Annem babamı babam annemi aldatıyor

erkek arkadaşına bu kadar özel bir konuyu açmamalıydın. Allah korusun bir gün aileler karışır herkes bir aradayken senin annen bunları bunları yaptı diye anlatırsa aile faciası yaşayabilirsiniz. Şimdi çok güveniyorsun bu cok güzel bir sey ama dünya iyisi de olsa sinirlendiğinde bunu yüzüne vuracağından yüzde yüz emin olabilirsin.

Eşimle ergenlik zamanlarından beri tanışıyoruz insan olarak da çok iyi bir insan. Ergenken ailemden bıktım diye anlattığım çok olmuştur evlendim uzağa gelin gittim ağladığımda zaten ailenden memnun değildin gibi bir cümle kurdu o kadar zoruma gitti ki. Ben de tamamen ergenlik şımarıklığıydı onların kıymetini şimdi anladım diyerek lafı çevirdim. Ufacık bir şeyde bile kullanabiliyorlar söylediklerini

Anladım. Yani zaten daha ne kadar anlatayım dikkat ederim bundan sonra desen ne fayda ama aklımın bir köşesinde bulunacak. Psikolojik anlamda dökülebileceğim tek kişi o olduğu için döküldüm ben de. Akılsızlık gibi geldi bana da ama şimdiye kadar öyle bir şey görmedim. Umarım görmem teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…