Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

selam demetcim nasılsın
regl olmamışsın halandaha ohh ohhh bebiş gelmiş inşlhhh

merhaba canım evet ya gelmedi ya nazlandı ya da bebiş geldi bilmiyorum hayırlısı artık bekliyoruz sabırla. yarın doktora gisdecem yarıan kadar gelmezse artık hayırlısı

aman benimde canım iş yapmak istemiyor boşversekmi napsak yaa

canım nasılsın yaa görüşemedik hiç ne var ne yok sende beklemedesin ne iş yaa aman geldi mi bebişler acaba b,ir belirti var mı hayatım:dance:

canım nasılsın yaa görüşemedik hiç ne var ne yok sende beklemedesin ne iş yaa aman geldi mi bebişler acaba b,ir belirti var mı hayatım:dance:[/QUOTE]

dün site çok kötüydü ya giremedik doğru düzgünn aman gelsinler ara ara baş dönmem var o kadar dün gecede çok midem bulandı onun dışında iyiyim birde belim ağrıyor:umursamaz:aman takmıyorum ulennn alla allakaydirigubbakcemile3

ya cnm benim normalde 15 kasımda olmam lazımmdı 2 gün öne geliyor. geçen ay 17 ekimde oldu. bu ay 15 kasımda. hadi en kötü ihtimal ben 17 kasım dedim ama yok yok yok . gideyim de belki bebişim gelmiştir ona göre davranırım yaa birşey olur sonra allah korusun. belim çok ağrıyor sağ kasığım batıyor. bakalım inşallah gelmiştir.

e neden test yapmadın canım kaç gün geçmiş nasıl dayandın yapmadan yaaaaa yapsdana bugün yarında dktra belkide keseyi görmeye gidersin canım

inşallah inşallah:ecrin_bebek::Saruboceq:

=)

yapmıcam ya test doktora gidelim bakalım da. testlere güvenmez oldum. geçen haberlerde de çıktı. eşimde yapma diyor doktora gideceğiz bakalımmm

hayırlısı olsun canımm
bende bu ay hamiş kalırsam tam doğum günüme denk geliyo omayan çocuğumun doğumu kaydirigubbakcemile3

=)

yapmıcam ya test doktora gidelim bakalım da. testlere güvenmez oldum. geçen haberlerde de çıktı. eşimde yapma diyor doktora gideceğiz bakalımmm
en güzeli doktora gitmek valla
inşallah sende de vardır yasemincim..... birlikte hamiş oluruz ne güzelll=)
inşallah canım ya
hayırlısı olsun canımm
bende bu ay hamiş kalırsam tam doğum günüme denk geliyo omayan çocuğumun doğumu kaydirigubbakcemile3

özellikle yaptınız hee sizi gidiler sizikaydirigubbakcemile3inşallah canım inşallah vardıropuyorumnanaktan

kızlar üzülmüyorum aslında bekliyordum ben
bebişin olmadığını hissediyordumda sancım var çok fazla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…