Annem için doktor arıyoruz

Nosking

Twin mom
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2020
12.655
28.887
Hayırlı kandiller hanımlar.
Konuyu detaylarıyla yazacağım, biraz uzun olacak. O yüzden hem özür dileyerek hem helallik isteyerek başlayacağım.
Annem 2010'da beyin tümörü sebebiyle ameliyat oldu. Ameliyattan kısa bir süre sonra radyoterapi aldı. Birkac ay içinde sol tarafında hafif derecede his kaybı ve ara ara sol ayağında aksama dışında neredeyse tamamen toparlandı.
10 yıl boyunca bir iyi bir kötü çok şükür idare etti, kendi işini rahatlıkla görebiliyordu.
Ancak Aralık 2020'de tümör aynı bölgede nüksedince tekrar ameliyat olması gerekti. Ameliyattan kısa süre sonra kemoterapi başlandı, 6 ay sonra radyoterapi aldı, sonrasında yine 2 kür kemoterapi olmak üzere toplam 6 kür kemoterapi, 45 seans da radyoterapi aldı.
Malesef bu sefer durum hiç de beklediğimiz gibi olmadı. Şu an bırakın kendi işini halletmeyi, yardim olmadan kalkamayacak durumda.
Radyoterapi sonrası biraz da fizik tedaviye gitti, kaç seans olduğunu tam bilmiyorum. Sadece sol kolunu yarıya kadar kaldırabilmeye başlamıştı.
Ameliyatı yapan cerrah ve takip eden nöroloji doktoru annemin durumu için asla net bir bilgi vermiyor, her sorduğumuzda zamana ihtiyacı var diyorlar.
Babamın başladıkları doktora devam etme konusundaki inadını kırdım, farklı bir doktora görünmeleri gerektiği konusunda ikna oldu.
Şimdi Trakya bölgesinde, özel, devlet , şehir hastanesi fark etmeksizin annemin durumu ve gelecekte iyileşip iyilesmeyecegi hakkında bize net bilgi verecek bir nöroloji doktoru arıyoruz.
Istanbul Avrupa ve Anadolu yakasındaki doktor önerilerini de dikkate alacağız, yeter ki yürüyebilecekse ne yapılması gerektiğini, yürüyemeyecekse gerçekleri söylesin ki yolumuza bakalım artık.
Teşekkür ederim.

Hiçbir bilgim yok konunuz yukarıda kalsin ve annenize şifa dilemek için yazdım.

Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin annenize

Benim de bilgim yok maalesef canım. Rabbim yardımcınız olsun, Şafi ismiyle şifa versin

Benim de bilgim yok malesef. Allah yardımcınız olsun Şafi ismiyle acil şifa versin inşAllah

Hiçbir bilgim yok konunuz yukarıda kalsin ve annenize şifa dilemek için yazdım.

Rabbim hayırlı sağlıklı ömürler versin annenize

Geçmiş olsun nosking rabbim şifa versin annene

Benim de bilgim yok maalesef canım. Rabbim yardımcınız olsun, Şafi ismiyle şifa versin

Canim nosum rabbim annecigine sifa versin insallah tez zaman da aradiginiz doktoru hastahaneyi bulursunuz ve sana yürüyerek gelir annen

Rabbim tez vakitte şifa versin mübarek günlerde

Benim de bilgim yok malesef. Allah yardımcınız olsun Şafi ismiyle acil şifa versin inşAllah

Rabbim Şafi ismiyle şifa versin İnşallah

Ah bebeğim şifalar diliyorum maalesef bilgim yok.
Hepinize tek tek teşekkür ederim kızlar.
Inşallah Rabbim bir kapı açar kk vesilesiyle

Trakya bölgesinde, özel, devlet , şehir hastanesi
Çok geçmiş olsun. Trakya denilince Akla ilk gelen Edirne Tıp Fakültesi olur genelde ama gitmişsinizdir diye düşünüyorum. Maalesef hiçbir doktor önerim yok tanımadığım için. Tekirdağ Şehir Hastanesi yeni açıldı bilirsindir belki. Benim 1 kez yolum düştü oraya, çalışanların ilgisi, doktor muayenesi filan memnun kalmıştım. Oraya baktım senin için, orada nöroloji bölüm başkanı dahil hepsi uzman doktor. Namık Kemal’e baktım yine, orada ise 2 Prof var, gerisi doç ve öğretim görevlisi. Tabii unvanlara bakIP karar vermemek gerekir ama Hani Prof arar mısın bu dönemde bilmediğim için bu ayrıntıyı vereyim dedim. Kırklareli ve ilçeleri için de bir şey diyemiyorum maalesef. Lüleburgaz’da gördüğüm Genelde Medikent’e rağbet oluyor böyle durumlarda. Allah acil şifalar versin.

başka organlara yayılım olmuşsa durumu kötü oluyor genelde yine de Allah bilir hastalığın adı ne tam olarak

Çok çok teşekkür ederim detaylı araştırıp yazmışsın
Edirne fakülte hastanesinde oldu iki ameliyatı da.
Zaman lazım diyen doktorlar da fakülte hastanesindeki profesörler.
Doktorun unvanı hiç önemli değil yeter ki bundan sonra böyle yaşayacaksa açık açık söylesin ki artık biz de umutlanmayalım.
Çünkü malesef karşılaştığımız tüm doktorlar para talep ediyor ve umut satın alıyormuşuz gibi hissediyoruz.

Canım benim rabbim şifa versin inşallah en kısa zamanda düzelecek , evet farklı bir hekim çok Iyi fikir inşallah bulacaksınız..

Gecmis olsun ve acil sifalar diliyorum, bir an once sifasini bulmasi dileklerimle Kayinvalidemin beyindeki metastaslarini gama knife ile temizleyen hekimden cok memnunlardi. Koc Uni hastanesinde Prof Dr Selcuk Peker. Biz de Trakyaliyiz ve o tarafta iyi doktor bulamamistik, tavsiyem vakit kaybetmeden İstanbul'u degerlendirmeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…