Annem en mutlu günlerimi burnumdan getiriyor bana eziyet ediyor bıktım :(

Eclipsse_

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2015
309
58
33
Allahım gögsüme birşey saplandı gitmiyor bu dert beni kanser edecek sanki annemin bana yaptıklarına dayanamıyorum Şu mutlu günlerimi burnumdan getiriyor ya ne yapayım ben .. sizden başka kimsem yok dertleşeceğim..
Ben yakın bir zamanda nişanlandım allahım nasip etti çok şükür bin şükür nişanlımdan cok memnunum cok seviyorum .
Babam vefat etti kardeşim abim ablam yok.. annemle ikimiz yaşıyoruz.. Aileimn durumndan da az cok bahsetmiştim Bu sene Rabbimin iznile ile düğün düşünüyoruz.. Ama ben bu en mutlu günlerimi yaşayamıyorum neden mi annem yüzünden.. Bıktım ondan on yaptıklarından bıktım Lanet olsun.!!
Herşeyi burnumdan getiriyor.. Yok nişanlın böyle yok şöyle görümcen böyle hiç birşeyden menmun kalmazmı bir insan Beni dolduruyor onun yüzden ondan etkilenip kaç kere nişanlımla aramı bozdum ne hakkı var ?
Bir işin ucndan tutarım suçlu olrum tutmam suçlu olurum.. Ramazan ayındayız sanki bir tek oruç tutan aç kalan o bıktım.. bıktım..
Dün ilk defa akşam nişanlımın iş çıkışında gelinlik bakmaga gidecektik.. ilk defa hayatımda ilk kez gelinlik deneyeceğim..
Hazırlandım üzerimi giyindim hevesle bekliyorum Annem yine sağolsun bir kavga kıyamet kopardı.. sudan sebeblerle EE neymişde ben evlendikten sonra kendini öldürecekmiş.. Öldüreceksimiş.!!
Ya lafa bi bakarmısın.. Tamam ben evlendikten sonra tek kalacaksın illaki üzüleceksin edeceksin.. Ama ben ona dedim seni tek bırakmayacağım dedim senide Allah nasip ederse nişanlımla konuşup evlendireceğim dedim.. yok .. EE neymişde Benim psikolojim bozuk'' SEnin psikolojin bozuksa sen üzülüyosan beni üzmeye ne hakkın var ki ? En mutlu günümü zehir etmege ne hakkın var ? Tamam anne sen tek kalma diye evlenmeyim ne istiyosun benden dedim.. Evlenmeyim mi ben dedim ?
Neymişde onada şimdi birisin bulacakmıssmm dur dedim ben bir evleneyim.. dur.. bi yuvamı kurayım..
Bana kendimi intar ederim diyo ya bir anne kızına en mutlu günlerinde bunu dermi ? bunu dedikten sonra benim ne hale geldiğimi hiç düşünmüyor mu ?
Ağlaya ağlaya gelinlik bakmaya gittim bana bunu yaptı.. O gelinliği denedim ama nasıl denedim bide bana sorun
Nişanlım noluyo diye soruyo suratım beş karış kendine anlıyor
Dha sonra eve geldik nişanlımın başı cok agrıodu bir hapı var bızde kalmış Yukarı cıkıp getirebilrmisin dedi. arabayla bıraktı beni . Acelesi vardı iftra yetişecekti bide.çıktım yukarı hapı indirdi gitti.
Daha evvel günü bizdelerdii
EE annem başlamazmı niye yukarıo çıkmıo etmiyo gelsin kendi alsın sürekli dolduruo beni nişanlıma karşı
SEni köle gibi kullanacaklar göreceksin Benim kapıma muhtaç olacaksın göreceksin,,
Beddualar hakaretler.. Nişanlım beni kpss için kursa yazdıracak evlendkten sonra ..
EE yazdırmyacaklar sen göreceksin seni kandırıolar göreceksin..
Nişanlımın annesi hasta abisi ablası sehir dışında yaşıyorlar
EE seni her gün anesinee götürecek göreceksin..!! seni köle gibi kullanacaklar göreceksin Sürekli nişanlıma karşı dolduruyor sürekli bıktım allahım bıktım..
Artık dayanadım yeter dedim bagırdım çağırdım
Allah rızası için senin psikolojin bozuksa benim mutluluğumu elimden alma en mutlu günlerimi burnumdan getirmeye ne hakkın var dedimm yeter ya
Benim hatalarım yok mu var ben kendimi aklamıyorum ama dayanamıyorum anneme dayanamıyorum..
Bana beddualar ediyo çok şişmissin havalara girmişsin
Yarın iki gün sonra köpek gibi benim kapıma geleceksin Sana hakkımı helal etmiyorum
Kanser dertlerine ugrayasıca. Allh gözlerinden yaşı eksik etmesin.. Bana anne deme neler neler
SU an stresden üzütnden kalbim ağrıyor nefes alamıyorum ben bu kadınla ne yapacağum
Utanıyorum artık ondan dayanamıyorum :KK43: :KK43: BU insan benim annem olamaz olamaz
Psikoloji felan kalmamış bunda ben ne yapacağım nasıl baş edeceğim beni böyle aglattı ya bu mutlu günlrimde böyle beddualar etti ya birşeyde diyemiyorum :KK43:

