağırsaklar büyüyormuş patlama ihtimali varmis patlarsa sonu kötü demis dr lar ya msjimi gören okuyanlar nolur anneme dua edin duanızı eksik etmeyin kimin ki kabul olur bilinmez Rabbim tez zamanda sifasini versin

Acil şifalar dilerim tez zamanda sağlığına ve sizlere kavuşsun inşallah

Allahım en yakın zamanda şifasını versin inşallah :dua:

Evet annem yoğun bakımda kanindaki enfeksiyon yüzünden ve ayrıca diyaliz hastası 5 gündür yoğun bakımda nolur hanımlar su satırları yazarken bile ağlamaktan görmüyorum annem için dua edin içinizden ne gelirse kimin duası kabul olur bilinmez Allah rızası için dua edin
Allah yar ve yardımcınız olsun dilerim annenize kavuşursunuz yeniden bir an evvel

X