Annem babam ile sorunlarım. Yardım lütfen.

Yapmanız gereken ilk şey iş bulmak. Gerisi Allah kerim.
Aynen öyle..iş çok önemliymiş bunu anladım... zaten bu teyzemede sordum evde çooookkk esyalarim var pazara çikip satabilir miyim diye, kendisi orda calisiyor.. hafta sonlarida benimle gelirsin dedi ALLAHA şükür ordan bir sey buldum...

Boşuna demiyoruz ekonomik özgürlük çok önemli diye. Para kazanmasına rağmen eziyet çekene kendi tercihidir derim. Ama para kazanmadığı için kocasına mecbur olan çok kadın var. Bu yüzden iyi kötü bir işi mutlaka olmalı insanın.

Aynen öyle.. ve birde psikolojik açidanda çok önemli diye düşünüyorum ben... hiç yoktan bir uraşın oluyor ve bu insanadaçok iyi geliyor...yoksa ALLAHA şükür haklarını yiyemem maddi durumumuz çok iyi istediğim olur o açıdan sıkıntı çekmedim, yalan değil...

Abartmayın isterseniz. Ailenize olan hırsınızdan, sinirinizden çocuğu yetimhaneye mi göndereceksiniz
Benim onlara karsi hirsim falan yok ki... asil ortalik iyileşsin diye çabalayan benim ...babamla konusulmuyor annem her seye göz yumuyor, bu cocuk ileride yanlış yollara bulaşsa daha mi iyi??? Zaten eve gelir gelmez oda kapanir oyun oynar baska bsy yok..okul nasildi diye soran bir baba yok ki????

İlk önce edepli ol ! Beyin yoksunu kim ?

Ayrıca babamla aramda hiçbir zaman bahsini ettiğin gibi olumsuzluklar olmadı .ben evlat gibi evlat oldum o da BABA gibi BABA oldu .ağzına dahi alamazsın babamı ..

Sana çok şeyler yazarım da , ayıp olur ,o yüzden susuyorum . Umarım ektiğini biçer ,hasat zamanı bu yaptıklarını hatırlarsın .

Evet, sığır düşünce diyenler cok terbiyeli oluyor! Siz de benim nasıl bir evlat onlar için neler yaptiğımı bilmiyorsunuz ve bilemezsiniz! Siz de yorum yaparken sadece bir kayıp yaşadığınız için!!!!! Sadece anne ve babaları haklı bulamazsınız! Yok iyi evlat olduğunu sanmıyorum, nerden biliyorsunuz nerden benimle misiniz hep!!! Yorum yapmanįzı istemiyorum!!!!!!!!!

Bana sorun annenizde gibi geldi. İnsan hiç evladıyla saç saça, baş başa kavga eder mi hiç yahu, daha neler görüp duyacağız.
Annenizi bir psikoloğa götürün bence.
Evden ayrılma yaşınız gelmiş de geçiyor zaten. Kendi ayaklarınızın üzerinde durun, eviniz olsun ama ailenizi silmek olmaz. Yaşadığınız zorluklara daha yakından bakın bakalım hayat size hangi dersi vermeye çalışıyor. Bunu gördüğünüz anda bu öfkeniz şefkate dönecek. Fevri olmayın.

Kızlar, tam neredeyse 1 sene olacak ben bu konuyu açalı... Buraya yazdıklarımı ÇOOOOOOOKKK ŞÜKÜR ATLATTIM! HAYATIM DÜZENE GIRDI! PANIKATAKLARIMDAN DA KURTULDUM! Biran aklıma geldi yazmak istedim!!! Eğer birilerinin kalbini kırmışsam ÖZÜR DILIYORUM!!! Hepinize hayırlı güner dilerim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…