Annem İçin..

Annenize rabbim acil şifalar versin inşallah aminnn..
Benimde 45 gün oldu babamı kaybedeli,ha la şaka gibi geliyor:KK43:
Rabbim hastalarımıza şifa ölmüşlerimize rahmet versin inşallah aminn
Başınız sağolsun canım ALLAH mekanını cennet etsin benim babam vefat edeli 10 yıl oldu aama git gide acı azalıyor içinde sızı hep kalıyor yaş kaç olursa olsun anne baba başında olmayınca insanın garip oluyor yalnız oluyor babam yaşamadığı için eşimin ailesi akrabaları tarafından bile kimsesiz gibi görülüyorum bazen ne de olsa biir şey de diemez gibi kalbimi çok kırdıkları oluyor ama ALLAH'A HAVALE ETTİM hepsini

Yarın miraç kandili anneme de dua edin herkesin dilekleri hayırlısıyla kabul olsun ALLAH tüm hastalara şifa versin

Merhaba arkadaşlar burda dualar için bir araya geliyoruz insanoğlu her zaman maddi ve manevi istekler ve eksiklerimiz için ellerini Rabbe açmıştır en çok da acı ve sıkıntılarımızda ALLAH'A seslenmek bizi ruhen rahatlatmaktadır. 9 sene önce babamı kaybettiğimizde annem ve kardeşimle sanki ortada kaldık gibi oldu akrabalar elini eteğini çektiler hiç el uzatan olmadı çok sıkıntılar çektik manevi olarak daha çok yalnız kaldık annem de sıkıntıdan kendini saldı tansiyon falan derken bir hastalık ona yerleşti vücutta kan dolaşımı zor oluyor çok kilo aldı lenf bezleri çalışmıyor özellikle de belden aşağısı şişiyor öyle küçük şişlikler değil sanki bir bacağı sizin iki bacağınız gibi bir kez bacağında patlama oldu 2 kez ameliyat oldu doktoru da çok ilgisizdi bana çok çare yok bu hastaıkta biraz kilo verebilirse rahatlayabilir ama ömür boyu çekecek dedi eşimle araştırdık netten falan da birkaç yerde tedavi fizik tedavi falan oluyor sanırım uzun bir süreç annem hastanede çok sıkıntı çektiğinden belki çoğunuz duymuştur fil hastalığı da diyorlar bu hastalığa şimdi kış geldi bacağından intihaplı su akıyor ağlıyor kanepeler leke oldu kızım bir yere çıkamıyorum diyor daha fazla hasta olacak üzülecek ama elden de gelen bir şey yok ama benim sizden ALLAH ŞİFA versin diye dualarınızda annemi de katarsanız sevinirim şifa da onda kabul etmek de ALLAH'IN elinde ..

canim izmir de cigli de ekol kulak burun bogaz hastanesinde Fatih Uygur hoca bu hastaligi tedavi ediyormus , sizde bir gidin isterseniz, ozel hastane ancak devlet cogunlugunu karsiliyor bu hastane masraflarinin, Rabbim annecigine sifa sizlere sabir versin insallah

Allah tez zamanda şifa verssin inşallah... Anneniz için dua edeceğim.

canim izmir de cigli de ekol kulak burun bogaz hastanesinde Fatih Uygur hoca bu hastaligi tedavi ediyormus , sizde bir gidin isterseniz, ozel hastane ancak devlet cogunlugunu karsiliyor bu hastane masraflarinin, Rabbim annecigine sifa sizlere sabir versin insallah
bu fil hastalığına mı çare bulmuş canım annemin rahmetli babamdan sigortası var ama özel olunca masraf ister istemez de olacak olsun olmasına da canım şuan annemi tokattan oraya götürmek masraf bizim de biraz maddi sıkıntımız var hayırlısıyla ben işte atanırsam aklımda annemi tedavi ettirmek o zaman annemi de ikna ederim korkuyor öleceksem de evimde öleyim dediği oluyor :KK43:
çok üzülüyorum ama annem de korkar oldu 2 kez ameliyat oldu bacaklarından ikna da edemiyorum ama atanırsam maddi sorun kalmaz ALLAHIN İZNİYLE inşallah ALLAH RAZI OLSUN bilgilendirdiğin için beni bacakları şiş ve küçük küçük yaralar var

