Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

tatlım çokmu stres yapıyosun inşallah yerleşme kanamasıdır .ama eğer adet olursan gecikmeden dolayı mutlaka doktra git olurmu .ama normalde de adetin gecikiyorsa hala bekliyelim ümitlenmiyelim o zaman ama inşallah bebiş gelmiştir :Saruboceq::Saruboceq:

dpktora gidicem tatlım dediğim gibi regl oluyumda olur ya yolda felan olurum gittiğime değsin kaydirigubbakcemile3 hayırlısı artık bekliyorum şimdilik bakalım kısmet

slm tatlım hoşgeldin

hoşbuldum tatllııııııı
slm tatlım hoşgeldin ne olsun canım ya çok şükür halimize günlerimizi değerlendirmeye çalışıyoruz:kedi: inşallah rbbim yardımcımız olurda bebeğim gelir tabi burdaki tüm arkadaşların opuyorumnanaktan

Aminnnnnnnnnnnnn iyi değerlendirin haaa aman çok kıymetli günler :) :dance:

Aminnnnnnnnnnnnn iyi değerlendirin haaa aman çok kıymetli günler :) :dance:[/QUOTE]

öylede işte zamanımız az kaldı inşllah umudumu kaybetmek te istemiyorum ama :çok üzgünüm:

Ya benim 21 -22-23 Kasım aralıklarındfan biri olcak ama ne zaman bilemiyorum :)
hiçbir belirtim yok..tipik aynı şeyler göğüs ağrısı ve arada sırada karında ağrı...O zaten adet olmama yakın hep olurdu..göğüsleriminde ağrısı yavaş yavaş bitiyor.. :KK43:((((((( hep öle olur bende..
Sanırım bu aya o yüzden bu kadar eminim hamile olmadıgımdan...

Senin eşin gidiyordu dimi canım??[/QUOTE]

evet tatlım gidiyo 10 günlüğüne tmm çok fazla değil ama işte yumurtlama günlerinde ayrılıyoruz onun için üzülüyorum bu ayda olmıycak diye kızlar her ay daha da güçlü ümitli olmaya çalışıyorum ama içten ne yaşadığımı da bi bilseniz artık her geçen ay insanın canını daha çok yakıyo her geçen ay ümitlerin tükeniyo senağlama

Senin eşin gidiyordu dimi canım??

evet tatlım gidiyo 10 günlüğüne tmm çok fazla değil ama işte yumurtlama günlerinde ayrılıyoruz onun için üzülüyorum bu ayda olmıycak diye kızlar her ay daha da güçlü ümitli olmaya çalışıyorum ama içten ne yaşadığımı da bi bilseniz artık her geçen ay insanın canını daha çok yakıyo her geçen ay ümitlerin tükeniyo senağlama[/QUOTE]

olsun sen genede üzülme tatlım hayırlısı opuyorumnanaktan

olsun sen genede üzülme tatlım hayırlısı opuyorumnanaktan[/QUOTE]

tatlım tabikide herşeyin hayırlısı elimden geldiği kadar üzülmemeye çalışıyorum işte

kıslar dua edn inşallah bebişim gelmiştir de ondan kırmızılar gelmemiştir yaa. göğüslerim çok acıyo ellediğimde batıyor resmen. kasıklarım da şişti. inşallah gelir ya rabbim dua edin olur mu

damlacım allah sabır versin tatlım haber alamadık senden bugün ama inşallah herşey yolundadır. yolunda gitmeyen birşey varsa da kendini üzme inşallah herşey olacağına varar tatlım onda da bir hayır vardır. allahım hayırlısı ile verir yine. biz topikçe seni çoks eviyorum bebeğimmmm

kaydirigubbakcemile5

X