Annem benim icin 500 yasine niyetlendi yardim eder misiniz ?

Canım 1 tanede ben okuyacam biraz sonra namaz kılıcam arkasından okuyacam Allah yar ve yardımcınız olsun muradınız neyse Allah kabul etsin
Rabbim hayırlısından evlatlar nasib etsin benim iki tane var

Canım 1 tanede ben okuyacam biraz sonra namaz kılıcam arkasından okuyacam Allah yar ve yardımcınız olsun muradınız neyse Allah kabul etsin
Rabbim hayırlısından evlatlar nasib etsin benim iki tane var
Tesekkur ederimm guzel anne Allah razi olsunn aminn insallahh Rabbim banada nasip eder isteyen herkesede. Allah evlatlarini bagislasinn korusunn. Ozmn 1 tane daha okundu diye ekliyorumm..cok tesekkur ederim

Tesekkur ederimm guzel anne Allah razi olsunn aminn insallahh Rabbim banada nasip eder isteyen herkesede. Allah evlatlarini bagislasinn korusunn. Ozmn 1 tane daha okundu diye ekliyorumm..cok tesekkur ederim
Allah sendende razı olsun gönlünü ferah tutbenim anne olması imkansız Arkadaşlarım vardı bu sitede şimdi hepsi Allah'ın izniyle anne 2008 de bizde 4444 salavat okuyorduk Rabbim hiç birimizi geri çevirmedi

Allah sendende razı olsun gönlünü ferah tutbenim anne olması imkansız Arkadaşlarım vardı bu sitede şimdi hepsi Allah'ın izniyle anne 2008 de bizde 4444 salavat okuyorduk Rabbim hiç birimizi geri çevirmedi
Sizin gibi guzel insanlardan dua alinca gonlum hic ferahlamadgi kadar ferahliyo inanki canimm.insaniz aciziz Allahin yaratmak isterse su dk da verecegini unutuyor bu hain beyinler ama cok sukur Rabbim e inancla umutla dualara sariliyorum. Bnde tefricye okumustm. Allah bizede nasip eder insallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…