Annenizi evlendirmeyi düşünmek yerine önce bir psikoloğa götüreceksiniz. Psikolog ne yapılması gerektiğine karar verecek , gerekirse psikiyatriye yollayacak.
gitmiyor ki hiç birşeyi kabul etmiyor onun psikolojisi bozuk diye o tek kalacak diye ben mutlu olamıyorum bıktım usandım artık :KK43: onun yüznden kendi hayatımı yaşayamaz oldum :KK43:

Sen kendi yoluna bak bi anne kızından koca ister mi ya bide tehdit ederek.çok ayıp piskolojısı bozuktan öte bu arkadasım.hiç takma yap sen işlerini ve kaç.bi anne srnin annenin yaptıklarını yapmaz hele kı banada birini bul demeye utanması lazım ama oda yok töbee.

Sen kendi yoluna bak bi anne kızından koca ister mi ya bide tehdit ederek.çok ayıp piskolojısı bozuktan öte bu arkadasım.hiç takma yap sen işlerini ve kaç.bi anne srnin annenin yaptıklarını yapmaz hele kı banada birini bul demeye utanması lazım ama oda yok töbee.
napacam canım bilmiyorum bana beddua ediyo inşallah evlenemessin diyo kanser dertlerine ugra dıyo
benim hatalarım yok mu elbetteki var ama en mutlu günlerimde onun yüzden göz yaşı döküyorum :KK43:

kendimi öldüreceğim diye beni tehdid ediyor daha nelerle tehdid ediyor bir bilseniz buraya yazamıyorun bile utanıyorum cok doldum :KK43:

Her anne baba dogrudur diye bir şey yok .Ne yazikki anen biyle yaptığı için hiç bir zaman vicdan yapma çünkü anen kendisi senin ondan uzak durmanı sağlıyor .Bu kadar hakaret laf söz beddua dayanilacak gibi değil .Hiç bir şekilde yalnız kalcam lafını arkasına siginmasin yaptığı başka bir şey evladini kahretmek . Sen yuvanı kur inşallah esin de sana iyi olur huzurun olur.

gitmiyor ki hiç birşeyi kabul etmiyor onun psikolojisi bozuk diye o tek kalacak diye ben mutlu olamıyorum bıktım usandım artık :KK43: onun yüznden kendi hayatımı yaşayamaz oldum :KK43:

O zaman kenara çekilip kendi kendine aklı selim düşünmesini mi bekleyeceksiniz ? Bakın , annenizin psikoloğa gitmemesi ve gitmeyi reddetmesi ne kadar garip ise sizin "hele dur ben evleneyim de seni de evlendiririm " demeniz de o denli garip.

Annenin yaptığı çok ayıp gerçekten , bencil ebeveynlere çok kızıyorum sanki çocuklarını kendileri için doğurup büyütüyorlar, bence bu annenin huyu ,doktora gitsede ilaçlarla biraz iyi olabilir. Sen ona aldırmayıp kendi hayatına bakacaksın , o da alışmaya çalışacak başka yol yok maalesef.

Atsan atilmaz satsan satilmaz.
Bune yaaa.
Cok uzuldum durumuna canim dusundumde basimda boyle hergun dir dir dir.
Gercekten kiyarmi canina?
Bence psikologo felan degil zorla timarhaneye yatirilmasi gerek.
Psikolojiden felan agir bu, baska bisy su yasadiklari.
Akli sagligi duzgun degil annenizin.
Sakin evleniriyim demeyin.
Bi doktorla konus ve nelee yapilabilir ogren.

Anneni evlendirmeyi bu karakterle başarsan bile elin adamı ağzını burnunu kırıp iki dakikada kapının önüne koyar zaten...kulaklarını tıka evlenene kadar...muhattap olma hııı de geç...