bu fil hastalığına mı çare bulmuş canım annemin rahmetli babamdan sigortası var ama özel olunca masraf ister istemez de olacak olsun olmasına da canım şuan annemi tokattan oraya götürmek masraf bizim de biraz maddi sıkıntımız var hayırlısıyla ben işte atanırsam aklımda annemi tedavi ettirmek o zaman annemi de ikna ederim korkuyor öleceksem de evimde öleyim dediği oluyor :KK43:
çok üzülüyorum ama annem de korkar oldu 2 kez ameliyat oldu bacaklarından ikna da edemiyorum ama atanırsam maddi sorun kalmaz ALLAHIN İZNİYLE inşallah ALLAH RAZI OLSUN bilgilendirdiğin için beni bacakları şiş ve küçük küçük yaralar var
Canim arastir bak, herkes izmir de Ekol hastanesine Fatih Uygur a gidiyor, bu sene benimde annemin ayaginda bir sislik olmustu bende cok korkmustum ,o yuzden arastirmistim. Gerekirse aramizda kampanya baslatalim herkes gonlunden ne koparsa versin, gotur anneni canim. Rabbim annecigine sifa versin insallah. Fatih Uygur a ulas ortalama masraflaar ne tutacak diye sor, ona gore bir plan yapabilirsin insallah.

Canim arastir bak, herkes izmir de Ekol hastanesine Fatih Uygur a gidiyor, bu sene benimde annemin ayaginda bir sislik olmustu bende cok korkmustum ,o yuzden arastirmistim. Gerekirse aramizda kampanya baslatalim herkes gonlunden ne koparsa versin, gotur anneni canim. Rabbim annecigine sifa versin insallah. Fatih Uygur a ulas ortalama masraflaar ne tutacak diye sor, ona gore bir plan yapabilirsin insallah.
Canım eşimle bizde netten araştırdık samsunda da bir doktor bulduk annemle konuştuk biraz anne biraz toparlanalım götürelim seni doktora dedim yok diyor korkuyor ameliyatlarında çok sıkıntı çekti bir de doktor aşırı kibirliydi küçümseyen tavırları falan 4.5 yıl falan olacak ben eline zarf içinde para vermeseydim neredeyse bir ay daha bekletecekti bizi hastanede benim bir yandan okuluma gitmem lazımdı kardeşim lise 1. sınıftaydı aman aman diyoruz o günler daha geri gelmesin..
Canım anneme ben diyim 150 kilo sen gör de 200 kilo o kilolarda bacaklara baskı yapıyor zaten şimdi bir bacağında yara açıldı ödem akıyor su gibi bazen kapanıyor bazen geri açılıyor kardeşim ünvde de okuyor ben evliyim ankaradayım ara ara gidiyorum temizliğini yapıyorum ilaçlarını falan alıyorum..
ALLAH razı olsun canım kampanya falan düşünmüşsün de ben internet ortamında insanlardan yardım beklemiyorum dualarını etsinler sağolsunlar burada bir kaç arkadaştan ALLAH RAZI OLSUN biri komşumun çocuklarına kıyafet gönderdi biri bana kitap alıp yolladı kpss için haklarını yiyemem haklarını da helal etsinler diyorum her seferinde insanın yakınındaki yardım düşünmüyor ama yedi kat el daha vicdanlı olabiliyor Rabbim gönüllerine göre versin..
Canım annemi ikna etmeliyim o kendini güvende hissetmeli mide ameliyatı da kesinlikle olmalı vücut artık kiloyu taşımıyor haberlerde görürüz ya hep o kilolu hastaları ana haber konusu olur benim annemde öyle olur ama kendi de inanmalı kardeşin bir okusun ben ölmeden okusun üniversitesi bitsin falan gibi şeyler söylüyor bacağına deri veren kremi falan dediler yarayı kapatması için doktora sordum aile hekimi yok öyle bir şey dedi bana bir krem verdi mikrobunu kırsın diye ama gittiğimde o da yarayı iyileştirmedi acile bile götüremiyorur gitmem diyor çocuk gibi inat ediyor ben de iki arada bir derede kalıyorum eşimde anne ameliyat olman lazım dedi ama yok hayırlısıyla ben atanırsam ben memur oldum maddi sorun da kalmadı seninle de ilgilenirim bir hanım da tutarım başına seni bekler falan dersem kendini daha güvende hissedip kabul edebilir diyorum ne bileyim ALLAH insana taşıyamayacağı yük vermesin canım

