Annem benim icin 500 yasine niyetlendi yardim eder misiniz ?

Bitanede ben okuyorum namazdan sonra ınşallah kardesim eklersin okundu diye daha sonralari da okuya bilirsem yazarım allah kabul etsin niyetinizi

Bitanede ben okuyorum namazdan sonra ınşallah kardesim eklersin okundu diye daha sonralari da okuya bilirsem yazarım allah kabul etsin niyetinizi
Allahh razi olsunnn canimm Rabbim bebegini saglikla kucagina almani nasip etsin.hamilelerin dua si kabul olur derler dua et banada:) bende Rabbimden hayirli saglikli evlat istiyorum insallahh.. tamam ekliyorm. Bebisin ismide eymen mis bende oglum olursa eymen ismini vermeyi dusunuyorum Rabbimin izniyle. ALLAH sana bagislasin bebegini :) cok tesekkur ederimmmm

Allahh razi olsunnn canimm Rabbim bebegini saglikla kucagina almani nasip etsin.hamilelerin dua si kabul olur derler dua et banada:) bende Rabbimden hayirli saglikli evlat istiyorum insallahh.. tamam ekliyorm. Bebisin ismide eymen mis bende oglum olursa eymen ismini vermeyi dusunuyorum Rabbimin izniyle. ALLAH sana bagislasin bebegini :) cok tesekkur ederimmmm
Allah razı olsun rabbim sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin ınşallah anlıyorum seni kardesim bende ilk bebegimi anne karnında kaybettim rabbim bunu sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin bizde bekledik dua et bol bol rabbim kabul eder elbette rabbim bu mutluluğu sana da yasatsin bide kenzul arş duası var onu bol bol oku meailisinide oku çok güzel bir dua allah ınşallah boş çeviremez ellerini

Allah razı olsun rabbim sağlıklı sıhhatli bir evlat nasip etsin ınşallah anlıyorum seni kardesim bende ilk bebegimi anne karnında kaybettim rabbim bunu sağ salim kucagimiza almayı nasip etsin bizde bekledik dua et bol bol rabbim kabul eder elbette rabbim bu mutluluğu sana da yasatsin bide kenzul arş duası var onu bol bol oku meailisinide oku çok güzel bir dua allah ınşallah boş çeviremez ellerini
Canimm cok uzuldm ilk bebeginin gittgine :KK43: yiyecek ekmegi yokmus. Rabbimm bebegini sana bagislasinnn hz.yusuf kadar temiz guzel yuzlu guzel yurekli imanli salih evlat olsun insallahhh. Saglikla gelsin bebisin saglikla buyut insallah bebegini.Allah razi olsun. Okuycam canim kenzul arsi da insallah. Tup bebek tedavisine basliycaz esimde de operasyonla sperm hucresi aranick Rabbime sigindimm. Cok tesekkurler canim.

Canimm cok uzuldm ilk bebeginin gittgine :KK43: yiyecek ekmegi yokmus. Rabbimm bebegini sana bagislasinnn hz.yusuf kadar temiz guzel yuzlu guzel yurekli imanli salih evlat olsun insallahhh. Saglikla gelsin bebisin saglikla buyut insallah bebegini.Allah razi olsun. Okuycam canim kenzul arsi da insallah. Tup bebek tedavisine basliycaz esimde de operasyonla sperm hucresiaranick Rabbime sigindimm. Cok tesekkurler canim.
Amin Allah razi olsun tek sığınak o ınşallah yüzünüze gulecektir

X