Nişanlınızla bu durumu kesinlikle paylaşmayın. Tek çocuksunuz, babanız yok ve anneniz yalnızlık psikolojisine girmiş.
Ruhsal olarakta sıkıntıları var belli ki. Hepsi bir arada travma geçirmesine neden oluyordur eğer her zaman öyle beddua eden biri değilse.

Anneniz nereden tutarsanız haksız. Annelik sıfatına yakışmıyor yaptıkları.
Siz bu günlerde yinede onun rızasını alın. Hediye alın. Akşam rahat bir anında verin ona.
Beddua etmesinden , onu doldurmasından dolayı çok üzüldüğünüzü anlatın. Sarılın, opun , koklayın. Yalnızlıktan korkuyor.

Ve ısrarla psikoloğa götürün. Olmadı gizli randevu alıp bir yere götürür gibi çıkın evden. Ya da kendinize aldığınızı söylersiniz.
Kısacası isteseniz bit yolunu bulursunuz.
İkinizde çok rahat edersiniz.
Evlenmeden once mutlaka yapın.

Her anne baba dogrudur diye bir şey yok .Ne yazikki anen biyle yaptığı için hiç bir zaman vicdan yapma çünkü anen kendisi senin ondan uzak durmanı sağlıyor .Bu kadar hakaret laf söz beddua dayanilacak gibi değil .Hiç bir şekilde yalnız kalcam lafını arkasına siginmasin yaptığı başka bir şey evladini kahretmek . Sen yuvanı kur inşallah esin de sana iyi olur huzurun olur.
ben bu kadınla yuvamı nasıl kuracam nasıl becerecem inanın bilmiyorum :KK43: :KK43:

Anneni evlendirmeyi bu karakterle başarsan bile elin adamı ağzını burnunu kırıp iki dakikada kapının önüne koyar zaten...kulaklarını tıka evlenene kadar...muhattap olma hııı de geç...
yapamıyorum olmuyor aynı evin içinde bana eziyet ediyor sürekli dolduruo
yok nişANLIM beni kanıdırıomuş beni köle edeceklermiş söyle edeceklermniş böyle edeceklermiş
yok kaynanam kaynbabam cok fenaymiş yok görümcem bir halta yaramazmş bıktım usandm allahım :KK43: utanıyorum artık ondan

Annenin yaptığı çok ayıp gerçekten , bencil ebeveynlere çok kızıyorum sanki çocuklarını kendileri için doğurup büyütüyorlar, bence bu annenin huyu ,doktora gitsede ilaçlarla biraz iyi olabilir. Sen ona aldırmayıp kendi hayatına bakacaksın , o da alışmaya çalışacak başka yol yok maalesef.
doktora felan gitmez biliyorum.. kendi artık hasta oldunu resmen kabul etti enisi yoluma bakmak onun yüznden zehir oluyor her günüm hiç birşeyimi yaşayamıyorum :KK43:

Ee
yapamıyorum olmuyor aynı evin içinde bana eziyet ediyor sürekli dolduruo
yok nişANLIM beni kanıdırıomuş beni köle edeceklermiş söyle edeceklermniş böyle edeceklermiş
yok kaynanam kaynbabam cok fenaymiş yok görümcem bir halta yaramazmş bıktım usandm allahım :KK43: utanıyorum artık ondan
Eeee evlilik boyleyse neden bana koca bul diyor...hey Allahım ağzımın ucuna geliyor geri yutuyorum ramazan ayında...bacım annene bul sen hemen birini imkan varsa sağa sola haber salın anamın acelesi var koca lazım diye..yoksa bu negatif yüklemelerden yırtamayacaksın anlaşıldı..

teyzeniz, anneanneniz ya da güvendiğiniz başka bir yakınınız yok mu?onun yakın arkadaşı da olabilir yani.onlarla bir konuşun ve annenizi ikna etmeye çalışsınlar,doktora gitmek için.

Ee
Eeee evlilik boyleyse neden bana koca bul diyor...hey Allahım ağzımın ucuna geliyor geri yutuyorum ramazan ayında...bacım annene bul sen hemen birini imkan varsa sağa sola haber salın anamın acelesi var koca lazım diye..yoksa bu negatif yüklemelerden yırtamayacaksın anlaşıldı..
sanırım öyle olacak.. ya ben nişanlıma nasıl derim anneme birini bul diye
nişanlım dedi zaten biz yuvamızı kurduktan sonra annenne de münasip birine bakarz diye
anneme bunu diyorum haa be diyo daha onu mu bekliyecem bide diyo oofff oooff allahm benide alt üst etti onun yüznden suratım hep asık ben naapcam böyle :KK43:

X