Annem benim icin 500 yasine niyetlendi yardim eder misiniz ?

Canım feraheymen yazınızı görünce 1 yasin okudum hemen, eğer başka okursam bildiririm yine. Allah; vatana millete, dinimize, annesine- babasına hayırlı güzel mi güzel ,sağlıklı evlatlar versin size. Bu evlatlar evinizi şenlendirsin her gün Rabbime şükredin bu evlatlara sahip olduğunuz için. Amin

Allah razi olsunnn canimm yaa Rabbim isteyen herkese versin insallahh Allah bizede nasip eder insallah. Cok tesekkur ederim

Kardeşim ben 7 yasini okudum güzel dualariniz için Allah razi olsun sizden:)
Yasinlerinizi okurken rabbim gönlüme genişlik verdi öyle hissettim zaten tahmin ettiğimden de cabuk bir şekilde bitiverdi... :) inşaallah Allahin izniyle rabbim size çok hayirli evlatlar nasip etsin bizi böyle bir duada bulusturan Allah'a hamdolsun, biz vesileyizdir inşallah tez vakitte hayirli haberlerinizi aliriz :)

yarın 1 tane de ben okuyacağım....

Gonlun guzell canimm Allah bin kere razi olsunn bende yazdigini okuyunca icime bi ferahlik geldi.. Rabbimmm gonlnden ne murad geciyorsa onu omrune nasip etsinn insallah.. omrunde hic zorluk yasamazsin insallahh.. cok tesekkur ederimmm dualarin icin.. Aminnnnnn insallahhh.

Arkadasim 3 yasin okuyacagim demistim dun gece okudum haberin olsun. Ins Allah hayirlisiyla yavrunuzu size nasip eder.

Bitti ki duanız. Eğer bitmediyse 3 adet de ben okuyayım. Rabbim kabul etsin inşallah

S.alykum bir tanede ben okuyabilirim ..ins rabbim hayirlisiyla nasip etsin..akliniza geldikce bizleride dualariniza katarmisiniz

S.alykum bir tanede ben okuyabilirim ..ins rabbim hayirlisiyla nasip etsin..akliniza geldikce bizleride dualariniza katarmisiniz
Aleykum selam kardesim Allah razi olsun. RABBIM seninde muradini omrune nasip eder insallah.. okudugnda haber verirsen cok sevinirm. Ben herzmn herkese dua ediyorum cnm. Evlat isteyen herkese Rabbim kabul eder insallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…