Canim , annene Fatih bey ameliyat degil, lenfodem masaji aleti ile masaj yaptiracak sanirim, boylece dolasim artacak ve o sislikler inecek oyle okudum ben gazetelere, benim annem de 90 kilo fakat bu annecigimi kacinci zayiflatisim bilmem:KK43: anneme zamanininda mid eameliyatini akil edemedigim icin cok pismanim, simdi de annemin yasi buyuk diye ameliyat etmiyorlar, annemi diyete soktuk,kilo veriyor ve bacaklarinda kan dolasimi olmasi icin ilac kullaniyor.
Rabbim annecigine sifa versin, insallah sende yerlesirsin bir memuriyete, sen bayansin sanirim, 4 yillik univ mezunumusun? Emniyet 1000 tane bayan polis memuru alacak bilgin olsun, muracaatini yapmayi dusunursen yardimci olmaya calisirim, boyun tutuyor mu? insallah kardesin de bir an once okur. ben de dualarimla yaninizdayim, Rabbim sifa versin insallah,

Canim , annene Fatih bey ameliyat degil, lenfodem masaji aleti ile masaj yaptiracak sanirim, boylece dolasim artacak ve o sislikler inecek oyle okudum ben gazetelere, benim annem de 90 kilo fakat bu annecigimi kacinci zayiflatisim bilmem:KK43: anneme zamanininda mid eameliyatini akil edemedigim icin cok pismanim, simdi de annemin yasi buyuk diye ameliyat etmiyorlar, annemi diyete soktuk,kilo veriyor ve bacaklarinda kan dolasimi olmasi icin ilac kullaniyor.
Rabbim annecigine sifa versin, insallah sende yerlesirsin bir memuriyete, sen bayansin sanirim, 4 yillik univ mezunumusun? Emniyet 1000 tane bayan polis memuru alacak bilgin olsun, muracaatini yapmayi dusunursen yardimci olmaya calisirim, boyun tutuyor mu? insallah kardesin de bir an once okur. ben de dualarimla yaninizdayim, Rabbim sifa versin insallah,
canım kamu mezunuyum ama yaş 30 polis olamam yaş geçtiği için işte 2016 ya hazırlanıyorum burada konumda var arkadaşlarla birbrimize destek oluyoruz bakalım en azından seneye 83 ve üzeri bir puanı garantilersen ALLAHIN İZNİYLE o zaman atanma umudum olur ALLAH DA NASİP EDERSE bakalım çalışıyorum şimdden başladım eylülden sonra daha da moda girerim daha çok çalışırım kardeşim 1.sınıfta işte 2 ye geçiyor o okul bittikten sonra belki polisliği düşünür kore dili okuyor şimdi onun kafa da biran önce meslek sahibi olmak derdinde artık şartlar ona zorluyor kariyer derdine düşemez ben de diyorum çok akraba yok hatta hiç yok baba da yok hemen meslek sahibi olmaya bak diyorum çocuğa yapacak bir şey yok ALLAH kaldıramayacağımız sınavlara sokmasın hayat hem tatlı hem acı bakalaım canım kendimden de umutluyum artık atanacağım diyorum 2012 de 79 puan aldım ama alım az oldu atanamadım sana da çok sağol canım ALLAH annene de şifa versin hastalarımızın hepsine şifa versin hastalık zor hele de ne yapacağını bilemiyorsan daha zor

inşallah ramazan ayında bacağındakii ödemli su durur ALLAH şifa verir amin

X