annem ve bebeğim için :(

pembemum

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2013
187
110
Arkadaşlar annem ve bebeğim için önemli bir konuda salatı tefriciye okuyorum. Annemin çektiği çileden kurtulması, evladımın benim yanımda büyümesi, benim anneme destek olabilmem, kayınvalideminde biraz benden uzakta kızına yaklaşması için... bir tane bile okumanız benim için çok değerlidir. Şimdiden okuyandan da okumayan danda allah razı olsun.

BEYAZ KURT BEYAZ KURT eksiğim çok kardeşim. Sanki duam kabul olmayacak hep bir engel çıkıyor kaç defa okuyorum. Ama her defasında ya tesbih elimden düşüyor sayılar karışıyor, ya başka birşey oluyor. Ben benim duam olmayacak belki başka bir dua edenin hatrına rabbim kabul eder diye yardım olsun diye buraya yazdm

BEYAZ KURT BEYAZ KURT eksiğim çok kardeşim. Sanki duam kabul olmayacak hep bir engel çıkıyor kaç defa okuyorum. Ama her defasında ya tesbih elimden düşüyor sayılar karışıyor, ya başka birşey oluyor. Ben benim duam olmayacak belki başka bir dua edenin hatrına rabbim kabul eder diye yardım olsun diye buraya yazdm
Duan kabul olmayacağından değil de canım, sizin için başkalarının okuması daha efdal olabilir. Sonuçta kimin duasının kabul olunacağı belli olmaz. Sen 1000 tane okursun kabul olmaz da başkası gelir 1 tane okur senin için, o kabul olur değil mi? Ben sana yardım ederim inşallah. Sen kaç tane okudun şimdi? Sayıyı buraya yazalım da karışmasın.

OKUNAN TEFRİCİYE: ???
KALAN TEFRİCİYE: ???

P pembemum 303 tane aldım,bittikçe yine okur yazarım bitiririz inşallah ve de en önemlisi kabul olur inşallah :KK68:

OKUNAN TEFRİCİYE: 844
KALAN TEFRİCİYE: 3600

P pembemum canım, 1 tane de dreamy07 dreamy07 okumuştu onu da sayalım. 1.549 tane de ben alıyorum. Önümüzdeki birkaç güne bitiririm inşallah.Bu arada canım, eğer özel olmayacaksa birşey soracağım..Evladından ayrı mısın şu anda?

OKUNAN TEFRİCİYE: 2.444
KALAN TEFRİCİYE: 2.000

P pembemum nerelerdesin canım? Arada bir bu sayfaya uğra..Sen bir yandan okuyorsun, bir yandan burada okunmaya devam ediyor; 4444ü aşmayalım. Sen de okuduklarını buraya kaydet.

P pembemum canım madem takip etmeyecektin keşke konu açmasaydın. 3 gündür sabahtan akşama kadar senin için okuyorum. Tefriciye hassas bir duadır, sıkı takip gerektirir.

Ausencia Ausencia , BEYAZ KURT BEYAZ KURT , @qulbera kardeşim nasıl teşekkür etsem bilemedim. evet kaç gündür giremedim. bebeğim çok hastaydı. 5 aylık kuzum onun doktor işleriyle uğraştım. kendimi unuttum resmen. şu anda ayrı değilim. ama malesef işe dönmem gerekiyor bu hafta. bu bahane edilecek bunu biliyorum çok uzun aslında.

X