Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

kızlar merhaba eve yeni geldim annemlerdeydim çok kötüyüm düşmüş :KK43: kendimi toparlamaya çalışıyorum çok teşekkür ederim desteğiniz için

kızlar merhaba eve yeni geldim annemlerdeydim çok kötüyüm düşmüş :KK43: kendimi toparlamaya çalışıyorum çok teşekkür ederim desteğiniz için

canım çok üzüldüm ya lütfen kendini çok üzme elbet bundada vardır bi hayır inşallah en kısa zamanda kendini toparlarsın :çok üzgünüm:

kızlar günaydın herkese, cumalarınız mübarek olsun, herkesin göbüşü bebekle dolsun bakalım, dualarımız kabul olsun, :Saruboceq:
BıR 17 KASIMCI OLARAK HALA BEKLıYORUM BEN YAAAA....
demet sen ne yaptın canım, ayşeyıldırın, y3s3min sende durumlar nasıl?
Damlacım sana da geçmiş olsun, ne yapalım allah sana ve eşine sağlık versin gerisi boş zaten

Aaaaa e herkes nerede akşamdan beri gelen olmamış ya.....

selam kızlar ben geldim 1 haftadır memleketteydim
eniştemi kaybettik malesef

canım başınız saolsun allah rahmet eylesin hayatım.

canım üzülme biz tahmin ettik allahım hakkında hayırlısını versin. üzme kendini. :icecream:

kızlar günaydın herkese, cumalarınız mübarek olsun, herkesin göbüşü bebekle dolsun bakalım, dualarımız kabul olsun, :Saruboceq:
BİR 17 KASIMCI OLARAK HALA BEKLİYORUM BEN YAAAA....
demet sen ne yaptın canım, ayşeyıldırın, y3s3min sende durumlar nasıl?
Damlacım sana da geçmiş olsun, ne yapalım allah sana ve eşine sağlık versin gerisi boş zaten

Aaaaa e herkes nerede akşamdan beri gelen olmamış ya.....

hayırlı cumalar kısçeler....
valla bende aslında 15 kasım ama fazlalaştırılmış 17 kkasımcı olarak hala beklemedeyim tık yokkkmafoldumben

ya valla benim boşvermem imkansız gibi
bir haftadır memlekette olduğu için ev batmış durumda dip köşe girişmem lazım şakkıdı

X