Annem İçin..

annemin bu sıralar bacağı şiş ağrısı çok su akıyordu ondan çok şükür kurtuldu ama yarası hala var dua ederseniz çok sevinirim arkadaşlar

İnşallah en tez vakitte eskisinden de sağlıklı olsun,hep duamda olacak anneni sizlere sizleri de annenize bağışlasın Allah'ım

Allah şifa versin insallah 100 Ya Safi Ayetel kursi fatiha inşirah felak nas okudum . Rabbim tum sifa bekleyenlerle birlikte annenize de sifa versin tum sıkıntılarını tez vakitte gidersin insallah.

İnşallah en tez vakitte eskisinden de sağlıklı olsun,hep duamda olacak anneni sizlere sizleri de annenize bağışlasın Allah'ım
ALLAH RAZI OLSUN CANIM HAKKINI HELAL ET ALLAH SENİN DE GÖNLÜNDEKİLERİ HAYIRLA SANA NASİP EDER İNŞ AMİN

Allah şifa versin insallah 100 Ya Safi Ayetel kursi fatiha inşirah felak nas okudum . Rabbim tum sifa bekleyenlerle birlikte annenize de sifa versin tum sıkıntılarını tez vakitte gidersin insallah.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM ÇOK SAĞOL RABBİM SENİN DE SIKINTILARINI GİDERSİN HAYIRLARLA HER İŞİN ÇÖZÜMLENSİN RABBİM HEPİMİZİN GÜNAHLARINI AF ETSİN DÜNYA VE AHİRETTE YÜZÜMÜZÜ AK ETSİN AMİN

DUALARINIZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞLAR

ALLAH RAZI OLSUN CANIM ÇOK SAĞOL RABBİM SENİN DE SIKINTILARINI GİDERSİN HAYIRLARLA HER İŞİN ÇÖZÜMLENSİN RABBİM HEPİMİZİN GÜNAHLARINI AF ETSİN DÜNYA VE AHİRETTE YÜZÜMÜZÜ AK ETSİN AMİN
Amin ecmain canim Allah razi olsun. Rabbim kimseyi sevdikleriyle sinamasin insallah.

Merhaba arkadaşlar burda dualar için bir araya geliyoruz insanoğlu her zaman maddi ve manevi istekler ve eksiklerimiz için ellerini Rabbe açmıştır en çok da acı ve sıkıntılarımızda ALLAH'A seslenmek bizi ruhen rahatlatmaktadır. 9 sene önce babamı kaybettiğimizde annem ve kardeşimle sanki ortada kaldık gibi oldu akrabalar elini eteğini çektiler hiç el uzatan olmadı çok sıkıntılar çektik manevi olarak daha çok yalnız kaldık annem de sıkıntıdan kendini saldı tansiyon falan derken bir hastalık ona yerleşti vücutta kan dolaşımı zor oluyor çok kilo aldı lenf bezleri çalışmıyor özellikle de belden aşağısı şişiyor öyle küçük şişlikler değil sanki bir bacağı sizin iki bacağınız gibi bir kez bacağında patlama oldu 2 kez ameliyat oldu doktoru da çok ilgisizdi bana çok çare yok bu hastaıkta biraz kilo verebilirse rahatlayabilir ama ömür boyu çekecek dedi eşimle araştırdık netten falan da birkaç yerde tedavi fizik tedavi falan oluyor sanırım uzun bir süreç annem hastanede çok sıkıntı çektiğinden belki çoğunuz duymuştur fil hastalığı da diyorlar bu hastalığa şimdi kış geldi bacağından intihaplı su akıyor ağlıyor kanepeler leke oldu kızım bir yere çıkamıyorum diyor daha fazla hasta olacak üzülecek ama elden de gelen bir şey yok ama benim sizden ALLAH ŞİFA versin diye dualarınızda annemi de katarsanız sevinirim şifa da onda kabul etmek de ALLAH'IN elinde ..
Canım sanırım geçen sene haberleri izlerken görmüştüm; bir kadın fil hastalığından tamamen kurtulmuştu. O kadını bir araştırsan. doktor faktörü çok önemli. Allah şifa versin inşallah

doktor faktörü bizim de aklımızda ama şuan imkansızlıktan bir şey yapamıyoruz canım bizim kendi borçlarımız da var annem zaten babamdan kalan maaşı alıyor dul aylığı kardeşim de okuduğu için maaş bölünüyor işte kpss ye gireceğim mayıs ayında bakalım ALLAH bir kapı açar diye umut ediyor dua ediyorum durumu düzeltirsek annem aklımda yani..

Canım sanırım geçen sene haberleri izlerken görmüştüm; bir kadın fil hastalığından tamamen kurtulmuştu. O kadını bir araştırsan. doktor faktörü çok önemli. Allah şifa versin inşallah

bu sıralar tekrardan bacakları bayağı şişmiş dualar bekliyorum arkadaşlar

X