Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

merhaba kızlar nasılsınız bişey sorcam benim adetim neden az sürüyor bu ay üstüne görme nasıl oluyor öyle bişey olmasın gerçi daha çalışmalara başlamadım kazayla olmasın üstelik bide bugün başım dönüyor acayip:bbo:

tatlım sen ne zaman adet gördün kaç gün sürdü birde normalde ne kadar sürüyordu canım ona göre cevabını verelim ama üst görmede sadece lekelenme oluyo bildiğim kdarıyla iki yada üç gün normal kanama olmuyo birde adet düzeninin değişmesi havalardan da olabilir tatlım yada sen fazla stres yapmış olabilirsin inşallah üst görmüşsündür bebeğinde gelmiştir tatlım :Saruboceqpuyorumnanaktan

günaydın kıssslarrrr opuyorumnanaktan

nabersiniz 17 kasımcılar ne oldu varmı gelen gideniniz hıı durum bildirin bakalım
tatlişoğlumdan haberi olan varmı yaa ne durumda acaba merak ediyorum
damlacım bugün 9da doktora gitcek durumu belli olacak kızlar dua edelim hakkında hayırlısı olsun
hayat sen nasılsın canım varmı belirti filan az kaldı gününe
aleyna_83 tatlım test yapmışmıydın canım bu üstüne görme olayı lekelenme tarzı olur normal adet gibi olmaz canım yaa ama genede dikkat et tatlım ne olur ne olmaz rabbimin işine karışılmaz tabi inş hayırlısı olur

işime başlamadan yazımda sonra yazamıyorum biliyosunuz yoğun oluyorum gün içerisinde görüşmez üzere kızlar opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

günaydın şekerler.nasılsınız bakalım evet hayal doğru söylüyo 17 kasımcılar hemen durum bildirsin kaydirigubbakcemile3 umarım bugün hamişlik haberleri alırız onlardan zemuszemus

yağmurcum rabbim inş. bebeğini sana bağışlar inş. olması gereken yerde ve sağlıklıdır tatlım:Saruboceq: amiiiin

aleyna miktarın önemli hayırlısı olsun inş.

veeee hepinizi opuyorumnanaktan

günaydın kıslarrr

ben bir 17 kasımcı olarak bildirim yapıyorum.

kırmızılar hala gelmedi inşallah gelmez. gelecek gibi de değil sanki ne biliyim. göğüslerim hala şiş inmedi. artık ne gelecekse gelsin sinir oldum yaaaaaaaaaaaaaaaaa

Merhaba herkeslereee :))
Hayalcim maleseef bende hiçbir belirti yok..Aslında bu ay için umudum da yok şekerim..
Sen nasılsın??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…