Annelerimiz ve Anne adaylarımız burada buluşalımm..

allahım hayrılısını vers,n tatlım. boşuna dememişler can çıkmayınca umut tükenmezmiş. allahım herkesin gönlüne göre evrsin. bu ay daha 1 hamişimiz var hadi kıslar çalışmaya devammm tam gaz

demet canım babannen için çok geçmiş olsun, diğer konuda da aynıyız demek ki benim de negatif ama kırmızılardan da haber yok bakalım bekleyelim göreceğiz....

demet canım çok geçmiş olsun a.s.
testleri negatif çıkan kızlar canım daha kırmızılar gelmemiş allahtan ümit kesilmez elbet bundada vardır bi hayır ama bu ay olmazsa da önümüzdeki ay daha çok çalışırsınız olur inşallah kızlar :Saruboceq::teselli:

testleri negatif çıkan kızlar canım daha kırmızılar gelmemiş allahtan ümit kesilmez elbet bundada vardır bi hayır ama bu ay olmazsa da önümüzdeki ay daha çok çalışırsınız olur inşallah kızlar :Saruboceq::teselli:

canım çok sağol iyi dileklerin için, moral verdiğin için umarım hepiniz seviriniz

demet canım babannen için çok geçmiş olsun, diğer konuda da aynıyız demek ki benim de negatif ama kırmızılardan da haber yok bakalım bekleyelim göreceğiz....

saol canım teşekkürler yk üzülmüyorum da bari biran önce gelsin kırmız da ona göre yolumuza bakalım bimi =) bu sefer bir taktik uygulayacağım hayırlısı bakalımmm

saol canım çok teşekkürler. kırmızılar da gelmedi ama gelecek belli birşey hayırlısı olsun canım yaaa

selam canım

ee sizde ne var ne yok canlarım yaa valla sıkıldım giremedim de doğru düzgün yaaayerimseniben

damla canım özeline bakar mısın hayatım. bir de çok üzüldüm ya inşallah değerin yükselir canım hayalden öğrendim. dün yoktum

kızlar ben şimdi acil çıkıyorum korkmayın kızlar kötü birşey yok sizleri çok öpüyorum bi arkadaş aradı da onun yanına gidiyorum kızlar burda resmen aile gibi olduk opuyorumnanaktan

X