Annem için doktor arıyoruz

Rabbim Annene tez zamanda inşallah şifasını verir. Burdada aramak tabi mantıklı ama doktorların ınstagram sayfaları var oralardan araştırma yaparsan eğer belki güzel bi doktor bulabilirsin inşallah. Tekrardan cok gecmis olsun Rabbim yolunuzu acik eylesin insallah

Bence vakit kaybedilmeden İstanbul a gelin benim kayinvaljdwmde de mesane tümörü cikiyor gerci onun ki kanser degildi ama sürekli nuksediyor bağcılar eğitim araştırma hastanesine gidiyor 12 yıldır 3 ayda bir sistoskopiye giriyor ben de doğumumu orada yaptim 2011 senesinde İstanbulun en iyi hastanesi seçilip haberlere cikmisti Dr lari gerçekten çok ilgili

Allah acil şifalar versin anneciğinize keske bilgim olsa yardımcı olabilsem umarım en kısa surede derdinize derman olacak bir doktor bulursunuz

Ben teşekkür ederim

Kuzu çok geçmiş olsun tekrar. Allah şifa versin
Ben Trakya bölgesini malesef bilmiyorum ama bu işin uzmanları bence Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesinde.
Ablam lenfomayı atlattıktan yaklaşık 8 sene sonra beyinde tümör çıktı. Onuda gülümsemesindeki bir anomali sayesinde farkedilmişti sağlıkçı bir arkadaşı tarafından.
Beyinde ameliyatı çok zor bir bölgede olduğu için yapamadılar. Ama kortizon tedavisi uygulamışlardı. S beden giyen biri Xxl bedene kadar çıktı tabi bu süreçte ve psikolojisi yerlerde olarak tedavi oldu. İlk defa bir hastalıkta kendini bıraktı yani. Ona rağmen kortizon tedavisiyle tümör küçüldü ve sabit kaldı. Şuan sadece arada bir kontrol ediliyor büyüme var mı diye. Hayatını hiç etkilemiyor büyümediği için.
Sanada bilgi olsun. Tabi detaylarına çok hakim olamam ama kortizon tedavisini belki bir sorabilirsin doktorlarına.

Canım benim allah yardımcınız olsun, tez zamanda şifa diliyorum. Cok geçmiş olsun Bursa Medicana Alper Türkkan tavsiye edebilirim, başka şehirleri bilmiyorum. Harika bir doktordur.

Dilarasyon diye youtube da aynı sıkıntıyı yaşayan bir bayan var. Onu bu hastalıkta çok zor durumda kurtaran İzmirde bir doktor var.1-2 ay önce videosunu seyretmiştim çok çok memnundu.İzmirde olduğunu hatırladım ama doktorun ismini hatırlamadım.Bakıp yazacağım şimdi.

Xo
Çok geçmiş olsun bu işin İstanbul da en iyi hastahanesi çapa tıp fakültesi Halen orada prof lar eğer orada araştır doktor

Acil şifalar dilerim inşallah eski saglığına kavuşur anneciğniz

Çok geçmiş olsun keşke yardımcı olabilseydim benim annem de akciğer kanseri tedavi görüyor ama bambaşka bölgeler olduğu için yardımcı olamıyorum Rabbim şifasını versin inşallah

Çok geçmiş olsun

Burada fikir vermek biraz sorumluluk katıyor direkt doktor ismi vermek biraz zor

Annem yıllar önce nevralji ameliyatı oldu
Küçük bir yerde yaşadığımizdan çareyi buralarda bulamadık.bize tavsiye edilen Ankara yada İstanbul da üniversitesi hastaneleri idi
Hasta popülasyonu çok fazla olduğu için benzer ameliyatlar da doktorların tecrübesine sığınmak daha güvenli diye düşünüyorum

İnşallah çare bulursunuz

prof.dr. Selçuk Peker​

Allah annenizi size bağışlasın şifa versin tez zamanda

Çok geçmiş olsun.

Beyin cerrahı denildiğinde prof. Dr. Sedat Dalbayrak gelir aklıma.
Hem arkadaşımın hemde eşimin ameliyatını yaptı.

Nosking Tekirdağ Çerkezköy ilçesinde bir dr varmış arkadaşım adını öğrenince yazacak inşallah. Diyor ben gittim yıllardır kimsenin bulamadığı şeye anında tanı koydu, ismini unutmuş

çok geçmiş olsun annenize. inşallah toparlar tedavi sürecinde ve çok daha iyi olur. Allah sizlere de güç kuvvet versin inşallah.

Prof. Dr. Aksel Siva - Cerrahpaşa
Muhteşem bir doktordur, netten bilgilerine ulaşabilirsiniz. Rahmetli annemi çok uzun yıllar takip etti, insanlığını ve bilgisini anlatmakla bitiremem

Acil şifalar diliyorum öncelikle.dediginiz bölgeden tanıdığım bildiğim yok malesef.merak ettiğim annenizin yaşı? Varsa eşlik eden hastalıklar ve cerrahı diğer tedaviler sonrası kanserin ne durumda olduğu? Yani tümöre bağlı mı cerrahı sonrasimi bunlar bunu netleştirmek lazım. Beyin cerrahilerinden sonra beklenmedik bu tur durumlar olabiliyormuş.

Bakırköy ruh sinir hastalıkları hastanesi en iyi dokt orada Tekirdağ’da yaşıyorum buralarda iyi bir dokt varmı bilmiyorum annemde beyin tümörü ameliyatı oldu İstanbul’da yaşıyorduk Ozamanlar bize herkes orayı tavsiye etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…